Скопје Центар
                   
992 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СОБАР,СОБАРКА –ХИГИЕНИЧАРКА, ВРТЛАР Istra-Hrvatska

ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ПОТЕНЦИЈАЛНИ РАБОТНИЦИ: ***Работно место:СОБ...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

15 јан 07:15Промовирано

Restoran vo centar na skopje ima potreba od konobari

Restoran vo centar na skopje ima potreba od konobari i kuvari(ki) In...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

17 јан 14:10Промовирано

Royal Burger VRABOTUVA!

Royal Burger vo DEBAR MAALO poradi zgolemen obem na rabota ima potreb...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

Се Бараат Колпортери

Трговско-издавачка куќа има потреба од проширување на својот продажен...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 20:05Бараме агентки за продажба

Трговско-издавачка куќа има потреба од проширување на својот продажен...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 20:05Се Бараат Промотерки

Трговско издавачка куќа, бара: - 2 промотерки 1. Средно...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 20:05Се Бараат Теренски Продавачи

Трговско-издавачка куќа има потреба од проширување на својот продажен...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 20:05EU dokumenta

-LEGALNO DO EU DOKUMENATA!- -U PITANJU JE PREDUZETNICKA RADNJA U S...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 17:27  НОВ ОГЛАС

Rabota vo Slovacka so MK pasos

🍀VOLKSWAGEN-БРАТИСЛАВА🍀 -Потребни се општи работници за работа во ...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 16:49  НОВ ОГЛАС

Помошник слаткар/ка

Го прошируваме тимот со ентузијасти кои сакаат да научат како да подг...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 16:14Хигиеничарка

Француска пекарница Пастел, поради проширување на обемот на работа, в...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 16:14Sendvicara Nino vo Gtc !!!

Kontakt broj 070-261-035. Sendvicara Nino vo gtc, bara prodavacka...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 16:09PICERIJA 511 BARA

PICERIJA 511 IMA POTREBA OD KELNER -KA TEL. 070 373 511


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 16:08Potreben Vozac so E kat so Bg dok

Potreben e vozac so E kategorija Potrebno Bg dokumenti Swedska -No...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 15:48Rabotnik vo kujna

Salaterka


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Potreba od opsti rabotnici za rabota vo pogon

Renomirana fabrika od Skopje ima potreba od opsti rabotnici. Nema po...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Royal Burger VRABOTUVA!

Royal Burger vo DEBAR MAALO poradi zgolemen obem na rabota ima potreb...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Prezenterka

Se bara pridruznicka/prezenterka,plakanje po cas vo zavisnost od anga...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 12:48Rabota so MK pasos vo Slovacka

Pocituvani, Imame slobodni pozicii vo nekolku firmi za vo Slovacka, ...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 09:24baram bravar zavaruvac od okolina na vodno

baram majstor sto ja poznava rabotata so aparat za zavaruvanje


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 20:11Помошник пекар

Француска пекарница и слаткара Пастел,поради проширување на обемот на...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 16:21Се бара продажен персонал во дуќан за готвени јадења

Се бара персонал, за продавање на готвени јадења. -Пријавени на полн...


11 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Butik ima potreba od devojka za rabota

Butik vo centar ima potreba od devojka za rabota prednost so iskusvo ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 12:34Реномиран ресторан во Скопје има потреба од персонал

Реномиран ресторан во Скопје има потреба следниот персонал: -Помошни...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:11Sofer CE ADR

Solventna firma bara soferi CE kat.so ADR cisterni za tehnicki gasov...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 08:02Legalno do EU dokumenata

-LEGALNO DO EU DOKUMENATA!- -U PITANJU JE PREDUZETNICKA RADNJA U S...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 јан 22:30Kuvar kuvarka pomoshnik vo kujna

Restoran Kaj Pero ima potreba od personal: Kuvar, kelner, shanker, po...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 јан 20:44АСИСТЕНТ за продажба со Германски јазик

Реномирана Швајцарска компанија чија дејност е во областа на GPS уред...


122.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 јан 18:14Бараме колешка :)

Потребно ни е девојче/студентка,со познавање на Англиски јазик и комп...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 јан 18:08Работничка за во канцеларија

Фирмата АМТ, бара 2-ца административени работници за работа во канцел...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 јан 18:06Бараме колешка :)

Почитувани, нашата компанија бара девојче/студентка за работа во кан...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 јан 18:06помошник во кујна и салатер

Ресторан во центарот на градот има потреба од помошници во кујна,сала...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 јан 14:04келнер

Ресторан во центарот на градот има потреба од келнери.Телефон за конт...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 јан 14:04готвач

Ресторан во центар бара готвач со искуство.Телефон за контакт 070-311...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 јан 14:04шанкер

Ресторан во центарот на градот има потреба од шанкерка.Телефон за кон...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 јан 14:04Работа во Германија, германска фирма, германски раб. дог.

Германска фирма за своите потреби вработува: (со ЕУ државјанство, Ви...


111 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 јан 13:00Vrabotuvanje na soferi (C+E kategorija) + green card vo USA

📣 Limitless Solutions нуди ексклузивна можност за сите возачи на кам...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 јан 12:35Вработуваме хигиеничарки

Хауз Мајстор Плус Дооел Скопје како компанија со долгогодишно искуств...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 јан 12:00ITNO se bara prodavacka za vo Mekichara na Bit Pazar

ITNO se bara zena-prodavacka za vo Mekichara na Bit Pazar. Za pod...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 јан 17:15PRODAVACKA

"ГРИЦКО" Тобако Колонијал во Центар има потреба од ПРОДАВАЧ/КА. Порад...


23.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 јан 09:36Vozac C+E za avtovoz

Imame potreba od vozac so C+E kategorija za avtovoz Zadolzitelno: Se...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 јан 20:37RABOTA NA BROD - CRUISE SHIPS

BREKAING NEWS ! Rabota na brod ! GIFT SHOP ! SAMO SERIOZNI !...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 јан 19:59Манипулант на роба

Општ работник за работа во магацин. Селектирање на роба , лепење дек...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 јан 13:00Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам