Аеродром
                   
273 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VELOSIPED 26

Vo odlicna sostojba ram L trkalo 26 so diskovi,smenet nov zaden menja...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 09:52Продавам велосипеди

Wheeler 27.5 3x10 Cena 350 € 3x10 mehanika shimano hidraulika s...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Денес 08:41CINZIA italijanski tocak 20

Se prodava CINZIA italijanski tocak(prv sopstevnik) vo odlicna sosto...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:14Velosiped 21vo brzinec

Се продава велосипед во солидна состојба. Велосипедот има 21 брзини....


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:53Velosiped 26ka

Продавам велосипед 26ка алуминиумски рам.


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:42Velosiped SOBIM

Prodavam velosiped SOBIM so predna disk kocnica simano menuvac preden...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:41  НОВ ОГЛАС

Velosiped Kastelo

Prodavam socuvan velosiped marka kastelo, smeneti lageri i napraven s...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:13  НОВ ОГЛАС

Visitor velosipet

Prodavam skoro nov odlicno socuvan visitor velosipet so korpa i shima...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:04Prodavam poloven velosiped SOBIM

za cenata ke se dogovorime na lice mesto


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 мар 23:23Schwalbe Smart Sam 29x2.25

Нови Schwalbe Smart Sam 29x2.25 со заштита од бушење. 2 гуми за 70е


70 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 мар 19:51Велосипед

Се продава добро сочуван три години стар Контакт 077588048


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 мар 17:40Продавам велосипед марка scott aspect 940

Aspect 940 2020 god. PAM:Aspect 900-700 series / Alloy 6061 Custom B...


750 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 мар 16:04Road bike / Velosiped Tocak / Велосипед Точак

Se prodavaat 2 velosipeda (10 brzini) road bike - retro (Bel) Model ...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 мар 13:00“Velosiped Tocak CLERMONT FREELAND 26”

Tocakot e nov ne e vozen ni 3 pati sve si ispravno na nego nemate ni ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 мар 11:11VELOSIPED

VELOSIPED SUBCYCLE-SWET GUMI 26 VILJUSKA SO AMORTIZER ISPRAVEN KOM...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 мар 10:32VELOSIPED

VELOSIPED KALKOF GUMI 26 VILUSKA SO AMORTIZER LED SVETLO ALUMINS...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 мар 10:27VELOSIPED

VELOSIPED MAX ZENSKI GUMI 28 KSKO NOV CENA 5000 TEL 076 24 00 39 ...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 мар 10:14VELOSIPED BULS

VELOSIPOED BULS ALUMINSKI MNOGU LESEN VILJUSKA SO AMORTIZER SIMANO...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 мар 10:09Velosiped super sostojba

Velosiped vo odlicna sostojba, mnogu malku koristen ,telefon za konta...


2.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 мар 07:40VELOSIPED

POLOVEN VELOSIPED MARKA-TOTEM-A L U M I N S K I GOLEMINA NA GUMI 29...


11.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

23 мар 17:00Velosiped

Poloven velosiped Trkalo 26 Aluminski ram Simano oprema Cena 6500...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

23 мар 17:00Poloven velosiped extra

Poloven velosiped exstra Marka BUULS Golemina na trkalo 26 Oprema ...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

23 мар 17:00Maski velosiped

Poloven maski velosiped Trkala 29 Velosipedot e mnogu zacuvan.ekstr...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

23 мар 17:00Poloven velosiped extra

Poloven velosiped Trkala 26 Oprema simano Mnogu zdrav i lesen za v...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

23 мар 17:00Bianchi Spillo City S-Road 28" XL nov

Prodavam Bianchi Spillo City S-Road 28" XL , kako nov, kompletno socu...


320 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

23 мар 10:28Mountain bike - Trek 800

Mountain Bike Trek 800 26" trkala (FIR predno, ARAYA zadno) Shimano...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

23 мар 08:34TREK XCALIBER 9 golemina L

Se prodava TREK XCALIBER 9 . Sostojba 10/10. Velosipedot e nov, mno...


1.100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

23 мар 00:46Oxford made in USA

Tocakot e skroz ispraven i kompleten Brsini Shimano ispravni 3x7 Ko...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

22 мар 18:26Detski velosiped 16" kako nov

Prodavam Adria fantasy detski velosiped 16 ". Velisipedot e vozen sam...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

21 мар 14:43Продавам GT BMX

Продавам оригинален BMX Марка: GT Модел: G303 BMX-от е многу мал...


190 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

21 мар 00:24CUBE NATURE PRO 2019

Prodavam ili menuvam za MTB 29" L golemina Cube Nature Pro velosiped,...


470 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

20 мар 18:55TREK 3500D 19.5" (L golemina)

Prodavam Trek 3500D, Tektro hidraulicni kocnici, Shimano 3 x 8, SR Su...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

20 мар 18:55BelVelo SWISS

Se prodava BelVelo Švajcarski brend, vo odlična sostojba Trkala 24...


3.000 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
5.000 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

20 мар 12:43Superior Shimano 24brzini velosiped

24 brzini Shimano Superior velosiped, svetlo sin, odlicno socuvan, le...


5.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
6.200 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

20 мар 12:01Velosiped BOTTECCHIA 100 MTB ITALY **EKSTRA CENA - ODLICEN**

Velosipedot e italijanski, marka BOTTECCHIA so tradicija od 1926 godi...


13.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

20 мар 11:00Velosiped

Ispraven velosped


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

19 мар 22:33CUBE race one 2016

cube race one https://archiv.cube.eu/2016/705000 2x11 27,5 golemi...


619 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
624 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

18 мар 23:18Polar Mirage Pro

Polar Mirage Pro Kupen od Bike Market vo Skopje vo 2021 Vozen retko...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

18 мар 19:45Decko tocace

Se prodava decko tocace trocikal koristeno samo dva meseci novo kupen...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

18 мар 14:02Nov Open One+ Full Carbon XX1 Ultra lesen i redok

Kolekcionersko parce. Edinstven na pazarot. Samo za vistinski pozna...


4.999 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

18 мар 11:30Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам