85 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sandali broj 40

Се продаваат сандали број 40. Сандалите се носени еднаш се скоро нов...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

09 ное 08:05Pura Lopez salonki

Pura Lopez salonki kozeni, mnogu elegantni, pogodni za tenka noga.


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

19 јун 14:22Adam's balentanki.

Adam's shoes baletanki, kozeni, mnogu malku noseni. Biljana


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

19 јун 14:19Bata konduri.

Bata konduri mnogu udobni, lesni od meka koza, skoro novi. Biljana 07...


1.400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

19 јун 14:17Geox konduri

Geox salonki ednash noseni, udobni pogodni za shiroka noga, br. 41 cr...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

19 јун 14:15Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам