Подкатегорија:
                   
89 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bezzicen mikrofon Vivanco i 2 procesori

Bezzicen mik. Vivanco FMC 4000 - PRODADEN Zoom3030 - 5000 den. Bass...


1 €
или предлог цена
Денес 14:45Behringer ozvucuvanje

Europower pmp2000 mikseta Eurolive B1520 2 par Zeck 300w 2 pracinj...


1 €
или предлог цена
Денес 12:48  НОВ ОГЛАС

Zvucnik

Bluetooth zvucnik so mikrofon nov


700 МКД
или предлог цена
Денес 11:12  НОВ ОГЛАС

Roland percussion Sound Module TD-10

Se prodava Roland V-Drums Sound Module TD-10 https://www.roland.co...


9.990 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
11.990 МКД
Вчера 12:08Ibanez TBX30R pojacalo za gitara

Продавам 30 ватно појачало за електрична гитара, Ибанез во одлична со...


Вчера 08:04POWER DYNAMICS

Studiski mikrofon koristen samo vo studio So nego odi Pop filter C...


4.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 23:31Trkala

8 trkalca so kochnica za basbinovi ili drugi teshki zvuchnici. Site 8...


50 €
или предлог цена
26 сеп 23:19ЗВУЧНИЦИ ОБЕРТОН 12ки.

Четири звучници по 300 вати ОБЕРТОН 12ки.одлични. Непремотувани со о...


1 €
или предлог цена
26 сеп 19:16Drajveri SICA

Drajveri Sica izvadeni od FBT JOLLY Moze zamena za pojaki so moja dop...


50 €
или предлог цена
25 сеп 21:03Zvucnici 15 ki

2 parcinja Odlichna sostojba ne premotuvani 8 oma 400w Crniot zvucnik...


160 €
или предлог цена
25 сеп 21:03Se prodava HSR zvucnici 2 bass kutii fabricka sostojba

Se prodava HSR zvucnici vo perfektna fabricka sostojba


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
24 сеп 11:05Futrola za sajzer GEWA

Продавам квалитетна футрола за синтисајзер на Гева. Футролата е со ди...


2.200 МКД
или предлог цена
24 сеп 08:032 Mikrofofoni za udarni instrumenti img Stage Line DM-44B

Prodavam 2 mikrofoni za ozvucuvanje na udarni instrumenti. Img Stage...


5.500 МКД
или предлог цена
23 сеп 23:00Kufer za klasična gitara

Vo odlična sostojba,kvalitetna izrabotka.Kuferot e za klasična gitara


4.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 11:46MARSHALL REVERB 12

Legendarniot Marshall reverb 12!Vo odlicna sostojba.Ako ima nekoj poe...


22 сеп 11:45Fender Frontman 10G

kako novo,kupeno vo Danska pred edna godina i koristeno od malo dete ...


3.200 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.300 МКД
22 сеп 11:45Marshall valvestate 8040

Vo odlicna sostojba ,so 12ka Celestion zvucnik i reverb na pruzina.So...


22 сеп 11:45Pojacalo za gitara Harley Benton hb 40r

Продавам појачало за гитара Harley Benton hb 40r. Како ново, 40 ватно...


22 сеп 07:51Gramafon Ziphona

Gramafon Ziphona zacuvan ne e koristen bagi vreme mozi da se vidi ako...


1.500 МКД
или предлог цена
15 сеп 19:46Stega za klarinet, metalna Oleg Olegature

Stegata e skroz nova i neupeotrebuvana, kupena vo Amerika, americki b...


6.000 МКД
или предлог цена
13 сеп 09:15SISTEM + 2 ZVUCNICI MORSE

Се продава систем MORSE комплет со 2 звучници. Звучниците вадат звук ...


220 €
или предлог цена
11 сеп 11:36Итно!!! Бас еквилајзер педала

Сите ефекти се во одлична состојба, можи и замена за муѕички инструме...


1 МКД
или предлог цена
04 сеп 16:10Yamaha DTXLORER

Се продаваат електрични тапани Yamaha DTXLORER(Германски) , со акусти...


300 €
или предлог цена
29 авг 17:19Се продава даљинско t-bone

Користено 4 месеци Цена по договор


6.000 МКД
или предлог цена
21 авг 13:37Se prodava

Kutija za instrumenti


5.000 МКД
или предлог цена
12 авг 16:46SE PRODAVAAT DVA NOVI ZVUCNICI

SE PRODAVAAT DVA NOVI ZVUCNICI


6.000 МКД
или предлог цена
06 авг 11:20SE PRODAVAAT DVA NOVI ZVUCNICI

-SE PRODAVAAT DVA NOVI ZVUCNICI,NEUPOTREBUVANI. -CENA-6000 DEN. 1...


6.000 МКД
или предлог цена
04 авг 07:49PEAVEY PV 10 USB-SO ZVUCNA KARTA

Super sostojba. ISPRAVNA. 13000DEN.


12.000 МКД
или предлог цена
27 јул 08:47ZVUCNICI RAZNI EVTINI I KVALITETNI LD

PRODAVAM ZVUCNICI EI NIS DEMONTIRANI OD RADIA I TELEVIZORI . CE...


100 МКД
или предлог цена
26 јул 21:49MACKIE THUMP 12 a AKTIVNI ZVUCNICI Zvucnik

Mackie 12 a Aktivni zvucnici novi ne upotrebuvani ... mozat da se kor...


850 €
или предлог цена
26 јул 11:05MIKSETA SOUNDCRAFT NOVA NOVA

10 Kanalna Mikseta Soundcraft Saundkraft Leksikon efekt procesor nova...


350 €
или предлог цена
18 јул 21:15Audio-video mikseta HAMA zamena za tablet mobilen telefon

Mikseta 3 kanalna so vgraden MP3 pleer, USB, microSD slot za karticki...


3.000 МКД
или предлог цена
14 јул 11:00Futrola za alt saksofon

Dobro socuvana futrola


1.500 МКД
или предлог цена
03 јул 19:29SVETLO LED SO EFEKTI

7 PARCINA SVETLO LED SO EFEKTI vo tri boi so vgraden mikrofon i podes...


02 јул 12:40Bass pojacalo NEVILLE

NEVILLE BASS PX-30B made in Korea.Mozi zamena za el.ili akusticna git...


28 јун 21:00Pojacalo Zasiluvac

Pojacalo so visok kvalitet ,za diskoteki ,kafici za Basovi


14 јун 18:36Mikrofon shure pg48

Nov neupotrebuvan Cena povolna


1 €
или предлог цена
09 јун 10:36Fender 2-Buttons Footswitch Channel

Продавам двоканален Фендер фотсвич


25 €
или предлог цена
31 мај 07:19Zici za viola, жици за виола 4/4 големина

Нови жици за виола. Alice


700 МКД
или предлог цена
31 мај 07:19Zvucnici

Zasiluvac na zvuk Technics SA-DX950, Zvucnici Jamo X510,100/140W(5)i...


500 €
или предлог цена
04 мај 09:05Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам