296 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apple iPhone XR 64GB & 128GB (SWITZERLAND)

iPhone Xr 64GB & 128GB & 256GB Neverlock (rabotat so site sim karti) ...


1 €
или предлог цена
31 мај 01:33Промовирано

Apple iPhone XS (SWITZERLAND) ALL COLOR

Apple iPhone Xs 64GB & 256GB Doneseni od CH Neverlock (rabotat so ...


1 €
или предлог цена
01 јун 00:29Промовирано

Apple iPhone 7 Plus (All Colors)

-Apple iPhone 7 Plus 32GB & 128GB (Site boi) -Neverlock -Doneseni...


1 €
или предлог цена
01 јун 00:27Промовирано

Note 20 ultra 5g

Note 20 Ultra so 5G Puknato staklo na ekran. Zaden kapak so puknatini...


229 €
или предлог цена
Денес 11:36Iphone 13 pro STAKLO!!!

poveke info na tell


770 €
или предлог цена
Вчера 19:20  НОВ ОГЛАС

Lg v50 thinQ 5g duallscren gejmerski mozna zamena

Lg v50 fhinQ 5g duallscreen so dva ekrani moze i poedinecno da se kor...


400 €
или предлог цена
Вчера 16:14Huawei honor 8s odlicno socuvan mozna zamena

Honor 8s vo odlicna sostojba 3/64gb so kutija i polnac mozna zamena 0...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:53Se prodava odlicno zacuvan celosen paket Samsung S10 plus

Telefonot e vo odlicna sostojba sleduva so celosen paket


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:26Iphone 12

Od prv gazda koristen samo 2 meseci kupen od TELEKOM SO GARANCIJA Bat...


460 €
или предлог цена
05 јун 22:08Galaxy NOTE 20 ULTRA

Galaxy NOTE 20 Ultra so 5G Dual Sim. Raboti so dve sim kartički i pl...


299 €
или предлог цена
05 јун 08:13Xiaomi redmi 10 kako nov od A1

Xiaomi redmi 10 bez grebka so kutija i polnac.


7.500 МКД
или предлог цена
04 јун 12:25Lg v50 thinQ 5g dual screen mozna zamena

Lg v50 thinQ 5g premium telefon so odlicni perfomansi 5G mreza so dva...


400 €
или предлог цена
04 јун 06:49Скоро нов Pixel 6A

Купен и увезен (нов) од Германија. Телефонот е користен околу 3-4 ме...


19.000 МКД
или предлог цена
04 јун 01:16Redmi 12cu

Se prodava!!! Redmi 12c kupen vo telekom na 19.05.


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
03 јун 23:49Iphone xs 64 gb bez zameni

Iphone xs 64 gb kako nov bez grepka samo kess bez zameni extra cena z...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
03 јун 15:00Se prodava Samsung galaxy s10 plus

Samsung galaxy s10 plus. Kako nov, koristen so maska i folija od prv ...


18.000 МКД
или предлог цена
02 јун 10:32Prodavam SAMSUNG S21 5G

Prodavam SAMSUNG S21 5G. Socuvan telefon, kako nov. Celo vreme cuva...


360 €
или предлог цена
02 јун 09:09Samsung Zflip3

Mnogu malku koristen donesen od ch. Imam isto taka i samsung zfold3. ...


499 €
или предлог цена
01 јун 17:58SAMSUNG GALAXY S20 FE Duos 128GB/6GB

Samsung Galaxy S20 FE Neverlock (rabotat so site karti) Extra sostojb...


249 €
или предлог цена
01 јун 00:42iPhone 14 PRO 256GB (SWITZERLAND) NOV NEOTPAKUVAN

iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple Neverlock (rabotat so site sim karti...


1 €
или предлог цена
01 јун 00:40Apple iPhone X (SWITZERLAND) ALL COLOR

Apple iPhone X 64GB & 256GB Neverlock (rabotat so site karti) Dones...


1 €
или предлог цена
01 јун 00:40Apple iPhone 11 (SWITZERLAND) 64GB & 128GB All Colors

-Apple iPhone 11 64Gb & 128Gb -Neverlock (rabotat so site karti) -D...


1 €
или предлог цена
01 јун 00:36Apple iPhone 13 @mobika_mk (SWITZERLAND) ALL COLOR

-iPhone 13 site boi -Neverlock (rabotat so site karti) -Doneseni o...


1 €
или предлог цена
01 јун 00:34Apple iPhone 11 Pro (SWITZERLAND) All Colors

-Apple iPhone 11 Pro 64GB -Neverlock (rabotat so site sim karti) -D...


1 €
или предлог цена
01 јун 00:33Apple iPhone 11 PRO MAX 64GB & 256GB (SWITZERLAND)

-iPhone 11 Pro Max 64GB & 256GB site boi -Neverlock -Doneseni od C...


1 €
или предлог цена
01 јун 00:31Apple iPhone XS (SWITZERLAND) ALL COLOR

Apple iPhone Xs 64GB & 256GB Doneseni od CH Neverlock (rabotat so ...


1 €
или предлог цена
01 јун 00:29Apple iPhone Xs’Max 64GB & 256GB (All Colors)

-Apple iPhone Xs Max 64GB 256GB -Neverlock (rabotat so site karticka...


1 €
или предлог цена
01 јун 00:29Apple iPhone 7 Plus (All Colors)

-Apple iPhone 7 Plus 32GB & 128GB (Site boi) -Neverlock -Doneseni...


1 €
или предлог цена
01 јун 00:27Apple iPhone 8 @mobika_mk (SWITZERLAND)

-iPhone 8 64GB & 256GB Doneseni od CH -Neverlock (rabotat so site ka...


1 €
или предлог цена
01 јун 00:26Apple iPhone 8 Plus (SWITZERLAND)

-Apple iPhone 8 Plus -Neverlock (rabotat so site karti) -Doneseni ...


1 €
или предлог цена
01 јун 00:24Xiaomi 9AT nov

Xiaomi 9AT nov nekoristen, dobien na nagradna igra i zatoa e bez gara...


5.000 МКД
или предлог цена
31 мај 23:06Apple iPhone XR 64GB & 128GB (SWITZERLAND)

iPhone Xr 64GB & 128GB & 256GB Neverlock (rabotat so site sim karti) ...


1 €
или предлог цена
31 мај 01:33Samsung Galaxy Note 5

Se prodava dobro socuvan Samsung Note 5 DISPLAYTypeSuper AMOLEDSiz...


5.800 МКД
или предлог цена
29 мај 23:54Samsung Galaxy J7 2017

Se prodava prekrasen Samsung Galaxy J7 staklo zacuvan koristen samo n...


6.900 МКД
или предлог цена
29 мај 23:50SAMSUNG S20 ULTRA SE PRODAVA

Telefonot e koristen, kupen e od Vip, perfekteno raboti, bez nigu edn...


480 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
500 €
29 мај 07:08Iphone 14 pro zamena za 14 pro maxx purple

Iphone 14 pro 128gb zamena samo za 14 pro maxx rozeva boja purple ...


По Договор
или предлог цена
26 мај 18:19Iphone X

Mobilniot telefon e maksimalno sočuvan. Raboti se na nego Ima futro...


220 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
240 €
25 мај 07:20SAMSUNG GALAXY NOTE 20

Се продава одлично сочуван Samsung Note 20 купен од Телеком 64.000 д...


24.000 МКД
или предлог цена
23 мај 15:43Motorola macro vo odlicna sostojba 4/128 gb

Motorola macro 4gb ram so 128 room vo odlicna sostojba so kutija i po...


6.000 МКД
или предлог цена
21 мај 07:37SAMSUNG GALAXY NOTE 10 PLUS 5G 512GB (SWITZERLAND)

Samsung Note 10 Plus 5G Neverlock 512GB Donesen od CH, kako nov! ...


1 €
или предлог цена
15 мај 00:14SAMSUNG GALAXY Z FOLD 3 512GB (SWTIZERLAND)

Samsung Galaxy Z Fold 3 5g 512GB Neverlock (rabotat so site sim kart...


1 €
или предлог цена
15 мај 00:14SAMSUNG GALAXY S20 ULTRA 5G (SWITZERLAND)

-Samsung S20 Ultra 5G 128GB -Neverlock -Donesen od CH, kako nov!


1 €
или предлог цена
15 мај 00:14Iphone 11 pro vo extra sostojba

Telefonot e donesen od shfajcarija..mnogu e soçuvan...ne e servisiran...


380 €
или предлог цена
14 мај 12:34Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам