8821 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CITROEN C3 1.4 BENZIN--KLIMATRONIK--MODEL 2008--153.000 KM!!

CITROEN C3 1.4 BENZIN--EURO 4 STANDARD --KLIMATRONIK LADI ODLICNO ...


3.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 јун 19:51Промовирано

MERCEDES C200 CDI--REDIZAJN--MODEL 2005--PERFEKTEN!!!!!

MERCEDES C200 CDI--90KW--122KS--REDIZAJN --KLIMATRONIK LADI ODLICNO...


5.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 јун 19:55Промовирано

HYUNDAI GETZ 1.4 BENZIN--REDIZAJN--KLIMA--MODEL 2009--NOVO!!

HYUNDAI GETZ 1.4 BENZIN-71KW-EURO 4 STANDARD --KLIMA --SERVO --A...


3.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 јун 19:51Промовирано

Opel omega 2.2 DTI

Se prodava opel omega 2.2 DTI 2000 godina od oprema poseduva: -dvozon...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Битола

Автомобили

Денес 11:51Ford focus c-max 1.6tdci

Ford focus c-max 1.6tdci napraven servis klima Tel-071 255 236


3.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:50Renault clio 1.2benzin

Renault clio 1.2benzin napraven e servis klimatronik Tel.071 255 236


5.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:49Kaciga

Kaciga nitro fibreglass S golemina zacuvana cena 2000 denari


Денес 11:48Opel Insignia 2.0 CDTI

Opel Insignia 2.0CDTI 170HP - 125KW Full oprema Kozen interier ...


19.000 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
22.000 €
Битола

Автомобили

Денес 11:37Renault Twingo 1.2 16v Gt

Fabricki gt model Koliceto e vo odlicna sostojba.Tehnicki potpolno ...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:36VW GOLF 3 1.9 TDI 66 KW 90 KS 1996

VW GOLF 3 1.9 TDI 66KW 1996godina VO ISPRAVNA SOSTOJBA REGISTRIRAN...


1.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:34AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Matiz,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- FIAT PUNTO 3KA 1. 2 BENZIN - GODD. NA PROIZ. 2009g. - PRVA REGG. 0...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:28Alfa GT

Se prodava Alfa GT registrirana do mart 2024 napraven servis promenet...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:28VW GOLF 5 2006 G GOAL MODEL TOP!!!!!

Se prodava: VW GOLF 5 GOAL MODEL Reg. 09.11.2023 god Servisiran 2...


2 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:28AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Matiz,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- AUDI A4 B7 2.0 TDI / 125kw / 16V - GODD. NA PROIZ. 2007g. - REGIS...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:28Astra J , 110ks ,2012 -karavan

Se prodava Astra J od 2012 godina, redovno servisirana i odrzavana, s...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:26VITLO OD DZEMS SO SAJLA KOMPLET

Vitlo od DZEMS 60 m sajla pogon od kardan za vlecenje na trupci


444 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
499 €
Денес 11:25Челични 2 бандажи 15"/5x100/6Ј/ET39 оригинал TOYOTA и SUBARU

Се ПРОДАВААТ Челични 2 бандажи 15"/5x100/6Ј/ET39 оригинал TOYOTA и S...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:242 mnogu zacuvani predni sedista Седишта за FIAT PUNTO 2-ка!

Се продаваат EXTRA поволно: Две зачувани предни седишта со кревање,...


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:23ГРОМ гума HANKOOK WINTER I-CEPT 195/60/15 M+S 7,5 mm шара!

Се ПРОДАВА од АВТО САЛОН ПОВОЛНО: Една ГРОМ гума HANKOOK WINTER I-CE...


900 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
1.100 МКД
Денес 11:23Gumi za enduro.... Kros.... Motor

120/80-18*** zadna *** 3.00-21***predna**** Dve zacuvani gumi za k...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:232 скоро НОВИ RIKEN SNOWTIME 165/65/14 M+S шара 99% ЕВТИНО!!

Се ПРОДАВААТ од АВТО САЛОН ПОВОЛНО и без интернет глупости сериозни ...


3.300 МКД
или предлог цена
Денес 11:22ТОП АЛУМИНСКИ бандажи оригинал GM ATS 15"/5х110/7J поволно!

СЕ ПРОДАВААТ ГРОМ ЕДИНСТВЕНИ ВО МК УНИКАТ ОРИГИНАЛ GM ATS MADE IN ...


270 €
или предлог цена
Денес 11:22SPIRALI SPORTSKI *EINBACH*ZA RENO LAGUNA 3

EINBACH 4 SPORTSKI AMORTIZERI ZA RENO LAGUNA 3 RACING ZA SPUSTANE


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:22Оригинал FIAT топ алумински бандажи 14"/4x98/5Ј ЕВТИНО!

Се ПРОДАВАAТ сериозни БАНДАЖИ: ОРИГИНАЛ SPEEDLINE за FIAT топ алу...


200 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
215 €
Денес 11:22Seat Leon 1.9 tdi 105 ks 2009 God Redizajn

Seat Leon 1.9 tdi 105 ks so fuul oprema Klimtaronik Bord kompjute...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:22OPEL CORSA 1.5 TD 1998 God

Centralno zaklucuvanje elektricni stakla Servo volan aluminski banda...


2.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:22Tojota Yaris 1.0 51 kw 2009 God benzin

Tojota Yaris 1.0 51 kw 2009 god benzin So fuul oprema Klima Cebt...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:22Vw Golf 5 1.9 Tdi 105 ks 2007 God v Tour Model

Vw Golf 1.9 tdi 105 ks 2007 god Vo ekstra sostojba so fuul oprema ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:222 гром летни CONTINENTAL 205/50/16 со шара 90% поволно!!!

Се ПРОДАВААТ Две ТОП летни CONTINENTAL Conti Premium Contact 2 205/5...


2.500 МКД
или предлог цена
- 26 % Попуст
3.400 МКД
Денес 11:19Citroen C3 1.1 Benzin

Kolata e redovno servisirana i e vo odlicna sostojba . 4 novi M+S gu...


2.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:19SAVA LETNI GIMI

Prodavam 4 super socuvani gumi SAVA 205/55/16 dot 2015 god - 3500den....


3.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.800 МКД
Денес 11:19OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131KS ZACUVANA EKSTRA!

SE RODAVA OPEL INSIGNIA EDITION 2.0 CDTI 131ks 2009 GOD.REGISTRIRANA ...


6.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.950 €
Битола

Автомобили

Денес 11:18Мерцедес Б200

Се продава Мерцедес-Бенз Б200. Регистрирана со зелен картон до 18.11...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:18Delovi za YUGO 45 55 KORAL TEMPO

Menjaci 5ka I 4ka auspluci za 45 I 55 enterier drugi delovi Celo Yug...


250 €
или предлог цена
Денес 11:15Оригинал AUDI уникатни челични бандажи 15/5x112/6Ј ЕВТИНО!

Телефон 078271967 Се ПРОДАВААТ од АВТО САЛОН Оригинал AUDI ун...


100 €
или предлог цена
Денес 11:152 супер летни гуми CONTINENTAL 205/55/16 убава шара ЕВТИНО!

Се ПРОДАВААТ од РЕНТ А КАР САЛОН поволно: 2 супер летни гуми CONTIN...


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 11:144 како нови АЛУМИНСКИ бандажи оригинал ATS 15-ки/5х112/7J !

СЕ ПРОДАВААТ ГРОМ ЕДИНСТВЕНИ ВО МК УНИКАТ ОРИГИНАЛ ATS MADE IN GERM...


270 €
или предлог цена
Денес 11:142gumi miselin225 55 17

Dobri gumi nese krivi nese lepeni Dvete 1200den


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 11:14APRILIA SXV 550

Se prodava odlicno zachuvan primerok od ekstremno redok model na APRI...


4.999 €
или предлог цена
Денес 11:11Една нова ГЛАНЦ KUMHO Solus летнa 185/60/14 невозена ЕВТИНО!

Се ПРОДАВА од службено возило БАГАТЕЛНО ... и без интернет глупости...


1.700 МКД
или предлог цена
Денес 11:11НОВИ farovi predni CHEVROLET LACETTI hatchback ЕВТИНО delovi

Се продаваат акциски: 2 НОВИ предни фарови лев и десен за CHEVROLET ...


145 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:102 ТОП гуми GOOD YEAR 195/60/15 со 90% шара ЕВТИНОООО!

Се ПРОДАВААТ од АВТО САЛОН сериозни гуми и без интернет глупост...


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
Денес 11:10FORD FIESTA 1.4 DIESEL 2006 GODINA

Kolata e sega donesena od holandija i registrirana e pred 10 dena ...


3.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:07Страна 1 од 221

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам