Демир Хисар
                   
236 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat 2.0 TDI 140ks

Passat 2.0 TDI 140ks. VO ODLI...


9.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 12:04AUDI A6 2.7 TDI

Audi A6 2.7 TDI Vo odlicna sostojba Za podetalni in...


6.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 12:04Opel antara

Opel antara 4x4 2007 God fil oprema servis napraven sve smenato broj ...


7.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 11:12Mercedes e 270

Mercedes e 270 177 ks plus cip registriran cela godina top sostojba m...


5.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 11:11Se prodava Lada 111 atest plin

Se prodava lada 111 atestiran plin ne registrirana


450 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

04 окт 22:44Letva za punto

Letva za fiat punto ispravna


1 €
или предлог цена
04 окт 20:47Letva za vw seat

Ispravna letva trw za seat leon cordoba so elektricna pumpa


1 €
или предлог цена
04 окт 20:46Dekla za reno 1.4 16v

Ispravna dekla za reno megane 1.4 16v


1 €
или предлог цена
04 окт 20:44Fiat punto ll 1.9 D 2001-delovi

Punto 1.9 obicen dizel Motor i menuvac odlicni


1 €
или предлог цена
04 окт 20:28DEKLA ZA PEUGEOT CITROEN 1.4 - 1.5 - 1.9 D

Za povejke informacii javete se. 078/276-270


1 €
или предлог цена
04 окт 20:25John deere

Se prodavat dva kombajni john deere 952 i 630 vo ispravna sostojba sp...


1 €
или предлог цена
03 окт 12:22Seat Leon 1.6 Tdi Redizajn 2010g Germanski carinet-Golf,Opel

Seat Leon 1.6 Tdi 11/2010 godina redizajn..EURO 5..SO SERVISNA KNISKA...


6.990 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

03 окт 12:21Seat Ibiza 1.4tdi modelska 2009g carineta Germanska - Polo

SEAT IBIZA 1.4TDI 59KW MODELSKA 2009G TOP SOSTOJBA UVEZENA OD GERMAN...


3.999 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 окт 22:28VOLKSWAGEN JETTA 1.9 TDI COMFORTLINE BUSSNIS

Prodavam JETTA 1.9 TDI uvezena od HOLANDIJA so plateni davacki do reg...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 окт 18:28Bager neuson 9503 WD

Prodavam bager tockas 10500 toni Nov uvoz so 4200 casa so brza spojka...


37.900 €
или предлог цена
02 окт 13:53Man kiper 41 440

Prodavam kiper Man 41 440 miler nadgradba 20 m3 2009 god 390 000 km r...


11.111 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

02 окт 13:524x114 bandasi 14ki staklo

odgovaraat na poveke vozila 4x114.3 so novi kapacinja i novi ventili


7.200 МКД
или предлог цена
02 окт 11:17Бомбина за Пежо 206

Нова, некористена... Bombina za Peugeot 206 1.4. Benzin 071/275-...


3.600 МКД
или предлог цена
01 окт 13:01BANDASI 16 KI 5X112

Bandasite se staklo Odgovarat na audi golf pasat...


180 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

01 окт 00:35Audi A3 2.0 TDI 2007

Audi A3 sprotback 2007 godina 2.0 TDI 8v 140 ks Ful oprem: Dvozons...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 окт 00:35AUDI A3 2.0 TDI 8V

Audi a3 sportback 2.0 tdi 8v 140 ks Ful oprem: Senzori za svetla b...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 окт 00:35Audi A3 2.0 140 hp 2007

Audi a3 2.0 140 hp 270500 km realni proverka kade sakate poseduva i ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 окт 00:35Се продава Alfa Romeo 33

Се продава Аlfa Romeo 33 хаварисана. Година на производство 1989. М...


1 €
или предлог цена
30 сеп 22:29BANDAZI,BANDASI 5x100 17KI SO NOVI GUMI 225 45 17

Bandasi 5x100 so novi gumi 225 45 17 91Y proizvedeni 12 nedela 2021 g...


27.800 МКД
или предлог цена
30 сеп 12:38STOPOVI ZA MATIZ

Prodavam stopovi za matiz zatemnati. Se prodavaat komplet dvata 2000 ...


2.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 12:38BANDAZI,BANDASI 5x100 16KI 7,5 J ZA VW GOLF 4,AUDI A3,SEAT

Odlicni bandasi 5x100 7,5 j 16ki et 35 so letni gumi 205 55 16 so 7mm...


15.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 12:385x120 bmw odlicni bandasi

Odlicna sostojba 5x120 originalni germanski staklo isfarbani


8.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 09:585x130 5 x 130 so gumi 255 55 18 moze i bes gumi porsche

bandasite se staklo original germanski bbs


255 €
или предлог цена
30 сеп 09:58jeep grand cheroke 4.7

original americki atest plin momentalno so nova rasplinjaca,servisira...


9.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

30 сеп 09:575x127 jeep 265 65 17odlicni bandazi

mishelin gumi zacuvani dosta,bandasite se originalni od jeep grand ch...


430 €
или предлог цена
30 сеп 09:575x120 bmw x3 x4 x5 x6 borbet

Odlicno socuvani bandasi,borbet originalni,gumite se solidni,cenata n...


300 €
или предлог цена
30 сеп 09:575x112 odlicni so novi gumi

5x112 prekrasen model odlicna sostojba i na gumi i na bandasi na masi...


380 €
или предлог цена
30 сеп 09:57Sedista i Tapaciri za Fiat Stilo

Ostanati se samo zadnite sedista,ne se krpeni vo odlicna sostojba se


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 00:41AUDI A4 1.9 TDI 116 KS

Audi a4 1.9 tdi karavan vo odlicna sostojba . OPREMA -SERVO -...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 сеп 12:45STRAFOVI M12x1.25 ZA FIAT PUNTO

Polovni strafovi za fiat punto m12x1.25. Imam 15 strafa. 100 denari e...


100 МКД
или предлог цена
27 сеп 06:02rezerva 5x120

16ka rezerva 5x120


3.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 08:3716ka rezerva 5x120

16ka rezerva 5x120


3.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 08:28PRODAVAM POLOVNI DELOVI ZA DAEWOO MATIZ

Polovni delovi za matiz,ladnjak,amortizeri predni komplet so spirali ...


1 €
или предлог цена
17 сеп 12:36SERVO PUMPA ZA GOLF 4 BENZIN

Ispravna servo pumpa za golf 4 1.4 1.6 1.8 2.0 benzin


3.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 12:36RATKAPNI 13KI,14KI

Polovni ratkapni 13ki 4ri 800 denari 13ka 1dna 200 denari 14ki 3r...


800 МКД
или предлог цена
17 сеп 12:36Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам