540 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam stan vo Cair

Prodavam stan vo Cair blizu restoran Biznis. Na stanot ima dogradeno ...


36.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Jepet me Qira

Jepet me Qira Dyqan ne rruge kryesore ne Xhon Kenedi. I renovuar Ve...


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

Денес 03:40Jepet me qira banesë,kiralık daire

Jepet me qira banes prej 53 m2, kati 8, lift nuk eshte montu 200 eur...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 22:45Куќа во Чаир

Се продава куќа во Чаир со квадратура од 130 м2 (градба со имотен лис...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
99.999.999 €
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:09Se izdava namesten stan 64m2 xhon kenedi-Balkan University

Станот е нов, комплетно и модерно наместен, со голем дневен и трпезар...


450 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 15:39Shitja e pullës Çair (Plasticarska) - Градежна маркица Чаир

Shitja e pullës ndërtimore për objekt banesor kategoria A2 me sipërfa...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

Вчера 14:38Стан одма до паркот на Чаир

Се продава стан одма до паркот на Чаир. Станот е на приземје и има па...


73.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 14:02Shitet banese ne Fushe Tophane!!!

Shitet banese ne Fushe Tophane-rruga Metodija Mitevski. 
Banesa esh...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 14:02  НОВ ОГЛАС

Shitet banesë shumë afër Qendrës së Shkupit

Shitet banesë afër Qendrës së Shkupit, më sakt në hyrje të Çairit, pë...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:25Prodavam stan vo Cair

Prodavam stan vo Cair blizu restoran Biznis. Na stanot ima dogradeno ...


36.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Shitet banesë në Çair-Shkup

Shitet banesë në lagjen Çair-Shkup. Sipërfaqja 82.91 m2, 2 dhoma gju...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 12:35Се продава стан во Скопје нова градба

Се продава стан во Скопје нова градба 58 m² Џон Кенеди & Дижонска Це...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 12:33Куќа во Чаир

Se prodava kuka vo Cair na ulica Kemal Ataturk br.11


150.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:26Se izdava 2 sobi i salon 70 m2 bit pazar

Se izdava komplet sprat na prizemje 80 m2 ima 2 sobi plus salon names...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 10:54Se prodava stan vo cair

Pozadi Vero market vo postarite zgradi polurenoviran na 3 od 5 kata m...


24.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 00:11cProdavam Kuka so dvor Vo Cair

Pod objekt 93m2, dvorno mesto 337m2..se vkupno 430m2 Kukata se naog...


200.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

25 ное 23:09Villa Patiska Reka

Vilata e kompletirana so dokumenti i legalizacija. Voda,struja,asfal...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Викенд куќи

25 ное 21:19Se iznajmuva stan vo topansko

Se iznajmuva celosno renoviran stan, na idealno mesto, vo blizina gra...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 ное 20:50Stan vo cair

Prodavam Stan vo cair do Avtolider


1.150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 ное 19:37СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 22 М2 ВО ЧАИРЧАНКА

ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 СЕ ...


1 €
или предлог цена
25 ное 19:22Extra renoviran stan vo Topansko pole

Prodavam odlicen komforen stan vo Topansko 67m2 na 8/8kat so lift,kom...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 ное 17:38Shtëpi 309m2 në Çair

Në shitje shtëpi prej gjithsej 309m2 prapa shkolles fillore Imri Elez...


115 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

25 ное 15:37Prodavam nov stan Topansko 53m²

Nov stan 2022 Do Ballkan University 53m² Hodnik.kujna.dnevna.spalna....


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 ное 14:12Kuka vo gazi baba opstina cair

Se prodava kuka na gazi baba za podetalni informacii na 078 407 959


77 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

25 ное 10:40Se izdava podrum 90 m2 za magacin blizu do auto skola hirda

Podrum so 90 m2 za magacin plastiqarska ulica blizu do avto shkola h...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Магацини

24 ное 10:56Се продава трособен стан во Топанско Поле

Се продава трособен стан од 66м2 со две спални соби, дневна, кујна со...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 ное 10:28Ш.7194 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО Т.ПОЛЕ

ШИФРА - 7194 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО Т.ПОЛЕ ОД 67 М2 НА 8 КАТ СО ЛИФТ , 1...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 ное 13:37Se izdava stan vo Topansko Pole

Комотен реновиран стан се издава на најубавата локација во Топанско, ...


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
Чаир / Скопје

Станови

23 ное 13:00Stanovi

-Se prodavat stanovi: 1.KAT-8 stan 72 m2 2.KAT -1 stan 102 m2 3 KAT-...


870 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 ное 11:58Stan 90m2 + garaza 27m2

Se prodava stan 90m2 na 8 kat vo Cair + garaza od 27 m2. Stanot ima d...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 ное 11:22Se izdava dukan vo T.C Treska vo Topansko pole

Se izdava dukan vo T.C Treska Skopje. Dukanot ima 30 kvadrati+ wc.Duk...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

22 ное 21:07Prodavam kuca

Prodavam kuca so odlicna lokacija 20 min do centar 2 min do East Gate...


82.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

22 ное 18:08Pro.nov stan 51m3.10 sprat.porodilno cair.

Stanot e nov i ima cist imoten list izvaden na moe ime.zgradata e vo ...


48.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 ное 14:24PRODAVAM 40.KV.DELLOVEN PROST VO SKOPJE ÇAIR

GO IZDAVAM 100.EV.PRODAVAM 40.KV.GARAZHA, MAGACIN,DELLOVEN PROSTOR VO...


20.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Магацини

22 ное 12:27PLAC VO KATLANOVO EXTRA LOKACIJA

Se prodava plac vo Katlanovo na mesto vikano Gorni Ogragje, so golem...


18 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

22 ное 10:41Se prodava Dukan Vo Blizina na Bit Pazar

Se Prodava Dukan Vo Blizina na Ambulanta Bit Pazar 30 m2


43.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

21 ное 13:41Plac Stenkovec

Se prodava plac od2728 km cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

20 ное 20:33Izdavam dukjan na ul. Serava vednas do Pastrik

Izdavam dukjan na ul. Serava vednas do Pastrik, na pocetok na vlez od...


3 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

20 ное 16:11Baram gradezno zemijshte Vizbegovo

Ponudete gradezno zemijshte vizbegovo od 100 kvadrati do 600 kvadrati...


40 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

20 ное 15:31Se prodava 40m2 stan vo topansko

.


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 ное 13:26Topansko Pole 58m2-se prodava

Agencija za nedviznosti prodava dvosoben stan vo Topansko Pole ( spro...


800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

20 ное 11:33Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам