320 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TREK FX 2 2021 size L

Се продава точак TREK FX 2 2021 size L, нов купен на 07.12.2021 возен...


29.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

10 авг 14:27Промовирано

LINEAEFFE VIGOR STAR RD 50

Продавам комплет три нови машинки,донесени од Англија! Погодни за к...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

Денес 09:25senka, sun shade, zastita za optika

prodavam nova,po greska naracana zastita, senka, sun shade, za optika...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 00:32Cressi odelo obleka za nurkanje

Prodavam odelo/obleka za nurkanje za deca od 6-12 godini, 5mm debel e...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Водени спортови / чамец / Облека

Денес 00:32Prodavam kombilizon

Prodavam kombilizon so cizmi br 44


1.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

Вчера 20:27Prodavam orginal Bianchi naocari

Prodavam orginal Bianchi naocari, so tri stakla za menuvanje , naocar...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Авантуристички спортови / Останато

Вчера 18:02Motorola MIDLAND

Prodavam motoroli Midland par dve motoroli malce koristeni doneseni o...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Вчера 16:50HIT BATERISKA LAMPA ZA NA GLAVA CREE XML-T6 HIGH POWER

Достава на рака или по карго.Многу моќна батериска лампа со јачина од...


1.250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вчера 10:28Snowboard daska i vezovi - burton, nitro, union

Prodavam daska Nitro 152cm i vezovi Union Atlas M - Cena na daskat...


170 €
или предлог цена
Вчера 10:22Obleka za snowboard/snoubord - burton, protest, anon

Prodavam obleka, rakavici i kaciga za snowboard posebno ili vo komple...


130 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

Вчера 10:22Racen GPS Garmin Etrex 30

Се продава користен рачен ГПС Garmin Etrex 30, со прием на ГПС и Глон...


85 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
170 €
Вчера 09:53Orbitrek---Орбитрек

Prodavam odlicno socuvan Orbitrek. Bez niedna mana i funkcionira odl...


6.000 МКД
или предлог цена
15 авг 20:46Велосипеди сочувани

Продавам велосипеди. Тркало 26". Сивиот 3500 со Шимано делови, белиот...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Останато

15 авг 16:05spravi za vo teretana

polovni spravi za vo teretana od firmata body s sport haken smid...,...


11.111.111 €
или предлог цена
14 авг 22:23Roces ролерки

Продавам ролерки Roces машки, број 43.


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

13 авг 21:21PRODAVAM SKII ELAN

Prodavam odlicno socuvani skii Elan so vezovi Rossignol i steki Elan ...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.600 МКД
13 авг 15:48Gazele Tocak Holandija

Tocakot e Gazele eden od naj dobrite marki vo Holandija.. Odlicno e ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

13 авг 12:22Futrola za pistol tt teteec tokarof 7.62mm 9mm

Futrolata e nameneta za TT 7.62 naptavena e od čista koža po naračka...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лов / Пукање / Останато

13 авг 11:24Prodavam Orbitrek

Prodavam orbitrek vo odlicna sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
12 авг 16:30Zidna sprava za vezbanje

Prodavam zidna sprava za vezbanje, konzola za vo zid, odlicna, ne kor...


4.800 МКД
или предлог цена
12 авг 15:20KIMONA

SE PRADAVAAT GLANC NOVI 3 KIMONA. 2 za JUDO i 1 za KARATE. KIMONATA...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Боречки спортови / Облека

12 авг 14:22Uvoz od GERMANIJA

Se PRODAVAAT ODLICNO SOCUVANI KAKO NOVI ROLERKI, ( koristeni, uvezeni...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

12 авг 14:22Drzac za velsiped za na krovni nosaci

lesno se montira komplet so stegi


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

12 авг 10:29Vreka za boks eftinoo nova

Vrekata e nova. Ne e koristena voopsto.


2.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

11 авг 18:38Kimona detski

Prodavam dva para kimona za deca do 10 - 11 godini


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Боречки спортови / Останато

11 авг 15:11PRODAVAM TOCAK, VELOSIPED

PRODAVAM VELOSIPED ROG -plaviot e 10-brzinec i kosta 140 evra ...


140 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

11 авг 08:45Lovna puska Iz 58 16ka

Itno se prodava od pocinato lice so nasledstvo. Puskata e vo bezbedna...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

10 авг 20:59TREK FX 2 2021 size L

Се продава точак TREK FX 2 2021 size L, нов купен на 07.12.2021 возен...


29.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

10 авг 14:27Bokserski rakavici

Ednas koristeni rakavici Ringhorn 12oz


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Боречки спортови / Останато

10 авг 13:05Bokserski rakavici

Bokserski rakavici ednas obleceni Ringhorn 12oz


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Боречки спортови / Справи / Опрема

10 авг 13:05топчиња за тенис Artengo

се продаваат 4 топчиња за тенис Artengo


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

09 авг 13:24Palki za Golf (komplet set).

13 palki komplet so se torbica i topchinja.


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

08 авг 21:17Pistol CZ P 09

Pistolot e nov CZ P 09 kalibar 9mm So odobrenie od mvr


600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лов / Пукање / Останато

07 авг 19:05Se prodava Tocak Polar Trinity kako nov

Tocakot e kako nov vozen e edna sezona se prodava poradi kupuvanje na...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

07 авг 14:55spravi za teretana

prodavam skotova klupa,profesionalen vertikalen bench i drugi polovn...


100 €
или предлог цена
06 авг 09:35Sprava za vezbanje справа за вежбање

Се продава справа за вежбање Orbitek platinum plus . Рачките се стати...


7.000 МКД
или предлог цена
05 авг 17:09Skii rossignol + cizmi salomon 42+ stapcinja

Se prodava sve komplet na skiite treba da se popravat vezovite se os...


80 €
или предлог цена
05 авг 08:20Tocak GAZELE Maski-Holandija

Gazelle Montreux Limited edition maski tocak donesen od holandija so ...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

04 авг 16:32Orbitrek platinum plus

Se prodava sprava za vezbanje Orbitrek platinum plus , rackite se sta...


7.000 МКД
или предлог цена
02 авг 22:06Prodavam velosiped

Prodavam velosiped 26ka socuvan ispraven, servisiran, prv sopstvenik....


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

02 авг 08:27Windsurf - Опрема за едрење -Tabou Gaastra

Се продава комплет windsurf опрема: - 145l даска Tabou Bullit freeri...


1.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Водени спортови / чамец / Останато

01 авг 14:37Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам