Гази Баба
                   
5930 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava BMW 120 E87 2005

Se prodava BMW 120 E87 2005 god. Vo odlicna sostojba. Motor dizel. ...


5.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

19 сеп 08:22Промовирано

Се продава Suzuki Swift 2009 - *Како нова*

✅Suzuki Swift 1.3 ✅2009 год. ✅Бензин ✅67 Kw ✅Регистрирана ✅133.0...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.200 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

26 сеп 11:45Промовирано

Peugeot 2008 "Allure" 1.6 BlueHDI 2016 Facelift 88kw

Peugeot 2008 Allure Model do 2019ta -Proizvedeno 2016ta -Registirano...


11.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Prodavam vespa italcet 50cc

Prodavam vespa italcet 50cc, kupena pred 3 meseci, registrirana tel. ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 05:40BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2009GOD***AVTOMATIK***

BMW X5 X-DRIVE 35D SO VISOKO NIVO NA OPREMA - X DRIVE POGON 4X4 -...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 00:46СЕ ПРОДАВА PEUGEOT 308 НЕУВЕЗЕНО

Се продава Peugeot 308 1.6HDI 90 коњски сили,возилото не е од увоз и ...


4.350 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 23:59IVECO DAILY TOVARNO DOLG DUPLAK SO B

IVECO DAILY TOVARNO DOLG DUPLAK SE VOZI SO B KATEGORIJA REGISTRIR...


3.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Вчера 23:30MERCEDES C 220 CDI EURO5 2010 AVANTGARDE

MERCEDES W204 C 220 CDI EURO5 2010 GODINA AVANTGARDE FULL OPREMA UVO...


9.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 23:30VW T5 TRANSPORTER PRITCHE DOKA 1.9 TDI

VW T5 TRANSPORTER PRITCHE DOKA 1.9 TDI 2007 GODINA UVOZ GERMANIJA ...


7.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Вчера 23:30MERCEDES C 220 CDI AUTOMATIK

MERCEDES C 220 CDI AUTOMATIK 2001 GODINA REGISTRIRAN DO 15.07.2023 G...


3.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 23:30Prevoz trasport usluka so avtodigalki kran i kiper

Sekakov vid na trasport so kamion kiper avtodigalka kran hiab hiap ...


70.976.418 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 23:19Bmw 320d Mpaket 177ps 2007

Bmw 320 Mpaket 177ps 2007 vo sobrakajna Avtomatic navi angel farovi ...


7.100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 23:06Otkupuvam skuteri ,vespi ,motori,vo bilo kakva sostojba 50cc

Otkupuvam skuteri , vespi , motori .. 50cc 125cc 150cc Vo bilo kakva...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 22:52Ponudete hyundai accent 96 2002 benzin plin - 078707740 Dac

Ponudete hyundai accent 96 2002 benzin plin - Samo Skopje POVEKE INF...


8 €
или предлог цена
Вчера 22:48Honda Delovi

Delovi civik akord prelude hrv legend ... Motori 1.4 1.5 1.6 2.0 3.5


1 €
или предлог цена
Вчера 22:42se prodava Turisticki Avtobus " Iveco "

Se prodava ili menuva Turisticki Avtobus " IVEKO BOA " 2003 god. r...


15 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автобуси

Вчера 22:25Atego 18 28

Atego 18 28 god 01 regisriran so site 6 novi gumi ima Shper klima r...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 21:39Atego 15 18 god 03

Atego 15 18 god 03 regisriran so novi gumi nosivosta 9t mnogu dobar


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 21:39Man 12 240 god 08

Man 12 240 god 08 so site pllateni davacki do reg so site novi gumi r...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 21:39Man 8 18 god 08

Man 8 18 god 08 donesen ot Germania so site pllateni davacki do reg...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 21:39Olominska Rampa god 08

Olominska rampa god 08 sega e izvaden ot Atego


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 21:39Olominska Rampa god 08

Olominska rampa god 08 sega e izvaden


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 21:39Sanduk 7.20 so roletna cerada

Sanduk 7.20 so Roletna cerada


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 21:392 kuki za kamion

2 kuki za kamion ringfeder za vlecenje prikolki


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 21:39Menjac za Man 26 410 automatik

Menjac za Man 26 410 Automatik ima i intarder retarder


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 21:38Се продава ПМВ Хонда Цивик 2005година

Се продава патничко моторно возило во добра состојба марка Хонда Циви...


3.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 21:32195 65 15

Prodavam 4 letni gumi 195 65 15 Trite se FALKEN ednata e VREDSTEIN ...


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 21:23205 55 16 zimski

Prodavam 2 dobro socuvani zimski gumi 205 55 16


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:16Reno Master 2.2DCI 02 god-za delovi

Se prodavaat delovi za Reno Master 2.2DCI 90ks turbini alanser kom...


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Вчера 21:05se prodavaat delovi za audi a4 a6 tdi od 97g 2003g

se prodavaat deiovi za audi a4 1.9 tdi 98g i2.5tdi se do stravce bran...


100 €
или предлог цена
Вчера 21:05Delovi za Landrover frilender 2008g

Se prodavaat delovi za frilender motor so 120000km dizni menjac reduc...


123 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 21:05Boatian 4t so dokumenti i prevod bez mana

Se prodava skuter Boatian 50cc 4t pali vozi bez nikakva mana chuvano...


480 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 20:55Motor Za Delovi Golf 1.4 16 vent.

Motor od Vw Golf 1.4. 16 vent. Vo Delovi kompet se Ima Moze komplete...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:48Opel astra 1.4

Prodavam opel Astra full oprema ,solidno socuvana.


1.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 20:48Delovi Alfa Romeo MiTo

Продавам делови за Alfa MiTo - 4 оригинални алу бандажи 16' 4x98 ,...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:31Prodavam 4 zimski gumi za SMART

Продавам комплет четири гуми Continental за SMART


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:29AUDI Q5 2.0TDI 190KS Euro6=BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 20:21Se prodava zatvorena aluminiumska prikolka

Se prodava prikolkata od kompresor C30 bez motor i kompresor. Vo prik...


400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Приколки

Вчера 20:08Se prodava OPEL CORSA 1.2 BENZIN VO ODLICNA SOSTOJBA

Se prodava OPEL CORSA 1.2 BENZIN 55kw vo odlicna sostojba so ispravna...


1.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 19:58DELOVI ZA VOLVO

Delovi za volvo FH12 420 077902404


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 19:53Otkupuvam vw golf 4

Otkupuvam golf 4 vo bilokakva sostojba ispravni neispravni udreni zdr...


500 €
или предлог цена
Вчера 19:53Delovi za. Golf4 1.9 tdi

Delovi za golf 4 I golf 5 dizel - benzin 1.9/1.6/1.4. 077902404


111 €
или предлог цена
Вчера 19:53GOLF 5 1.9 105

Golf 5 1.9 105 konja 2005 god reg pali vozi zamena samo golf 4 077902...


4.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 19:53Страна 1 од 149

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам