Неготино
                   
252 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava decka soba na sprat so 2 lezaja

Prodavam decka soba dolga e 4.20 so skafcijna fioki plakarce dosta fu...


350 €
или предлог цена
Денес 11:46Се продава кревет

Се продава кревет не е користен. Инфо 071370305. Должина 2м Ширин...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:40Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон

Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон, два ножа, за поголеми п...


590 €
или предлог цена
Вчера 21:22Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон

Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон. цена 590 еур, тел 075 4...


590 €
или предлог цена
Вчера 21:22Моторна пила ZENOAH-Komatsu G3200EZ 4,3kg

ZENOAH-Komatsu G3200EZ,моторна пила. 4.3 кгр. во супер состојба. Ув...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:21Моторна Пила - MAKITA E2835

MAKITA E2835 - моторна пила, во супер состојба, Увоз од Јапонија Це...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:19Komoda kako nova.

Prodavam komoda vo ekstra sostojba, kako nova. Dimenzii:140cm dolzin...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 20:32Печки на пелет Екошпар / Ekospar лагер од сите модели

Се продаваат печки на пелет од програмата на Ekospar, имаме лагер од ...


850 €
или предлог цена
Вчера 11:10MASA KLUPA STOLICI ZA VO GRADINA LETNI BAVCI RESTORANI

MASA F-1,5m KLUPI 1,3m


1 €
или предлог цена
29 сеп 23:19GARNITURA OD BURINjA

Burinjata se 225 L


1 €
или предлог цена
29 сеп 23:19crkvicki

Ukrasni crkvicki za vo dvor


10 МКД
или предлог цена
29 сеп 22:50Lozje vo kavadarci 4 dekari

Lozjeto se naocja vo blizina na tikveskoto ezero brusanski pat 4 deka...


2.500 €
или предлог цена
Неготино

Останато

29 сеп 16:48SALONITKI

PRODAVAM STARI SALONITKI OD MALITE 70*45.IMA OKOLU 1000.


20 МКД
или предлог цена
28 сеп 10:54STAKLENI OGRADI TUS KABINI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


28 сеп 08:52Ukrasni crkvicki

Se prodavat ukrasni crkvicki Tvrda gradba 075 303 358


5.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Градина / Останато

28 сеп 00:17Tava

Se prodava tava br:40 ne e mnogu upotrebuvana Cena 1300 denari


26 сеп 20:36Motorni Pili Husqvarna

Хускварна им излезе пресрет на сите кои оваа зима ќе се греат на дрва...


13.690 €
или предлог цена
26 сеп 09:02VAP ZA PERENJE AGROMAXX 250 BAR MOTORNI I ELEKTRICNI

FIRMATA Agro-Servis 2000 Negotino e zastapnik na firmata AGROMAXX MAS...


700 €
или предлог цена
26 сеп 09:02Inoks Burinja EZIO INOX

Буриња од не'рѓосувачки челик се првенствено наменети за складирање н...


По Договор
или предлог цена
26 сеп 09:02Bocva za vino EZIO INOKS 1000l

КАПАЦИТЕТ: 1000 Л. ДИМЕНЗИИ: 2900x1500 mm ДИЈАМЕТР: 970 мм Д...


26 сеп 09:02Bocva za vino EZIO INOKS 145l

КАПАЦИТЕТ: 145 Л. ДИМЕНЗИИ: 1500х800 мм ДИЈАМЕТР: 510 мм Деб...


9.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 09:02Bocva za vino EZIO INOKS 100l

КАПАЦИТЕТ: 100 Л. ДИМЕНЗИИ: 1250x800 mm ДИЈАМЕТР: 430 мм Деб...


7.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 09:02Bocva za vino EZIO INOKS 500l

КАПАЦИТЕТ: 500 Л. ДИМЕНЗИИ: 2500x1000 mm ДИЈАМЕТР: 840 мм Де...


26 сеп 09:01Bocva za vino EZIO INOKS 180l

КАПАЦИТЕТ: 180 Л. ДИМЕНЗИИ: 1500x1000 mm ДИЈАМЕТР: 675 мм Де...


10.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 09:01Bocva za vino EZIO INOKS 60l

КАПАЦИТЕТ: 60 Л. ДИМЕНЗИИ: 1250x480 mm ДИЈАМЕТР: 430 мм Дебе...


5.990 €
или предлог цена
26 сеп 09:01Tajfun na gas Kalorifer AGROMAX

I od ovaa godina Nov Uvoz na Tajfuni na gas i nafta kaloriferi od bre...


5.700 МКД
или предлог цена
26 сеп 09:01Generator za struja (Benzinski Dizeli Plin)

Novi Generatori za struja 1.5kw 2kw,3kw.4kw.5kw 6.5kw 7.5kw 9.0kw Ma...


7.900 МКД
или предлог цена
26 сеп 09:01Motorna pila Husqvarna Esenska AKCIJA!!!

>>>>Видео од моторните пили може да го погледнете под текстот. Hus...


13.690 МКД
или предлог цена
26 сеп 09:01TAJFUN/TAJFUNI/KALORIFER NA GAS I NAFTA NAJGOLEM IZBOR

I od ovaa godina Nov Uvoz na Tajfuni na gas i nafta kaloriferi od bre...


5.490 МКД
или предлог цена
26 сеп 09:01Agregat na struja (Generator) Sekakvi modeli AGROMAX

Novi Generatori za struja 1.5kw 2kw,3kw.4kw.5kw 6.5kw 7.5kw Marka AG...


150 €
или предлог цена
26 сеп 09:01Kotel na drva + brener na peleti

Se prodava kotel na drva vo odlicna sostojba. Dopolnitelno se prodava...


850 €
или предлог цена
25 сеп 14:30Masa so Epoksidna Smola

Nova medijapanska masa so epoksidna smola.


12.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.000 МКД
Неготино

Дневна соба / Маси

24 сеп 08:50Masa so Epoksidna Smola

Nova medijapanska masa so epoksidna smola.


12.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.000 МКД
Неготино

Дневна соба / Маси

24 сеп 08:50Makita

Novi original makita


9.500 МКД
или предлог цена
24 сеп 01:04Ќерамиди , keramidi

Се продаваат половни ќерамиди во добра состојба . Цена 10 ден , за по...


10 МКД
или предлог цена
23 сеп 11:14Дрвен Прозор Drven Prozor

димензии: 98cm x 71cm


500 МКД
или предлог цена
19 сеп 18:56двосед одлично сочуван

одлично сочуван лежај механизам


2.800 МКД
или предлог цена
16 сеп 15:58гарнитура двосед тросед фотеља одлично сочувани

гарнитура двосед тросед фотеља одлично сочувани


5.300 МКД
или предлог цена
16 сеп 15:58klub masa

130cm x 60 cm


1.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Дневна соба / Маси

16 сеп 15:58Kompresor za vozduh FIAC Italy 50l

Novi Kompresori za vozduh Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l ...


12.500 МКД
или предлог цена
13 сеп 10:16Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам