Велес
                           
196 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukja so prekrasen dvor

Telefonski Broj: 076263269 Ili VIBER Broj (Germanski broj) : +4917...


265.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 јул 18:57Промовирано

Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica Prohor Pcinski 44, dva sprata plus potkrovj...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 03:33Продавам Луксузно уредена куќа - Велес

Продавам луксусзно уредена куќа, на мирна, атрактивна и урбана локаци...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 12:52Продавам куќа на 2 спрата (2 стана), со два деловни простори

Се продава куќа во центар на Велес- приземје - два деловни простори 6...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 12:05СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 окт 21:13Kuka

Kukata e vednas vsedliva


50.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 окт 17:53Се продава куќа на Теќе

Се продава куќа на Теќе, во близина на 5фм радио. Куќата е на два сп...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 окт 10:52Куќа во Велес (П+2)/ Три посебни влеза

Куќата се наоѓа на влезот на Велес и е П+2 спрата. Секој спрат е по о...


80.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 окт 09:10KUPUVAM VIKENDICA

Kupuvam vikend kuka, vila ili kuka vo selo. Vo okolina na Veles i...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

02 окт 07:47Se prodava kukja vo Veles

Se prodava kukja na 2 sprata vo Veles na ulica Prohor Pchinjski 47 na...


50.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

01 окт 11:25prodavam kukja vo dvorovi so garazha

se prodava kukja vo dvorovi pred galerijata kukjata e za rushenje ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

01 окт 10:50Се продава куќа на којник во близина на мегдан (со гаража)

Се продава куќа на којник во близина на мегдан (пристап со возило до ...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

01 окт 10:21Се продава семејна куќа

Се продавa семејна куќа, на ул. Славјанска, над Варналиите (види на м...


18.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

01 окт 00:37АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС

АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ВЕЛЕС Се продава плац со стара куќа на...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 сеп 21:02Се изнајмува куќа во центар на Велес

Се изнајмува куќа во центарот на Велес, на улица Петре Алчев 28. Куќа...


100 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 сеп 15:51SE PRODAVA STRAT OD KUKJA NA PRIZEMJE

SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA NA PRIZEMJE SO POVRSINA OD 100METRI KVADRAT...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 сеп 12:49Kuka na odlicna lokacija

Kukata e na odlicna lokacija mnogu mirno mesto,dva posebni sprata so ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 сеп 06:47Се продава куќа

Се продава куќа на улица Богдан Каракостев бр.167. Куќата е тврда гра...


30.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

29 сеп 21:36Се продава куќа

Се продава куќа на Соколаана близу градскиот пазар. За повеќе информа...


31.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

29 сеп 11:21Se prodava nova kukja

Се продава куќа со деловен простор и нива во населба Речани,Велес. ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

29 сеп 07:17Se prodava kukja

Se prodava 2 sprata podrum so dva golemi bakona INFO:075/700-907


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

29 сеп 05:35СПРАТ ОД КУЌА ВО ВЕЛЕС

Се продава веднаш вселив спрат од куќа во Велес кај Стар Мост на улиц...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 сеп 21:46Kuka

Prodavam kuka na ul.Risto Najdov Veles naselba Jurija sambena povrsin...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 сеп 12:02Se prodava

Se prodava stara kuka vo blizina na vlaska crkva, vlez za avtomobil i...


18.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 сеп 07:54Se izdava nova kuka za nokevanje za majstori rabotnici vo ve

Se izdava kuka dnevno za rabotnici za majstori vo veles koj imaat obv...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

25 сеп 16:01вила Младост

Куќата е со големина од околу 400м2.Големината на плацот е од 626м2,о...


150.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

23 сеп 18:57Нова Куќа Во Велес 120м² + Двор 200м²

За повеќе информации на: 071 245 808 Нова куќа во Велес на ул. Риз...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

22 сеп 18:08ATRAKTIVNA LOKACIJA VO CENTAR ZA IZGRADBA <075 320 040>

Prodavam kuka na ulica blagoj necev 30 vo centar vo dvorovi. Kukata e...


22.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
24.000 €
Велес

Куќи / Вили

22 сеп 11:20SE PRODAVA kuka vo centar

Se prodava kuka vo centar vo dvorovi ulica Blagoj necev 30 blisku do ...


22.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
24.000 €
Велес

Куќи / Вили

22 сеп 11:20se prodava kuka

Se prodava kuka vo Veles ul:"Vera Ciriviri" br.45 cena po dogovor ...


4 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

21 сеп 19:51Се издава куќа во Башино село

Се издава наместена куќа на 2 спрата во с. Башино село Контакт телеф...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

21 сеп 19:43Menuvam stara kukja za mal stan

Menuvam kukja so 5 prostorii vo blizina na centar. Ima podrumski pros...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

20 сеп 14:46KUPUVAM KUKA

Kupuvam kuka. Po moznost da raspolaga so dvorno mesto. Moze i vo b...


10 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

20 сеп 14:23Se prodava kukja so mozna zamena za stan

Kukjata e vednas vseliva, renovirana SO MOZNA ZAMENA ZA STAN. 072/25...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 сеп 16:10IZDAVAM VILA KUKA VO STAR DOJRAN

IZDAVAM VILA KUKA VO STAR DOJRAN ODMA DO PLAZATA ZA LETNATA SEZONA I ...


9 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

17 сеп 18:39Prodavam ili menuvavam za 1 ili 2 stan so moja doplata

Prodavam kuka na jurija od 65 kvadrati + garaza vednas vseliva moz...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 сеп 19:14СЕ ПРОДАВА СТАРА КУЌА ЗА ИЗГРАДБА НА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА СТАРА КУЌА ВО ВЕЛЕС, МЕСНОСТ КОЈНИК, ЗА РУШЕЊЕ И ИЗГРАДБА ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 сеп 11:08СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВЕЛЕС НА УЛ.ПЕТАР ДЕЉАН

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВЕЛЕС НА УЛ.ПЕТАР ДЕЉАН Цена поволна Контакт...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 сеп 11:08Se prodava 1 sprat na kukja

Prodavam 1 sprat na kukja, ima 3 sobi, golemo pretsoblje i kupatilo, ...


35.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

13 сеп 18:30Se prodava kuka vo Dvorovi

Se prodava kuka vo dvorovi na ul. Blagoj Nechev 70. Kukata e na dva s...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

12 сеп 18:42SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA

Se prodava sprat od kukja so povrsina od 90m2 dukjan so 21m2 na ulic...


60.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

12 сеп 18:06Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам