742 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukja so prekrasen dvor

Telefonski Broj: 076263269 Ili VIBER Broj (Germanski broj) : +4917...


265.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 јул 18:57Промовирано

КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno m...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

16 авг 15:41Промовирано

Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica Prohor Pcinski 44, dva sprata plus potkrovj...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 03:33STAN.VO VELES.SE NOVO.NOVA GRADBA.SE PRODAVA 70.KVADRATA

STAN VO VELES..SE PRODAVA 70.KVADRATA..SE NOVO NOVA GRADBA..BUKVALNO...


8 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 23:24kupuvam deloven prostor

kupuvam dukjan deloven prostor vo veles ponudi na 075 325 176 ili n...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 22:18SLOVENSKI Roletni Kapaci Prozori

Novi nekoristeni


1.234 €
или предлог цена
Велес

Останато

Вчера 18:50IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 16:05Se prodava Vikendica

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So p...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:37КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 13:00Продавам Луксузно уредена куќа - Велес

Продавам луксусзно уредена куќа, на мирна, атрактивна и урбана локаци...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 12:52Basino Selo Eksluzivna lokacija

Prodavam gradezno zemjiste vo Basino Selo od 3000 kv. Cist imoten lis...


10 €
или предлог цена
Вчера 12:42Продавам куќа на 2 спрата (2 стана), со два деловни простори

Се продава куќа во центар на Велес- приземје - два деловни простори 6...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 12:05Деловен простор / дуќан 68кв централно градско подрачје

Се продава деловен простор / дуќан 68кв централно градско подрачје


1 €
или предлог цена
Вчера 12:05Дуќан / Деловен простор 68кв централно градско подрачје

Се продава деловен простор / дуќан 68 квадрата централно градско подр...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 12:05Се продава деловен простор во централно градско подрачје

Дуќан / Деловен простор 68кв централно градско подрачје! Погоден за б...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:05ИНВЕСТИЦИСКА МОЖНОСТ, градба на атрактивна локација во Велес

Контакт САМО на Вибер поради често отсуство од МК. http://web01.ka...


199.000 €
или предлог цена
Велес

Останато

Вчера 11:54Продавам три парцели 1х1000м2 и 2х880м2

Се продаваат три парцели со површина 1 х 1000м2 и 2 х 880м2 на 2,5 km...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:57Продавам плацови од 1027, 1006, 838 и 752м2

Се продаваат четири плаца со површина од 1027м2, 1006м2, 838м2 и 752м...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:57Продавам стан на супер локација

Продавам делумно реновиран стан.Нов ламинат, блиндор врата, нова кујн...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
40.000 €
Велес

Станови

Вчера 09:52Se izdava STAN - APARTMAN DELUXE 1 STROG CENTAR

Се издава луксузен APARTMAN DELUXE 1 на 2 кат, во центар на Велес од ...


250 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 09:52Se izdava STAN - APARTMAN DELUXE 2 STROG CENTAR

Се издава луксузен APARTMAN DELUXE 2 на 2 кат, во центар на Велес од ...


250 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 09:52СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 окт 21:13Се продава хала 1250 м2

Хала 1250м2 со двор 350м2 . 400евра М2 индустриска плоча и висина 10...


400 €
или предлог цена
02 окт 20:49Kuka

Kukata e vednas vsedliva


50.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 окт 17:53Се продава деловен простор 60м2 во центар кај Охридска банка

Се продава деловен простор од 60м2 во центар на Велес во близина на с...


1 €
или предлог цена
02 окт 15:10Izdavanje na apartman stan za ednodneven prestij veles

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles moze i za povejke d...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

02 окт 12:26niva na prodazba

Prodavam niva na ridceto pred krivinite na Prevalec sprema Hemija Kom...


4 €
или предлог цена
02 окт 11:45Iznajmuvam dukan vo centar

Iznajmuvam dukan vo Centar vo Veles od 23 m2 pozadi sudot,do Kapri ka...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Дуќани

02 окт 11:44SE PRODAVA-SE IZDAVA POD NAEM

SE PRODAVA DUKAN 50+30 m2 NA UL.BLAGOJ GOREV POD KULATA KAJ Pazaro...


61.500 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

02 окт 11:31SE PRODAVA VIKENDICA SO PLAC OD 2500M2

SE PRODAVA MALA VIKENDICA 55M2 SO PLAC OD2500 M2. VO OTOVICA EZERO...


60.000 €
или предлог цена
02 окт 11:31Се продава куќа на Теќе

Се продава куќа на Теќе, во близина на 5фм радио. Куќата е на два сп...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 окт 10:52Куќа во Велес (П+2)/ Три посебни влеза

Куќата се наоѓа на влезот на Велес и е П+2 спрата. Секој спрат е по о...


80.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 окт 09:10KUPUVAM VIKENDICA

Kupuvam vikend kuka, vila ili kuka vo selo. Vo okolina na Veles i...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 окт 07:47KUPUVAM STAN

KUPUVAM/ZAMENUVAM STAN so kvadratura od 40 do 80 m2. Moze nov ili ...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

02 окт 07:47Izdavam Dukan

Se izdava dukan vo centar do sport live pogoden za frizernica kanecel...


100 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

01 окт 23:50Prodavam niva

Se prodava niva vo s.Sojaklari mesto vikano Jarbas nivata e 2klasa kp...


3 €
или предлог цена
01 окт 20:10Niva vo Otovica

- Нивата е градежно земјиште- беше 4300м2, еден плац веќе е продаден...


12 €
или предлог цена
01 окт 15:07Plac vo otovica

Prodavam placevi vo Otovica Najmala povrsina e 500m2


12 €
или предлог цена
01 окт 15:07Niva vo Otovica

Nivata e na prekrasno lokacija Ima imoten list


10 €
или предлог цена
01 окт 15:07Deloven prostor od 32m2

Se prodava deloven prostor od 32m2 na dva sprata kompletno renoviran ...


20.000 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

01 окт 12:47Se iznajmuva apartman

Se iznajmuva apartman opremen . Cenata za eden den 30 evra od d...


200 €
или предлог цена
Велес

Станови

01 окт 12:40Se prodava kukja vo Veles

Se prodava kukja na 2 sprata vo Veles na ulica Prohor Pchinjski 47 na...


50.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

01 окт 11:25Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам