84 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

zenski patiki-- REEBOK MEMORY TECH-- novi

se prodavaat novi ne obleceni patiki plateni 65€ megutoa pogresen ...


1.600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 16:51Zenski cizmici Valkmaks-Valkmaxx

Odlicni i original zenski polucizmici za lesen i udoben od. Br.41 ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 11:29Dva para chizmi

Se prodavaat dva para zenski chizmi br.40


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 09:53TIMBERLAND Cizmi -Unisex

Thimberland kozni cizmi-unisex Cena vo prodavnica 14500 https://www...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 09:16Kozni cizmi

Kozni cizmi br.38,39 temno kafeni so krzno.kon.Slavica 070862243


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

25 ное 14:12Cizmi

Kozni cizmi so krzno vnatre br.39 kontakt 070 862 243 dvata para za 2...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

25 ное 14:11Zenski patiki

Prodavam polovni (ednas obleceni) zenski patiki br.38.


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

24 ное 06:47North Face Ice queen

Продавам нови, еднаш пробани зимски чизми North face Ice queen, донес...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

23 ное 14:59NIKE LUNARGLIDE 8 - Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE LUNARGLIDE 8, so golemina br. 41 (2...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

22 ное 15:17NIKE KAISHI 2– Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE KAISHI 2, so golemina br. 40 (25,5 ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

20 ное 20:12Patiki zenski STEVE MADDEN novi original

Patikite se skroz novi neobleceni, broj 39.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

18 ное 14:06Patiki zenski NIKE CLASSIC CORTEZ novi original

Patiki zenski NIKE CLASSIC CORTEZ br. 38.5 skroz novi neobleceni,ori...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

18 ное 14:06NIKE AIR MAX Essential – Original !!!

Se prodavaat original patiki Nike AIR MAX Essential, so golemina br. ...


600 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
900 МКД
Карпош / Скопје

Женски обувки

17 ное 20:41NIKE COURT BOROUGH- Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE COURT BOROUGH LOW 2, so golemina br...


600 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
900 МКД
Карпош / Скопје

Женски обувки

17 ное 20:40ADIDAS CloudFoam Racer - Original !!!

Se prodavaat original patiki ADIDAS CloudFoam Racer so golemina br. 3...


600 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
900 МКД
Карпош / Скопје

Женски обувки

17 ное 20:40Timberland Earth Keepers 36-37

Timberland Earth Keepers skoro novi nekolku pati obleceni


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

14 ное 07:22ADIDAS ULTIMOTION - Original !!!

Se prodavaat original patiki ADIDAS ULTIMOTION, so golemina br. 37 i ...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

06 ное 19:49Novi new balance 584

Novi ne obleceni, stoeni 2 gidini


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

06 ное 17:26Skeckers original

Brend poznat po svojata udobnost.Pogodni za site sportovi kako i za p...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

03 ное 17:06Bunda od vistinsko krzno od ZLATNA LISICA

Nova bunda od vistinsko krzno od Kaliforniska zlatna lisica. Bezvreme...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

30 окт 20:03Cizmi novi br.39

Prodavam cizmi zenski novi br.39.Krem boja. Prakam i po kargo.


599 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

29 окт 20:03NIKE REVOLUTION 3– Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE REVOLUTION 3, so golemina br. 39 (2...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

24 окт 17:38ADIDAS RESPONSE STABILTY Original !!!

Se prodavaat original patiki ADIDAS RESPONSE STABILTY , so golemina b...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

24 окт 17:37NEW BALANCE 890 - Original !!!

Se prodavaat original patiki NEW BALANCE 890 v4, so golemina br. 39 ...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

24 окт 17:37Cizmi novi br.40

Prodavam cizmi novi br.40. Krem boja. Prakam i po kargo.


599 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

18 окт 14:04Novi cizmi nad koleno

Temni siva boja,sosema novi cizmi Imaat dva nadolzni patenti,edniot ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

18 окт 11:56Salonki

Prodavam novi salonki Cena 2 Cena 1000 kvalitetni proiz.na Bjana tr...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

16 окт 08:47Germanski NOVI brend patiki br.38 ,br.39 i br.40 se etiketa!

NoVI so etiketa germanski brend patiki Oveleto se za fudbal Razli...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

15 окт 13:04Germanski brend kozni patiki org.NIKE br.38 popust

Kako NOVI germanski brend patiki kozni org NIKE br.38 moze i 37 zosto...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

15 окт 13:03Germanski brend patiki br.41 org.NIKE FLEX TR9 Kako NOVI

Kako NOVI germanski brend patiki org NIKE FLEX TR9 Brojot e 41 Udo...


1.600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

15 окт 13:03Germanski brend patiki org.NIKE br.38 Nov Model

Kako NOVI germanski brend unisex patiki Nov model mnogu udobni lesni ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

15 окт 13:03Germanski patiki br.39.5 Converse Blondie Limited edition

Preubavi germanski brend patiki org.Converse All Star broj 39.5 Limi...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

15 окт 13:03Planinarski

So vibram podvozje cena 1500 den 072 555 302


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

14 окт 10:07NIKE AIR Force 1 Low – Original !!!

*********** P R O D A DE N I ************* Se prodavaat original pat...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

13 окт 19:19Asics Gel Lyte 3 zenski patiki novi

Patikite se skroz novi,original,nenoseni,zenski model ASICS GEL LYTE ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

28 сеп 13:19SKECHERS LIQUID BLING - Original !!!

Se prodavaat original patiki SKECHERS LIQUID BLING , so golemina 39...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

25 сеп 19:58NIKE Flyknit Racer - Original !!!

*****************P R O D A D E N I **************** Se prodavaat o...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

25 сеп 19:52Walkmaxx startkiAkcija!!!

Trend print Walkmaxx startki Овој одличен модел патики со забавен ди...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

21 сеп 14:18Cista koza!!!Novi ,moderni

Kvalitetni kozni sandali Odlicna kombinacija na belo i krem Stabiln...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

08 сеп 08:16Walkmaxx novi sandali

Najudobnite obuvki barem za mene se Walkmaxx GI imam site i za site ...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

06 авг 12:08Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам