Подкатегорија:
                   
160 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Speaker Anker Bluetooth Soundcore Rave Mega 80W IPX7 Waterpr

Kupen pred 2 meseci ,pusten e 5 pati I e seuste pod garancija.Ima I k...


10.000 МКД
или предлог цена
03 фев 10:52NOV STALAK ZA ZVUCNIK

NOVI STALACI ZA ZVUCNICI SO GOLEMA NOSIVOST


1.400 МКД
или предлог цена
02 фев 09:20BARAM DA KUPAM BATERIJA ZA AKTIVEN ZVUCNIK.

BARAM DA KUPAM BATERIJA ZA AKTIVEN-AKUMULATORSKI(KARAOKE)ZVUCNIK,'MES...


По Договор
или предлог цена
01 фев 01:43PRODAVAM KUFER ZA VIOLA.

PRODAVAM KUFER ZA VIOLA.


По Договор
или предлог цена
01 фев 01:43Stalci za mikrofoni Stalki сталки

Сталки за микрофони. Супер состојба. 2 комада. Со gooseneck оп...


3.000 МКД
или предлог цена
29 јан 16:26Led Par DMX 54 led

Led Par DMX 54 led RGB W . https://www.facebook.com/profile.php?id=1...


1.500 МКД
или предлог цена
29 јан 12:55Led moving head Beam novi!

Led moving head nova kolicina Beam 6 x 15 bee eye Osram led. https:/...


210 €
или предлог цена
29 јан 12:55Dmx mixer mikseta

Dmx mikser novi. https://www.facebook.com/profile.php?id=10006350736...


60 €
или предлог цена
29 јан 12:54Sherwood AX5103 stereo pojacalo/zasiluvac/resiver

Prodavam Sherwood stereo pojacalo AX5103 2x100w RMS na 8 oma vo odlic...


120 €
или предлог цена
26 јан 21:27Line 6 Spider Jam 1x12" 75-watt Modeling Combo Amp

Prodavam combo pojacalo LINE 6 Spider Jam 75 watt Pojacaloto e kupe...


22.000 МКД
или предлог цена
26 јан 17:48pilotka ''SHURE''

Prodavam pilotka ''SHURE WCM 16''.So mikrofonot odi i adapter.Nova vo...


50 €
или предлог цена
25 јан 08:43pick up

Prodavam izvonreden magnet te.pick up za akusticna gitara(metalni zic...


35 €
или предлог цена
25 јан 08:42pickup

prodavam izvonreden pickup za cetirizicni instumenti so volume i tone...


1.200 МКД
или предлог цена
25 јан 08:42Za gitara

Za gitara ispravno kako novo moze na batrerija i na adapter


3.000 МКД
или предлог цена
17 јан 23:44Продавам појачало Laney Extreme -LX65R

Продавам гитарско појачало Laney Extreme -LX65R 100 vati pojacaloto...


18.000 МКД
или предлог цена
11 јан 09:16NOV MIKROFON WEISRE M-88

NOV MIKROFON WEISRE M-88 SO KABEL


1.200 МКД
или предлог цена
10 јан 10:32NOV STALAK ZA ZVUCNICI

NOV STALAK ZA ZVUCNICI CENA ZA EDEN STALAK E 1400 DEN.


1.400 МКД
или предлог цена
10 јан 10:32NOV BEZZICEN MIKROFON

NOVI DINAMICKI MIKROFONI CENA IMA NA SEKOJA SLIKA


1.200 МКД
или предлог цена
10 јан 10:32Profi kufer za sintisajzer i drugi instrumenti.

Kuferot nema nikakvo ostetuvanje, dimenziite se 134sm x 50sm x 18sm. ...


50 €
или предлог цена
09 јан 11:28pickup

Prodavam pickup so volume potenciometar.Pogoden e za gitara,tambura m...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
08 јан 09:09Prodavam BEHRINGER basbinovi

Se prodavaat BEHRINGER zasiluvac dve kutii po 400w basbinovi, dva kab...


1.000 €
или предлог цена
06 јан 13:00NOVI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5

NOVI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5 CENA ZA EDEN ZVUCNIK 200 EVRA TEL...


200 €
или предлог цена
29 дек 19:14Pojacao so predpojacalo cd plaer tjuner digitalen...

Pojacao so predpojacalo cd pleer tjuner digitalen i zvucnici 2x150w c...


600 €
или предлог цена
27 дек 13:20PONUDETE PRAZNI PLASTICNI KUTI 15ki (15inch)

PONUDETE PRAZNI PLASTICNI KUTI 15ki ISTI KAKO NA SLIKATA (15inch) ...


1 МКД
или предлог цена
17 дек 19:35Fender bassman 100 silverface

odlicna sostojba/


850 €
или предлог цена
17 дек 09:52crown xls 602 Power amp

2 x 400 w odlicna kondicija


450 €
или предлог цена
17 дек 09:51Profi kufer za sintisajzer i drugi instrumenti.

Kuferot nema nikakvo ostetuvanje, dimenziite se 134sm x 50sm x 18sm. ...


50 €
или предлог цена
14 дек 12:46STUDISKI KONDENZATORSKI MIKROFON

Nov studiski mikrofon Tel. 075 248 405


2.000 МКД
или предлог цена
13 дек 17:22NOVI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5

NOVI NE OTPAKUVANI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5 CRNA BOJA, CENA ZA DV...


400 €
или предлог цена
13 дек 17:21Гитарски засилувач ("појачало") Fender Mustang v2.0

Гитарски засилувач ("појачало") Fender Mustang v2.0 моќност: 70W, из...


199 €
или предлог цена
12 дек 10:38NOV MIKROFON

NOVI DINAMICKI MIKROFONI POGODNI ZA VOKAL, SILEN I CIST TON BEZ SUMOV...


1.200 МКД
или предлог цена
11 дек 09:52NOVI MIKROFONI

NOVI DINAMICKI MIKROFONI POGODNI ZA VOKAL, SILEN I CIST TON BEZ SUMOV...


1.600 МКД
или предлог цена
11 дек 09:52Led Par DMX 36 led, Najeftino !!

Novi Disko led par DMX 36led moze i samostojni aktivni na zvuk , efek...


1.300 МКД
или предлог цена
23 ное 18:45Mikrofoni

Set mikrofoni


1 €
или предлог цена
18 окт 18:06nord 73 Hard case ( 078 447 987 )

Se prodava Hard case za nord 73 078 447 987


230 €
или предлог цена
22 јул 17:21Kronos 2 Hard case ( 078 447 987 )

Se prodava Hard case za Kronos 2. 078 447 987


250 €
или предлог цена
22 јул 17:20Се продава осветлување

Се продава осветлување


По Договор
или предлог цена
11 јул 10:09Se prodavaat zvucnici

Se prodavaat zvucnici


1 €
или предлог цена
05 јун 07:32Zvucnici, sateliti, Electro Voice zx4

Zvucnici EV.ZX4


700 €
или предлог цена
29 мај 21:33CELESTION ENGLAND озвучување ИТНО!!!

ИТНО! 2 x Дуплу басови со 2х18” во една кутија. 4 х Fullrange 3-way ...


1 €
или предлог цена
19 мај 09:10Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам