Гевгелија
                           
450 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 авг 09:11Промовирано

Se prodava kukja!

- Sopstveno parno/podno greenje, so kombinacija drva/struja i solarni...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 15:33  НОВ ОГЛАС

НИВА НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава нива на АТРАКТИВНА локација, спроти фабрика Випро-Прдејци,...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 13:36Stan

Se prodava stan vo centarot na Gevgelija


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 13:00Se iznajmuva stan vo Gevgelija

Se iznajmuva nov, namesten stan vo zgradata nad butik Sonce. Povekje ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
250 €
Гевгелија

Станови

Вчера 13:00Se izdava dukjan

Se izdava dukjan od 50 m2 na odlicna lokacija vednash do noviot grads...


1.111 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

Вчера 13:00Se izdava namesten stan vo Gevgelija vo Strumickata zgrada

Stanot e nov, kompletno namesten i so odlicna lokacija vednas do pice...


11.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 авг 19:33se izdava stan

se izdava namesten stan vo Gevgelija 070 434 154


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 авг 16:05СЕ ПРОДАВА НИВА ПОКРАЈ АВТОПАТОТ ГЕВГЕЛИЈА-СКОПЈЕ 5,306 м2 .

Се продава нива со површина од 5330 м2, парцела 2238/14,15,16,која се...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

18 авг 15:51ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ГЕВГЕЛИЈА

Два Деловни простории во Гевгелија и тоа едниот деловен простор со по...


1.925.565 МКД
или предлог цена
18 авг 12:52SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

Se izdava sprat od kuka kompletno namesten na vlezot na gradot kaj be...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

17 авг 13:19Plac od 4000m2 vo Gevgelija

Se prodava plac pozadi fabrikata ABC.Ima markica za 9 placa


40 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
50 €
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 авг 10:19Plac 1150м2 vednas do placot na Tefter Trans

Se prodava niva pred placot na Tefter trans,nivata go deli placot so ...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 авг 10:19Se izdava stan

Se izdava ne opremen stan 67 m2 so dve spalni sobi informacii na ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 авг 15:40Плацеви - Караорман

Се продаваат плацеви во месността караорман, со маркици за градење со...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 авг 12:22Deloven prostor

Deloven prostor so tri vleza, kancelarija pogoden za sekakov biznis-m...


По Договор
или предлог цена
16 авг 11:11Garsonjeri

Se izdavaat ednosobni stanovi na podolg period.tel.077 752 555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

15 авг 18:41Se izdava garsonjera

Se izdava garsonjera na podolg period kompletno opremena.tel 077752555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

15 авг 18:41SE PRODAVA NIVA POKRAJ AVTOPAT BOGORODICA-SKOPJE 5,306 m2.

Se prodava niva so povrsina od 5330 m2,parcela 2238/14,15,16, koja se...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 авг 18:09Se izdava stan vo Gevgelija

Se izdava stan vo centarot na Gevgelija, nov, kompletno namesten, so ...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

15 авг 17:28Se prodava kukja so deloven prostor

Se prodava kukja so deloven prostor na odlicna lokacija vednash do no...


200.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

15 авг 13:00Se izdava magacin

Se izdava magacinski prostor od 300 m2 + administrativen prostor 100 ...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

15 авг 08:01Se prodava plac vo Grcija

Se prodava plac vo Xiropotamos Halkidiki Blizina do more 150 m Name...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

14 авг 16:42VEDNAS DO BENZINSKATA LUK OIL MRZENCI

Na avtopatot Skopje Gevgelija vo s.Mrzenci pred benzinskata na Luk Oi...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 авг 12:50Prodavam plac vo Gevgelija ekstra cena

Prodavam dva placa vo Gevgelija so sredena dokumentacija so imoten li...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 авг 08:17Se izdava Karaorman Gevgelija

Voda struja se izdava za sekakva namena dvesta deset m2 objekt po...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

13 авг 21:35Belozimska odrina- Gjavoto, Bogdanci

Vasko(077979703)...Se prodavat cetiri nivi vo selo Gjavato i okolina...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 авг 20:58Се издава одлично опремен трособен стан во Гевгелија

Се издава одлично опремен трособен стан во Гевгелија, на ул. Св. Клим...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

13 авг 10:55Се продава плац на атрактивно место во Гевгелија

Се продава неизграден плац на атрактивно место во Гевгелија што излег...


180 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

13 авг 10:5512000m2 vo Novo Konsko

Prodavam zemjiste vo Novo Konsko od 12 dekari.obezbedena voda,pat,i s...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

12 авг 23:00Урбанизирано градежно земјиште со 4 маркици

Се продава плац од 1233 м2 со 4 маркици за грабда на индивидуални ста...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

12 авг 11:01STAN VO GEVGELIJA

Prodavam stan vo Gevgelija vo mini zgrada so 6 stana so sopstveno par...


700 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

12 авг 08:27Деловен простор

Се издава дуќан спроти главниот влез на новиот Градски пазар во Гевге...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

11 авг 19:50Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list i gradezna markica

Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list i dve markici 1050 kvadrat...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 авг 21:49Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

10 авг 18:09Се издава Апартман 75м2/Apartments for rent Gevgelija 75м2

Се издава Апартман на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивш...


9.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

10 авг 18:08Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на одлична локација во центарот на Гевгели...


250 €
или предлог цена
10 авг 13:22Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 авг 09:11Stan vo Gevgelija

Se prodava stan od 67m2. Stanot e so orientacija na jugoistok, renovi...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

09 авг 16:56Se prodava niva

Se prodava niva raskrsnica Stojakovo Gjavato 2129 m2


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

09 авг 15:42Se prodava plac

Se prodava plac pomegu avtopat i sporden pat Lokacija Smokvica pred ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

09 авг 15:41Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам