Подкатегорија:
                   
200 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM SKIJAC CEVLI NORDICA SO REGULATOR MALKU KORISTENI

PRODAVAM SKIJACKI CEVLI NORDICA BR 44 SO REGULATOR MALKU KORISTENI. ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

Денес 19:42Prodavam Skii I konduri HEAD - sezona(2018/19)

Skiite i kondurite se vo odlicna sostojba. Prodavam Skii: HEAD Su...


200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
210 €
Вчера 13:23Skii Fischer 165sm

info 071223943


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

02 окт 00:26SKII FISCHER WORLDCUP SL 165 RC4 FIS

Profesionalni Fischer FIS Cup skii, skieni ednas vo 2020g. Opremen...


600 €
или предлог цена
01 окт 14:35Skii Salomon

Salomon Rocker 2 Size (cm) 174 Tip Width (mm) 130 Waist Width...


13.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Останато

01 окт 10:14SKI OPREMA

AKCIJA !!! WINTER PANT NOVI WATERPROOF SNOW PANT BRAND: REGATTA ...


2.100 МКД
или предлог цена
01 окт 08:33ЛИЗГАЛКИ / LIZGALKI

Продавам лизгалки бр. 6


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Останато

30 сеп 07:26Nitro ripper youth 137cm

Se prodava snowboard nitro ripper youth za mladi dimenzija 137cm so v...


12.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.000 МКД
29 сеп 13:46SERVIS na Ski Snowboard Скии Сноуборд ски сервис iphone

Google maps lokacija: Rebel Boards Јавете се 10 мин. пред да дојдете...


1.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 13:40Skii ELAN Ripstick 106 model 2022

Ednash vozeni model 2022 Elan ripstick 106 Vezovi elen so kocnici ...


600 €
или предлог цена
29 сеп 07:45Stapovi Salomon Stapcinja za skijanje

Prodavam Salomon stapovi za skijanje cm 135/54


По Договор
или предлог цена
28 сеп 08:13Ски панталони Icepeak

Се продаваат ски панталони Icepeak Величина (48 - S) Растеглив софт...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

27 сеп 07:18Skii

Se prodavaat Skii Fischer RX3/ 165CM Volki AC3 Unlimited/ 163CM Dy...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Останато

26 сеп 14:04PRODAVAM NOVA FOTROLA ZA SKII,SNOUBOARD

PRODAVAM NOVA FOTROLA ZA SKII SNOUBOARD ORGINAL ZA BMW VOOPSTO NE KOR...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Останато

26 сеп 13:25LIZGALKI ROCES

LIZGALKI ROCES


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

23 сеп 17:10Snowboard Oxygen Aggressor - Race

Snowboard Oxygen Aggressor - Race (013 scure) 154 cm Snowboard bind...


300 €
или предлог цена
18 сеп 21:33Ski konduri ALPINA Challenger

Kондури ALPINA број 42/43 Socuvani i malku koristeni


50 €
или предлог цена
17 сеп 08:41ELAN skii+vezovi+stapovi

Се продава ски опрема, малку користена. Скии ЕLAN- Waveflex, 168 cm...


150 €
или предлог цена
17 сеп 08:36Prodavam povolno Ski cevli ski konduri Salomon

Se prodavaat ski cevli broj 38, 24 24,5 Odlicni, socubani cena...


2.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

14 сеп 21:26Ski simulator

Se prodava pro ski simulator,malku koristen. https://www.ski-simulat...


700 €
или предлог цена
01 сеп 12:04Ski pantaloni

Moze da se koristat za sekakvi sportski aktivnosti mnogu kvalitetni s...


1.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

31 авг 22:35Reusch rakavici - Shampionski

Reusch NOVI profi takmicarski rakavici sezona 2002/2003.Podarok licno...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

31 авг 16:15Detski skii , stapcinja, konduri za skijanje.

Ski Rossignol 1m + konduri 255mm + stapcinja 85cm - 7000den Konduri...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

29 авг 19:07Detski skii , stapcinja, konduri za skijanje.

Zacuvani skii I konduri komplet Rossignol. Konduri Salomon , samo ed...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

29 авг 18:58Planinarski cizmi

Planinarski cizmi br. 37 👉Denver 👉Sympa tex Cena: 1200 den.


990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

27 авг 18:32Zenska sportska jakna

Se prodava mnogu kvalitetna zimska zenska jakna (Softshell) kako nova...


990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

27 авг 18:30Nosaci za skii I board Thule SnowPack L Black 7326B

НОВ Дрзач за зимска спортска опрема. Неотпакуван со 2 годишна гара...


13.500 МКД
или предлог цена
11 авг 16:04se prodavaat skii ekstra povolno

SE PRODAVAAT SKII I CIZMI EKSTRA POVOLNO ZA PODETALNI INFORMACII JAVE...


1 МКД
или предлог цена
10 јун 19:13Комплетен сет на опрема за скијање - SALOMON + UVEX

Се продава комплетен сет на опрема за скијање : SALOMON - Скии(150cm...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Останато

06 јун 21:29Se prodavaat ubavi ski cevli, konduri SALOMON

Se prodavaat ubavi ski cevli, konduri SALOMON, za pocetni i sredno do...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

29 мај 18:18Prodavam i Salomon zenski dolni pantoloni za skijanje broj L

Продавам нови воопшто не носени Salomon женски долни панталони за ски...


3.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

16 мај 20:59prodavam chizmi

prodavam trotinet mnogu malku koristeeen,skoto vooopshto ,kacigi,box...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

05 мај 18:51Stapcina detski 80cm

Fisher stapcinja detski Edna sezona koristeni


600 МКД
или предлог цена
04 мај 14:40Stapcina detski 80cm

Samo Edna sezona koristeni. Stapcina za skijanje.


600 МКД
или предлог цена
04 мај 14:39Stapcina detski 80cm

Detski stapcina Edna sezona koristeni. 80cm


600 МКД
или предлог цена
08 апр 11:18Се продаваат скии Salomon Aeromax gt 165

Се продаваат скии Salomon Aeromax gt 165 во одлична состојба http...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Останато

04 апр 09:04PRODAVAM SKI OPREMA

Prodavam skii 160 cm,konduri br 42 dva para stapovi i vreka za skii,k...


200 €
или предлог цена
03 апр 18:13Salomon Quest access R70 W

Одлични X ACCESS 70 W кондури за скијање кои имаат прилагодлив механи...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

02 апр 11:41Spyder ski jakna i Bogner ski pantloni

Se prodava kvalitetni skoro novi : Bogner ski jakna-L golemina ,odgo...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

31 мар 20:18Ski skafander detski za 2-3god dete

Ski skafander detski golemina 92 odgovara za 2 -3 god dete. Tel 075 2...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

30 мар 17:21Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам