345 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masini za artesko busenje na bunari za voda do 650m

BUSIME BUNARI.Masini za artesko busenje na bunari za voda do 650metri...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Продавам две пумпи од бакар

Продавам две пумпи од бакар во одлична состојба


5.500 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

Вчера 16:19EKOLOSKI SOLAREN URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI STETNICI

- PRODAVAM EKOLOSKI SOLARNI ULTRAZVUCNI UREDI ZA ZASTITA OD POVEKE P...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:34Masini za artesko busenje na bunari za voda do 650m

BUSIME BUNARI.Masini za artesko busenje na bunari za voda do 650metri...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Klupa zavarena

Klupa za sedenje i za razni nameni Razlicni celicni profili i debeli...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:53SOBNI VRATI NOVI

PRODAVAM SOBI VRATI NOVI UVEZENI OD GERMANIJA DRVEN MATERIJAL NE SE K...


Вчера 11:26Novo spore kamin

Novo 250evra


250 €
или предлог цена
Вчера 11:08RIDDEX PLUS - EKOLOSKO SREDSTVO ZA SASTITA OD RAZNI STETNICI

RIDEX PRO PLUS - E NOV ELEKTROMAGNETEN URED ZA EKOLOSKA ZASTITA OD RA...


500 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

01 дек 14:53RIDDEX PLUS - EKOLOSKO SREDSTVO ZA SASTITA OD RAZNI STETNICI

RIDEX PRO PLUS - E NOV ELEKTROMAGNETEN URED ZA EKOLOSKA ZASTITA OD RA...


500 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

01 дек 14:53Pumpa Grunfos

Nova pumpa Grundfos alpha 2 20-60 N150


10.000 МКД
или предлог цена
01 дек 12:31Печка на дрва КАЛОРЕКС 85 ПЛАМЕН

Шпоретот е одличен,малку користен,супер грее,штедлив и убаво пече фур...


1 МКД
или предлог цена
01 дек 09:05PRODAVAM NOVA PUMPA SO FILTER ZA BAZEN

PRODAVAM PUMPA SO FILTER ZA BAZEN


2.000 МКД
или предлог цена
30 ное 22:02Zacuvani dupli drveni prozori so vnatresni venecijaneri

Продавам зачувани Дрвени прозори, со дупли крила и дупли стакла и вна...


1.500 МКД
или предлог цена
30 ное 21:48Aparat za pravenje leb TEFAL

Koristen 10tina pati


3.500 МКД
или предлог цена
30 ное 17:43Bakaren kotel i bakarna tepsija

Se prodavaat bakaren kotel od 30l i bakarna tepsija. Tel za kontakt 0...


По Договор
или предлог цена
30 ное 16:58MLIN CEKICAR kako nov ITNOOO EFTINOOO

mlinot e raboten dve tri sezoni kako nov e so 15 kw motor moz...


По Договор
или предлог цена
30 ное 15:49SOLAREN URED ZA SASTITA OD PODZEMNI STETNICI KRT SLEPO KUCE

SOLAREN EKOLOSKI URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI GRIZACI KRT ,SLEPO KUCE ...


1.200 МКД
или предлог цена
29 ное 17:17PRODAVAM NOVA PUMPA ZA BAZEN I DŽAKUZI

PRODAVAM NOVA PUMPA ZA BAZEN I DŽAKUZI MARKA "ACQUARIUS" KUPENA PO GR...


100 €
или предлог цена
29 ное 17:12Sporet na drva

Sporet na drva Metalec, ispraven, funkcionalen, zacuvan....


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
29 ное 09:47ДЕТЕКТОР МЕТАЛ, ДРВО И КЕБЕЛ ПОД НАПОН

Детектор за метал дрво и напон. Детектира до 5 см длабочина во ѕид, ...


2.500 МКД
или предлог цена
27 ное 18:08НОВ НЕКОРИСТЕН МИЈАЛНИК

ДИМЕНЗИИ 140/ 50 ЦЕНА 50 ЕУР ТРАЈЧЕ 078-274-820 078-274-820


50 €
или предлог цена
27 ное 11:59ELEKTRICNO PARNO KOMPLETNO SO 84 REBRA RADIJATOR

ELEKTRICNO PARNO KOMPLETNO SO 84 REBRA RADIJATOR


1.000 €
или предлог цена
26 ное 13:22SOLAREN URED ZA SASTITA OD PODZEMNI GRIZACI I STETNICI

SOLAREN EKOLOSKI URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI GRIZACI KRT ,SLEPO KUCE ...


1.200 МКД
или предлог цена
25 ное 21:14PROZOR 60X140

Se prodava nov prozor 60/140 nov Lesna- Slovenija so termopan staklo


5.000 МКД
или предлог цена
25 ное 07:44NOV Alarm so nadvoresna sirena / Аларм

PRAKJAM PO KARGO Prodavam nov alarm za vleguvanje so digitalen kod...


23 ное 12:15NOV mal kufer / куфер - VAULTZ

PRAKJAM PO KARGO Prodavam mal kufer za skladiranje ili nekoja drug...


40 €
или предлог цена
23 ное 12:14Sedmosed garnitura/седмосед гарнитура

Се продава седмосед во солидна состојба, со механизам за спуштање. И...


4.500 МКД
или предлог цена
22 ное 15:11Алуминиумски излог

Алуминиумски излог со термопан стакло користен 2 год.,со димензии:вис...


40.000 МКД
или предлог цена
22 ное 10:39Столни ламби

Немат гребнатина никаде.исправни Големата повеке од 80 см и мaла о...


700 МКД
или предлог цена
21 ное 14:05Нови фротирани чаршафи

Фротирани чаршафи нови неупотребувани и неотпскувани. Подебел фротир ...


600 МКД
или предлог цена
21 ное 14:04Се што е на сликите за 7500 ден

Прв сопственик на спалната. Се продава поради преселба. Оквир за крев...


7.000 МКД
или предлог цена
21 ное 14:03Бетонски чешми корита

Бетонски чешми корита 2500ден без превоз! Секоја чешма иде комплет со...


2.500 МКД
или предлог цена
20 ное 12:03Bekaton plocki moze zamena

Bekaton plocki 8cm so sertifikat ne koristeni novi, mozna e samena


1 МКД
или предлог цена
20 ное 12:02Zenska detska soba

Se prodava komplet detska soba, izrabotena od farban mdf. Krevet. B...


18.000 МКД
или предлог цена
19 ное 14:50Rabotna plotna egger H3730

Se prodava rabotna plotna egger H3730 nova nekoristena 165cm


3.000 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

19 ное 14:50Detska soba

plakari 3, zakacalka i fiokara


150 €
или предлог цена
18 ное 20:21БЕМЏАМИН

Staro e 7 godini Visoko okoli 2 metri


12.000 МКД
или предлог цена
18 ное 17:05Staklo 4 sezonsko

Se prodava troslojno staklo, 4 sezonsko - poradi gresna dimenzija. 3...


1 МКД
или предлог цена
18 ное 08:35LED FENER ZA ZASTITA OD DIVI ZIVOTNI DO1000m2

- LED FENERI ZA ZASTITA OD SEKAKVI DIVI ZIVOTNI SO OSVETLUVANJE I TRE...


1.200 МКД
или предлог цена
17 ное 18:24DIGITALEN VLAGOMER SO TERMOMETAR ZA INKUBATOR,FRIZIDER,I DR

PRODAVAM DIGITALEN VLAGOMER SO TERMOMETAR BES KABELCE SO VNATRESNA SO...


300 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

17 ное 18:24Boljer Koncar 10 litri Kako nov

Bojler za kujna koristen 2 meseci


2.000 МКД
или предлог цена
16 ное 20:01Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам