Демир Хисар
                   
230 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bandasi za OPEL

Vo odlicna sostojba so skoro novi gumi Orginal GM opel bandasi 205/...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:20  НОВ ОГЛАС

Se prodava Lada 111 atest plin

Se prodava lada 111 atestiran plin ne registrirana


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 19:52AUDI A4 1.9 TDI 116 KS

Audi a4 1.9 tdi karavan vo odlicna sostojba . OPREMA -SERVO -...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 сеп 12:45STRAFOVI M12x1.25 ZA FIAT PUNTO

Polovni strafovi za fiat punto m12x1.25. Imam 15 strafa. 100 denari e...


100 МКД
или предлог цена
27 сеп 06:02BANDAZI,BANDASI 5x100 16KI 7,5 J ZA VW GOLF 4,AUDI A3,SEAT

Odlicni bandasi 5x100 7,5 j 16ki et 35 so letni gumi 205 55 16 so 7mm...


15.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 21:15Man kiper 41 440

Prodavam kiper Man 41 440 miler nadgradba 20 m3 2009 god 390 000 km r...


11.111 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

26 сеп 20:49Mercedes e 270

Mercedes e 270 177 ks plus cip registriran cela godina top sostojba m...


5.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

26 сеп 07:18Opel antara

Opel antara 4x4 2007 God fil oprema servis napraven sve smenato broj ...


7.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

23 сеп 21:47Се продава Alfa Romeo 33

Се продава Аlfa Romeo 33 хаварисана. Година на производство 1989. М...


1 €
или предлог цена
21 сеп 11:40Passat 2.0 TDI 140ks

Passat 2.0 TDI 140ks. VO ODLI...


9.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

21 сеп 00:32AUDI A6 2.7 TDI

Audi A6 2.7 TDI Vo odlicna sostojba Za podetalni in...


6.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

21 сеп 00:32Audi A3 2.0 140 hp 2007

Audi a3 2.0 140 hp 270500 km realni proverka kade sakate poseduva i ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 сеп 12:54rezerva 5x120

16ka rezerva 5x120


3.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 08:3716ka rezerva 5x120

16ka rezerva 5x120


3.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 08:28PRODAVAM POLOVNI DELOVI ZA DAEWOO MATIZ

Polovni delovi za matiz,ladnjak,amortizeri predni komplet so spirali ...


1 €
или предлог цена
17 сеп 12:36SERVO PUMPA ZA GOLF 4 BENZIN

Ispravna servo pumpa za golf 4 1.4 1.6 1.8 2.0 benzin


3.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 12:36RATKAPNI 13KI,14KI

Polovni ratkapni 13ki 4ri 800 denari 13ka 1dna 200 denari 14ki 3r...


800 МКД
или предлог цена
17 сеп 12:36SPONI (JABUCICI) ZA FIAT PUNTO

Novi sponi za punto od 99 do 12 godina marka Teknorot edna 400 denari...


400 МКД
или предлог цена
17 сеп 12:36STOPOVI ZA MATIZ

Prodavam stopovi za matiz zatemnati. Se prodavaat komplet dvata 2000 ...


2.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 12:36AUDI A3 2.0 TDI 8V

Audi a3 sportback 2.0 tdi 8v 140 ks Ful oprem: Senzori za svetla b...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

17 сеп 11:16Audi A3 2.0 TDI 2007

Audi A3 sprotback 2007 godina 2.0 TDI 8v 140 ks Ful oprem: Dvozons...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

17 сеп 11:16SE PRODAVA APRILIJA

Se prodava aprilija 50cc,ispravna eftino,so sobrajkanja,,info na tel,...


450 €
или предлог цена
Демир Хисар

Мопеди (под 50 cc)

16 сеп 21:11John deere

Se prodavat dva kombajni john deere 952 i 630 vo ispravna sostojba sp...


1 €
или предлог цена
14 сеп 18:06JCB 3 CX

JCB 3 CX GOD 2000 SATI 5.000 www.itmakom.com


21.000 €
или предлог цена
14 сеп 10:28Comorel Pumpa Astra h

Vo ispravna sostojba


100 €
или предлог цена
13 сеп 15:14Sedista i Tapaciri za Fiat Stilo

Ostanati se samo zadnite sedista,ne se krpeni vo odlicna sostojba se


1 МКД
или предлог цена
13 сеп 14:28BMW 525d e61 odlicno

Ponov motor euro4 Registrirana so zelen karton Servisirana motor i ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

13 сеп 09:19BMW 320d EfficientDynamics. *GERMANSKO*

Опрема со која располага возилото: -BMW 320d 2.0 / 120kw(163ks) -...


13.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

12 сеп 20:47Seat Leon 1.6 Tdi Redizajn 2010g Germanski carinet-Golf,Opel

Seat Leon 1.6 Tdi 11/2010 godina redizajn! Uvezen od Germanija carine...


6.990 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 сеп 16:405x112 odlicni so novi gumi

5x112 prekrasen model odlicna sostojba i na gumi i na bandasi na masi...


380 €
или предлог цена
05 сеп 11:005x120 bmw x3 x4 x5 x6 borbet

Odlicno socuvani bandasi,borbet originalni,gumite se solidni,cenata n...


300 €
или предлог цена
05 сеп 11:005x127 jeep 265 65 17odlicni bandazi

mishelin gumi zacuvani dosta,bandasite se originalni od jeep grand ch...


430 €
или предлог цена
05 сеп 11:00jeep grand cheroke 4.7

original americki atest plin momentalno so nova rasplinjaca,servisira...


9.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

05 сеп 11:004x114.3 bandasi 14ki odlicni

bandavcinjata se staklo so odlicni gumi letni


10.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 11:00Prikolka,kultivator,kolicka

Originalna prikolka za kultivator so kipanje,odlicna sostojba podpoln...


430 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

05 сеп 11:005x130 5 x 130 so gumi 255 55 18 moze i bes gumi porsche

bandasite se staklo original germanski bbs


255 €
или предлог цена
05 сеп 10:59Golf 4 2.0 benzin- plin 4motion

Odlicen


4.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

03 сеп 20:17Серво пумпа за Опел Вектра Ц/Servo pumpa za Opel Vectra C

Продавам три серво пумпи за Опел Вектра - Ц 1.9 (2005-2008). Цена: ...


5.000 МКД
или предлог цена
02 сеп 09:29BANDASI 16 KI 5X112

Bandasite se staklo Odgovarat na audi golf pasat...


180 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

02 сеп 02:13BMW 525 i

071 663 486 525 i Benzin Avtomatik 240 000 km so servisna Donese...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 сеп 11:20Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам