Свети Николе
                           
6 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava vikendica so niva

Mesto Krivceva reka 2 dekara mesto So voda i struja Kontakt samo ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

Вчера 12:44Kuka vo Erdzelija

Kukata e na samiot vlez na Erdzelija Kuka 60m2 Plac 1000m2 Pomosni...


14.990 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

24 јан 11:51Vikendica na ovce pole!!

Vikendicatta se naoga na ovce pole vo podnozjeto na planina bogoslove...


10.300 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

12 јан 21:39Vikendica vo Guriste!!!!

Vikendicara e so 2150kvadratni metri povrsina ,na dva sprata so 4 sob...


33.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

26 дек 21:28Prodavam vikendica

Prodavam vikendica 50 m2 so ovostarnik,zasaden so orevi cendler 5000 ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

05 јун 22:14Imot vo selo Sopot

Стара куќа со помошни простории 60 м2 , дворно место со овоштарник 15...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

24 сеп 10:47Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам