Гостивар
                   
2059 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Transport na kamioni avtobusi

Vlecna sluzba Martin


100 МКД
или предлог цена
Гостивар

Камиони

13 ное 19:47Промовирано

Mercedes 814 kiper so kran

Mercedes 814 kipper so kran Info na tel 077806403


11.000 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

PASSAT B6 2.0 DIESEL (40.000 km)

40.000 km original


17.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:33Znen scooter 50cc

Nov. Pominati 100 km. 1400 eur.


1.600 €
или предлог цена
Гостивар

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 23:32NISSAN NAVARA 2.5 DCI 4WD UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


13.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:09BMW X1 25 D X_LINE UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA OPREMA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


17.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:09MERCEDES B 180 CDI AVTOMATIK

SE PRODAVA MERCEDES B 180 CDI MENUVAC : AVTOMATIK GODINA : 2005 V...


5.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:09BMW X1 2.0 D X_DRIVE 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


12.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:09OPEL MOKKA 1.4 TURBO AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

SE PRODAVAT OPEL MOKKA 1.4 TURBO SO NAJ FULL OPREMA UVEZENO OD SVAJ...


11.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:09MERCEDES GLA 200 CDI 4 MATIC AUTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA

MERCEDES GLA 200 CDI 4 MATIC AVTOMATIK UVEZEO OD SVAJCARIA PLATENI...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:09AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO S_TRONIC UVOZ OD SVAJCARIA

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO S_TRONIK SPORT PAKET UVEZENO OD SVAJCARIA P...


21.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:09MERCEDES C 250CDI 4_MATIC UVOZ OD SVAJCARIA

MERCEDES C 250 CDI 4_MATIC AVTOMATIK UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI...


17.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:09MERCEDES A 220 CDI AVTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TAB...


17.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:09BMW 123 D AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA FULL

BMW 123 D AVTOMATIK INDIVIDUAL PAKET UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI ...


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:08MERCEDES C 250 CDI BlueEfficiency UVOZ OD SVAJCARIA

MERCEDES C250 CDI AVANTAGARDE 2012 UVOZ OD SVAJCARIA PLATENI SE SI...


15.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:08BMW X1 2.0 D X_DRIVE AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


15.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:08BMW 530 D INDIVIDUAL PAKET UVOZ OD SVAJCARIA FULL

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


10.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:08VW TIGUAN 2.0 TDI 4_MOTION DSG UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


17.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:08OPEL MOKKA 1.4 TUBO 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA FULL

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


11.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:08VW TIGUAN 2.0 TDI 4_MOTION UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:08Audi A5 Sportback, TDI 140kw, automatik 90000km

12/2017god Marka: AUDI Model: A5 Gorivo: DIZEL Мotor: 2.0TDI ...


35.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:32VW Passat

Se prodava ili menuva so moja ili vasa doplata 079336146


2 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:09MERCEDES C220cdi —AVANTGARDE—REDIZAJN—2011/2010god..177ks

kolata e registrirana cela godina ima napraveno servis na motor i me...


11.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:59VW TIGUAN 2010god..2.0tdi 4x4Motion

Se prodava Tiguan 4x4 2010god 2.0tdi so 216.000km pominati MOTOR I...


13.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:59MERCEDES CLS 350cdi 2012god 260ks

Prodavam MERCEDES CLS 350cdi euro 5 registriran so zelen karton s...


25.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:59SE PRODAVA AUDI A4 2.0 TDI

Se prodava audi a4 b8 2.0 tdi 125 kw (170 ks) servisirano pred 5000 k...


8.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:47FIAT CROMA 1.9 SO SERVISNA KNISKA FULL SERVIS

FIAT CROMA 1.9 JTD✅ 150PS✅ 2006-07 GODINA✅ UVOZ OD CH✅ KOMAND...


3.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.450 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:28VW TOURAN 1.6 TDI 7G TRONIC DSG 2011 GOD

Kolata e vo odlicna sostojba so najekonomcniot motor 1.6tdi i avotmat...


2 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:59Ford transit 4x4

Ford transit 2.4 tdci 4x4 Klima Tempomat Uvoz CH🇨🇭 Plateni...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Вчера 18:00Kipper ATEGO 818

2002 godina, Euro3, reg.do 10/2023, nosivost 5400kg, 2federi napred ...


14.500 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.700 МКД
Гостивар

Камиони

Вчера 17:36DACIA SANDERO 1.4 BENZIN/PLIN FABRIKA FULL SERVIS KAKO NOVA

Se Prodava Dacia Sandero 1.4✅ Vo Fabricka Sostojba KAKO NOVA✅ Komplet...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:25HERKULES PR5S 50C 2T PERFEKTNA SOSTOJBA PALI VOZI

Se Prodava Herkules PR5S✅ Kompletno Servisiran✅ Bezz Nikakov Problem✅...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 17:25ALUMINIUMSKI BANDASI SO ZIMSKI GUMI ODLICNA SOSTOJBA!!!!!

Se Prodavat Aluminiumski Bandasi!!!!✅ Komplet So Zimski Gumi!!!!✅ 14K...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:24Felgi so zimski gumi za bmw 16

Felgi neosteteni Gumi zimski dve skoro novi Dve na 70% 225 55 16


Вчера 16:53  НОВ ОГЛАС

MERCEDES 18-38 kiper

Se prodava kamion Mercedes 18-38 original Kiper god,1992. kiper -4.4...


5 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 16:34dicover

se prodavat bandasi za discover 16 i za jeep 17


3 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:25se prodavat felgi 17 za opel vektra b

se prodavat felgi 17 za opel vektra b


15 €
или предлог цена
Вчера 16:25traktor

se prodavat traktor AGRIFARM-550 godina na proizvosfo 20016 traktorot...


9 €
или предлог цена
Вчера 16:25Alfa

se prodava alfaromeo vo odlicna sostojba reg cella godina servisirena...


25 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:24Zimski gumi skoro novi

Extra


200 €
или предлог цена
Вчера 15:39  НОВ ОГЛАС

Kia Sportage 2.0CRDI AWD

Servisireno registriren novi zimski gumi ubava oprema vredi da se vid...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:35Jeep Compass 2.0 CRD 4x4 103kw

Vo odlicna sostojba registriran servisiran dva para gumi novi pirelli...


7.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:35Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам