Прилеп
                           
29 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartman studio stan soba kratok prestoj Апартман стан соба

Сместување за краток престој (дневна основа) во Прилеп. Бидете едни о...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

Денес 17:29



СЕ ИЗНАЈМУВААТ СТУДИЈА ВО ЦЕНТАР

Apartmanite se naogaat vo centarot na gradot Prilep na 5 min od stara...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 20:08



SE IZDAVAAT SOBI VO CENTAROT NA PRILEP

Se izdavaat sobi vo centarot na prilep, sobite se opremeni so posebni...


450 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 12:26



Se iznajmuva moderno opremen stan vo centarot na Prilep

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

25 мар 11:12



Apartmani Centar Prilep

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

25 мар 11:12



СЕ ИЗНАЈМУВААТ ПРЕКРАСНИ АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР

Апртманите се со парно греење .Апартманите се наоѓаат во цен...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

23 мар 19:42



SE IZDAVA APARTMAN VO CENTAROT NA PRILEP

Apartman vo centarot na prilep za dneven ili skraten prestoj. Apartma...


500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

21 мар 07:55



Tipski Apartmani

Se izdavaa apartmani za prestoj celosno opremeni,so sopsten parkin...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

20 мар 21:23



соби за издавање Прилеп

се издава куќа со 8 кревети капатило кујна со трпезарија машина за...


400 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

20 мар 08:21



APARTMANI CENTAR

Apartmanite se naogaat vo centarot na gradot Prilep na 5 min od stara...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

14 мар 16:34



SOBI SOBA SMESTAJ HOSTEL NOKEVANJE KRATOK PRESTOJ

075345084 ONFO...


750 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

08 мар 18:17



Se iznajmuvaat sobi

Se iznajmuvaat sobi vo centar na Prilep. Dvokrevetni I trokrevetni. C...


750 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

02 мар 15:52



Стан, соба, stan, soba за краток престој

Ново студио. Посебен влез, кујна, фрижидер, посебно WC со купатило. О...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

26 фев 16:08



APARTMANI SMESTUVAJNE

SMESTUVAJNE KRATOK PRESTOJ I SEMEJNI STANOVI


11.111 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

12 фев 16:10



SE IZDAVA PRIZEMJE 30 M2

Poveke informacii na 075 423 856 ZARE


4.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

01 окт 14:01



SE IZDAVA SPRAT OD KUJCA

E IZDAVA SPRAT OD KUJCA 95 M2 VO BLIZINA NA EKONOMSKO UCILISTE CENA P...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

19 сеп 19:19



Апартмани и соби

Соби и апартмани со посебни WC, клима уред, соларни системи, интернет...


1.100 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

29 авг 21:17



LUX APARTMANI CENTAR

Apartmanite se naogaat vo centarot na gradot Prilep na 5 min od stara...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

09 јун 08:28



APARTMAN VO CENTAR NA PRILEP

Imame povejke apartmani na istata lokacija megu koi i Apaer...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

07 јун 13:12



City Center Apartments

APARTMANITE SE VO CENTAR SO PARNO IMAAT SOPSTVEN VLEZ MI...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

06 јун 13:43



Soba vo centar

Se izdava namestena soba vo centarot na Prilep, 070 870 230 Zlatko


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

24 мај 15:08



Се издават соби во Софија

Се издаваат кревети ! Собите се во посебна зграда и секоја има сопств...


8 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

07 мај 11:06



СЕ ИЗДАВААТ СОБИ,SOBI ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП

SE IZDAVAAT SOBI VO CENTAROT NA PRILEP VO SOBITE IMA KUPATILO,WiFi,PA...


350 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

18 апр 08:04



Пиво Фест Прилеп. Студио апартман, нова градба.

Сместување во Прилеп. Бидете едни од првите гости во комплетно нов ст...


900 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

18 јан 19:29



Делукс соба за краток престој. soba sobi

Делукс соба за краток престој на домашни и странски гости за бизнис, ...


2.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

16 окт 19:17



Четиридневен одмор во Прилеп со ваучер за туризам или кеш

✅Со ваучар✅ Вреди да се посети, искористи, комплексот "Маркови Кули"...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

23 сеп 20:55



Се изнајмува спрат од куќа

Се изнајмува спрат од куќа во близина на економското училиште. Спрат...


4.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

22 авг 13:50



Барам соба во Прилеп - baram soba vo Prilep

Барам соба во Прилеп САМО за преноќување, БЕЗ ГОТВЕЊЕ, не готвам вооп...


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

27 апр 08:56



SOBA

SOBA SE IZDAVA VO CENTAROT NA PRILEP, NAMESTENA SO PARNO I SOLARNA.TE...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

01 авг 12:53



Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам