Битола
                   
2176 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 318d

• Prodavam BMW e91 318d 105kw 143ps 2009 godina vo odlicna sostoj...


8.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

29 ное 11:51Промовирано

BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2011GOD**AVTOMATIK**NOVO VOZILO

BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2011GOD**AVTOMATIK**NOVO VOZILO***210KW-...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:13Промовирано

MAZDA 2 1.4 DIZEL-50KW--MODEL 2009--153.000 KM---NOVA!!!!!!!

MAZDA 2 1.4 DIZEL--EURO 4 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO --SERVO ...


4.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

17 ное 19:59Промовирано

Peugeot 508

Peugeot 508 thp 1.6 156ks Купена од еуроипекс 150000км со сервисна к...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.500 €
Битола

Автомобили

Денес 12:11Seat FR

Seat Ibiza FR FR suspenzija FR motor FR oprema *12X Air...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:00PEUGEOT 207 CC CABRIOLET BENZISKI MODEL

SE PRODAVA PEUGEOT 207 CC KABRIOLET INFORMACII NA TELEFON VO SEKOE VR...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:57MERCEDES A KLASA 170 CDI DIESEL REDIZAJN PERFEKNA SOSTOJBA

Se prodava Mercedes A klasa 170 CDI DIESEL regi striran cela god ehst...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:55CITROEN XSARA PICASSO 2003

2.0 HDI 66KW, vo dobra sostojba. Motor odlicen, od oprema ima: -Kli...


1.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:52SE PRODAVA SEAT IBIZA 1.4 TDI

Seat ibiza so servisna kniska napraven golem servis vo odlicna sostoj...


5.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:50SE PRDAVA MAZDA TRIBUTE 4/4 TERENEC

Se prodava mazda tribute terenec 2.3 benzin plin 4 cilindri mnogu eko...


5.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:50BANDASI ALUMINIUMSKI 5 X 112/1 7Ki AUDI A 4 SO LETNI GUMI!

- BANDASI ALUMINIUMSKI 5 X 112/1 7Ki AUDI A 4 SO LETNI GUM 225 / 45 r...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:43  НОВ ОГЛАС

VW GOLF 6 1.6 TDI 105 KS HIGH LINE- NAVI-11

-VW GOLF 6 1.6 TDI 105 KS MODEL 2012 -PROIZVODSTVO 12.2011 -REGISTR...


8.099 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:37Se prodava KIA Rio

Se prodava Kia Rio 1.4 proizvedena vo 2008 godina, benzinec, vo bespr...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:35SE PRODAVA MERCEDES A180 CDI 2004 godina

Se prodava mercedes A180 cdi 80kw 109 ks gva kiuca so centralna brav...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Битола

Автомобили

Денес 11:30Prodavam Fijat Punto 1.3 multiget 2004g

Prodavam Fijat Punto 1.3 multiget Kolkata e celosno ispravna


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:30Golf 5 1.9 tdi 2005 regg 08.2023

Golf 5 1.9 tdi 2005 105 ps 77kw Registriran cela godina Alominiumski ...


4.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:27OPEL CORSA 1.3 CDTI - 2012 - TEMPOMAT-BORD-START STOP

OPEL CORSA 1.3 CDTI-75 KS-MOTOR NA LANEC-MENUVAC SO 5 BRZINI-EKONOMIC...


5.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:24OPEL ASTRA 1.3 CDTI-95 KS - COSMO-NAVI-2011

OPEL ASTRA SO ODLICEN EKONOMMICEN MOTOR 1.3 CDTI - 95 KS KAROSERI...


6.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:24OPEL ASTRA 1.7 CDTI -125 KS

OPEL ASTRA 1.7 CDTI-92 KW(125 KS) ,MOTOR EKONOMICEN , MALA POTROSUVAC...


6.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:24OPEL CORSA 1.3 CDTI-95 KS -OPC 2013

OPEL CORSA 1.3 CDTI-95 KS-MOTOR NA LANEC-MENUVAC SO 6 BRZINI-EKONOMIC...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:24OPEL MERIVA 1.7 CDTI - COSMO

OPEL MERIVA - MOTOR 1.7 CDTI - 131 KS - MENUVAC SO 6 BRZINI - MALA PO...


6.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:23AUDI A3 - 1.6 TDI - 90 KS - REDIZAJN

AUDI A3 1.6 TDI-66 KW(90 KS) ,MOTOR EKONOMICEN , MALA POTROSUVACKA NA...


7.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:23NISSAN QASKAI 1.5 DCI

NISSAN QASKAI SO ODLICEN EKONOMMICEN MOTOR 1.5 DCI - 110 KS KAROSE...


8.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:23GOLF 6 PLUS 2.O TDI ODLICEN

VW GOLF 6 PLUS 2.O TDI 110 KONJSKI SILI ODLICNO ZACUVAN ENTERIER NADV...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:12Se prodava Vw Golf V 2.0 TDI SPORTLINE

Се продава Голф 5 2.0 ТДИ, произведен ноември 2005 година со 6 спепен...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:57SE PRODAVA FIAT PUNTO 1.2 BENZIN

Odlicno e samo za delovi momentalno nemozi da se prevedi


600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:57  НОВ ОГЛАС

FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 120KS 2008 REGISTRIRANA

FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET 120KS 2008 - REGISTRIRANA - KLIMA ISPRAVNA...


4.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:56OPEL CORSA 1.2 VAN TOVARNA N1 2008 GOD

OPEL CORSA 1.2 BENZIN PLIN TOVARNA N1 REGUSTRIRANA DO 4 - 2023 KLIMA...


2.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:52OPEL CORSA 1.3 CDTI VAN TOVARNA 2006 GOD

OPEL CORSA 1.3 CDTI VO DOBRA SOSTOJBA REG. DO 7 - 2023 KLIMA CENTRA...


2.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:51VW FOX 1.4 TDI 2006 TOVARNO N1 KLIMA

SE PRODAVA VW FOX 1.4 TDI 2006 GOD REG. CELA GODINA DO 21-10-2023 ...


1.950 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.300 €
Битола

Автомобили

Денес 10:51SKODA FABIA 1.0 MPI 2016 GOD

SKODA FABIA 1.0 44 KW 60 KS 2016 - KLIMA - EL. PROZORCI - EL. RE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:51MERCEDES C 220 CDI BLUEFFICIENCY FACELIFT 2011 GOD

MERCEDES C220 CDI 170 KS 2011 GODINA REG. DO 11- 2023 KOMPLETNO SER...


13.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:51Mazda 6 karavan (2005god.) 2.0 (120ks)

Registrirana do krajot avgust 2023god So zelen karton (dva KLUCA) kl...


2.300 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
2.900 €
Битола

Автомобили

Денес 10:49FIAT PUNTO 1.2 16V SO PLIN,REGISTRIRANO,ZIMSKI GUMI

Se prodava FIAT PUNTO 1.2 16V HLX model 2000 godina So najful opre...


1.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:46OPEL CORSA 1.3 DIZEL MODEL 20013ta*FABRIKA*(POLO,PUNTO)

🇩🇪🇩🇪 OPEL CORSA 1.3 CDTI 95KS MODEL 2013ta **ECOFLEX **START STOP...


5.799 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:45FIAT PUNTO 1.9 GTD 2007MA GOD. TOP SOSTOJBA

🇩🇪 NAJNOV UVOZ GERMANIJA 🇩🇪 FIAT PUNTO 1.9 GTD **TOP SOSTOJBA 20...


4.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:45Volvo s80

SE prodava 2.5d registrirano do fevruari 2023, mozna e zamena za tere...


2.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:45MERCEDES BENZ ML320 FACELIFT

Ml 320 Facelif 2008 godina REGISTRIRAN ZELEN KARTON SERVISIRAN MOTOR...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:42BMW 320d

Kolata e vo odlicna sostojba Registrirana Servisirana Cetiri gumi z...


6.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:42RENAULT TWINGO 1.2

Kolata e vo solidna sostojba 1.2 benzin plin Registrirana Gumi cetir...


950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:41VW CADDY 1.9TDI 2008GOD

Motorot raboti perfektno i ima mnogu mala potrosuvacka Menuvac odlic...


5.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:30TOYOTA RAV4 4X4 REDIZAJN 2.O 150KS

- KUPEN NOV VO MAKEDONIJA TOYOTA RAV 4 2.O VVTI BENZ 150 KS - TOOP ...


7 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:26FORD EcoSPORT TITANIUM PERFEKCIJA UVOZ SVAJCARIJA

- FORD ECOSPORT 1.O SCTI - VRVNO SOCUVAN - NIVO NA OPREMA TITANIUM �...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.500 €
Битола

Автомобили

Денес 10:26Страна 1 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам