Аеродром
                   
555 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Градежни работници - Петоградба ДОО -

Поради зголемен обем на работа, градежното претпријатие Петоградба им...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 21:21Се бараат заварувачи за во Германија

Се бараат заварувачи за работа во Германија со и без ЕУ документи. Об...


2.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 20:35DISPATCHER ZA USA MARKET

Potrebni se dispeceri za flatbed USA market Odlicno poznavanje na...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 16:40Imame potreba od Opsti rabotnici i Elektricari.

Kompanijata N electric & Frigo Dooel Skopje ima potreba od opsti rabo...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:43MEZE BAR SKOPJANKA IMA POTREBA OD PERSONAL

Restoran MEZE BAR koj se naoga vo t.c.Skopjanka naselba Aerodrom vedn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:07Magacioner so iskustvo 27.000den

Rojal Invest ima potreba od magacioner so rabotno iskustvo kako magac...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Vozac so C kategorija

Barame vozac so C kategorija za niz zapadna Makedonija. 3 pati vo ned...


26 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:44Такси фирма има потреба од возачи

Такси фирма бара возачи, за возила под рента 071345540


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

26 јун 16:41Барам ВОЗАЧ за камион

Бараме ВОЗАЧ за камион 1️⃣ исклучиво со европски документи, 2️⃣ се ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

26 јун 13:14Barame personal za restoran

Barame gotvachi, kelneri/kelnerki, shankeri, salaterki i higienichark...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

26 јун 10:52Baram devojka za rabota vo restoran

Baram devojka za rabota vo restoran…071-212-738


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 јун 20:33Se baraat vozaci so Ц и Е

Se baraat vozaci so Ц и Е, so EU dokumenti,Svedska firma,se vozi samo...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 јун 13:34Devojki za fotomodeli

Golden girls Ima potreba od devojki za fotomodeli od 16 do 35 god ako...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

24 јун 15:25Baram rabotnik rabotnicka za vo Kujna vo Aerodrom

Baram rabotnik rabotnicka za vo Kujna vo gostilnica so iskustvo koja ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

24 јун 14:18Бараме Магационер

Заради зголемен обем на работа имаме потреба од дополнување на нашиот...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

24 јун 09:32Бараме Продавач/web shop

Компанија за продажба на резервни делови за скутери, велосипеди и гра...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

24 јун 09:32Baram Konobar za gostilnica vo aerodrom kaj tri Biseri

Baram Konobar za gostilnica vo aerodrom kaj tri Biseri so iskustvo ko...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

23 јун 20:48Barame Pica Pastrmajlija Majstor za rabota

Barame Pica Pastrmajlija Majstor za rabota vo Gostilnica kaj tri bise...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

23 јун 20:48понуда за работа 2 раб.места.Продавачка и Помош.во кујна

1 .Работно место сервисер/ка на готвена храна(ЖЕНСКА ОСОБА) со и б...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

23 јун 17:43CITY LOGISTIC GROUP BARA RABOTNICI ZA OBEZBEDUVANJE

Renomirana agencija za obezbeduvanje City Logistic Group, poradi zgol...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

23 јун 10:54Се бара продавачка

○Пиљара КАНАС има потреба од продавачка ○Локација Три бисери Аеродро...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

23 јун 08:10Kelner

Poradi zgolemen obem na rabota potrebno e kelner za rabota vo restora...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

22 јун 22:44ПИЦЕРИЈА ВО АЕРОДРОМ ИМА ПОТРЕБА ОД ПИЦА МАЈСТОР/КА

Пицерија во Аеродром има потреба од пица мајстор со искуство.Нудиме о...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

22 јун 11:05Patrolno obezbeduvanje

Potrebni se referenti za patrolno obezbeduvanje so licenca kako I voz...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 јун 15:30Промотер

Трговско издавачка куќа, поради проширување бара: - 2 продавачки (...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 јун 14:30"Povikuvacki sistem" za dom za stari lica,pogoni,kursevi

Bezicen,moderen i efikasen "povikuvacki sistem" idealen za dom za sta...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 јун 13:50Rabota vo peralna

Baram rabotnik za vo peralna so oskustvo 1000 den do 18 h


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 јун 08:39Одржување хигиена на пренсони тоалети

Фирма бара рабтник кој треба да одржува хигиена на преносни / мобилни...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 јун 17:19Vozac so E kategorija za relacija MK - AL

imame potreba od vozac so E kategorija za vozenje na sleper na relaci...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 јун 15:22vozac so B kategorija

imame potreba od vozac so B kategorija za vozenje na kombe za megjuna...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 јун 15:22NUDAM RABOTA za Zidari i Tesari !!!!

Imam potreba od zidaro tesari, za podolg vremenski period !! Pozeln...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 јун 18:52HITNO Rabotnici vo gradeznistvo

Gradezna Firma ima potreba od rabotnici od slednite struki: - 4 grad...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 јун 12:51Диспечер / Dispatch

Американска компанија за транспорт и логистика има потреба од диспече...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 јун 13:00Potrebni se Higienicarki

Potrebni se higienicarki za tekovno odrzuvanje kancelarii popladne v...


12.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
18.000 МКД
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 јун 11:15Dom365 SECURITY ima potreba od lica za obezbeduvanje

Dom365 security ima potreba od 4 rabotnici za obezbeduvanje na imot v...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 јун 11:15ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ (ОБЕЗБЕДУВАЊЕ)

NATIONAL SECURITY распишува оглас и има потреба од 10 нови лица за об...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 јун 08:12Барам механичари

Барам механичари со работно искуство во механика на возила. Во серви...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 јун 22:52Nudam rab za ofset masinist

Imame potreba od ofset masinist za prekuvremeno rab vreme.


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 јун 11:37BARAM KELNERKA I GOTVACKA

BARAM KELNER\KA I GOTVACKA ZA RESTORAN VO N LISICE 075 239 527


24.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

15 јун 08:17se bara personal za rabota

kafe slatkarnica vo naselba aerodrom ima potreba od personal za pos...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

14 јун 14:49Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам