Скопје Центар
                   
239 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kamion prevoz niz cela Makedonija

Vrsime selidba na stanovi kuqi kancelarii i drugo.. isfrluvame gradez...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 13:00Промовирано

DELOVI ZA MERCEDES 709 godina 92

070386548


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

09 јун 15:35DAF SOLO 2000god

Restriran so zelen karton


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

17 мај 18:34DELOVI ZA KAMION 809 814 1117 1317

070386548


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

01 мај 00:48ZA POLUPRIKOLKA

ZA POLUPRIKOLKA


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

12 апр 14:10Man tga euro5

Man tga euro 5 2007 godina kamionot e vo dobro sostojba , registriran...


12.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

09 апр 23:56SKANIA euro5

Do registracija servisiran


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

30 мар 10:53DAF SOLO 2000god

Registriran so zelen karton 9570kg nosivost 7.5×2,6×2,5


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

27 мар 09:49SKANIA euro5

Servisirana do registracija 2011god


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

27 мар 09:45SKANIA euro5

Do registracia Bruto 26500kg Nosivost 15t 8.2×2.85×2.5 So rampa...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

22 мар 13:37DAF SOLO 2000god

Registriran nosivost 9570kg 7.5×2,6×2,5


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

22 мар 13:33DAF SOLO 2000god

Dogovor na lice mesto


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

18 мар 14:23SKANIA euro5

Skania do registracija za podetlni informacii na lice mesto


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

18 мар 14:21SKANIA euro5

SKANIATA E VO ODLICNA SOSTOJBA NAPRAVENO E SERVIS DO REGISTRACIJA 201...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

17 мар 11:52SKANIA euro5

SKANIATA E VO ODLICNA SOSTOJBA NAPRAVENO E SERVIS DO REGISTRACIJA 201...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

17 мар 11:50Motor od tam 90 ka iveko

Ivekov motor od tamce 90 ka


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

09 мар 23:07DAF SOLO 2000god

Kamionot e registriran do August so zelen Karton Nosivost;9570 Bru...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

02 мар 11:15Pumpa za kran

Pumpa za kran original fabricka


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

24 фев 19:56KAMION CF CF65

Kamiont e vo ispravna sostojba registriran so zelen karton do 8 mesec...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

19 фев 10:34KAMION CF CF65

Prodavam kamion daf cf65 2000god nosivost 9570kg Bruto 18600kg so ram...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

18 фев 16:52Mercedes Vario 813 D 2008

MERCEDES VARIO 813 D 2008 -UVEZEN OD GERMANIA -SITE PLATENI DAVAC...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

14 фев 20:42ИВЕКО ТУРБО ДЕЈЛИ 35/10

Товарно возило. Седишта 5. 1996 година. Боја бела. Носивост 3,5t


320.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

14 фев 10:41Rezervni delovi za kamioni

Se prodavat rezervni delovi za kamioni i kiperi pravime i sanduci za...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

12 фев 09:33Rezervni delovi za kamioni

Se prodavat rezervni delovi za kamioni i kiperi pravime i sanduci za...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

12 фев 09:32DELOVI ZA MERCEDES 1924 LINISKI

motor menjac ekstra 070386548


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

06 фев 17:52Mercedes Vario 813 D 2008 Euro 4

MERCEDES VARIO 813 D 2008 -UVEZEN OD GERMANIA -SITE PLATENI DAVAC...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

02 фев 13:34Вршење Транспорд нис Цела Република Македониа

Вршење Транспорд нис Цела Република Македониа


10 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

26 јан 21:04Kamion

Kamionot e pali vozi , bez niedna manna Tel . +389 78229205


111 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

19 јан 08:52Mercedes Actros 1844 1846 1848 2544 2546 2548

Купувам мерцедес actros MP1/MP2/MP3 влекачи и хенгери 1997 г. до 201...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

23 дек 11:31DELOVI ZA MERCEDES 814

motor menjac federi defercial gumi sanduk kabina i drugi delovi


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

21 дек 16:32Mercedes 1013

Prodavam kamion 1013 vo ispravna sostojba pali vozi kontakt samo ...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

20 дек 09:46DELOVI ZA MERCEDES KAMION

070 666 410


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

11 дек 00:31DELOVI ZA MERCEDES 1317 - 1619

070386548


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

11 дек 00:30DELOVI ZA KAMION 813 1213 1317 1619 1622

070386548


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

11 дек 00:30DELOVI ZA MERCEDES 814

070386548


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

04 дек 11:47Kamioni Hrvatska

Se prodavaat kamioni Za podetalni informacii ve molam kontaktirajte...


22.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

29 ное 08:39Sanduk Kiper

Se prodava sanduk so dimenzii 3.85 , 2.30 so site delovi so nea cilin...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

25 ное 15:10MERCEDES BENZ VARIO 813 D 2007

MERCEDES BENZ VARIO 813 D 2007 🇩🇪 -MERCEDES BENZ VARIO 813 D -...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

22 ное 11:33Kamionski gumi

Polovni kamionski gumi , evtino Predni i pogonski 315.70 315.80 385....


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

21 ное 22:51DELOVI ZA MERCEDES 813 i 809

070386548


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

19 ное 02:17DELOVI ZA MERCEDES 1213 i 1217

070386548


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

19 ное 02:17Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам