Демир Хисар
                   
76 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CITROEN C5

071 663 486 EXCLUSIVE OPREMA 2.7 DIZEL BITURBO AVTOMATIK REALNI K...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

14 авг 11:09MERCEDES E 280 CDI

071 663 486 Avtomatik Avangard Reg do 02.2023 god Bez zabeleski ...


5 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 јул 09:53MERCEDES ML 320 CDI

071 663 486 320 cdi 7 G tronik 210 000 km Bez zabeleski Moze zam...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 јул 09:53RENAULT CLIO 1.5 DCI

071 663 486 1.5 dci Klima Bez zabeleski


1.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 јул 09:53AUDI A4 1.9TDI 90KS

Kolata e vo solidna sostojba. Do sleden servis ima 8000km, registrira...


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

14 јун 15:44AUDI A4 1.9TDI 66kw 90hp 2000/01godina

Kolata e vo solidna sostojba. Do sleden servis ima 8000km, registrira...


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

14 јун 15:36Renault Clio

071 663 486 1.5 dci Klima Cena 1800 e


1.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

12 јун 13:15MERCEDES ML 320 CDI

071 663 486 320 cdi 4 matik Servisiran Moze zamena


10 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

05 јун 09:18Opel vectra dlux - опел вектра

Prodavam opel vektra deluxe. 120kw. Uvezena od austria. Carineta P...


3.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

04 јун 19:42BMW 730 LONG

* 071 663 486 * Long Individual Oprema F02 * Uvoz od germanija * Regi...


2 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 апр 09:25NISAN TERANO

071 663 486 3.0 dizel 7 sedista Korozija nema Kuka Atesta stakla


5.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 апр 09:25Se prodava Opel Astra

Saasijata e ostetena motor i menjac extra


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 апр 08:46Ford escort

Возилото е во одлична состојба. Редовно сервисирано.


900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 апр 19:37Nisan Terrano

* 071 663 486 * 3.0 d * 7 sedista Bez korozija Cena 5500 evra


5.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 апр 11:01MERCEDES ML 320 CDI

* 071 663 486 * 2006 g * 320 CDI * Registriran * Bez zabeleski * Moze...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 мар 11:55MERCEDES ML 320

* 071 663 486 * 2006 g * 320 cdi * Reg * Servis * Moze zamena


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

19 мар 07:35Peugeot Partner

Se prodava Peugeot Partner 1.6 blue HDI 2016 godina so najvisoko nivo...


9.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

22 фев 14:27Се продава!!

Се продава mercedes c220 2005 година Редизајн Во одлична состојба ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

19 јан 23:02Se prodava BMW 320 d

Se prodava bmw 320 d m paket ful oprema 2001 150 ks kolata ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

04 дек 19:22EXTRA socuvano Pezo Partner Tepee 1.6 hdi

Redovno servisirano I odrzuvano, so full oprema, vklucuvajki parking ...


4.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

21 ное 22:24Mercedes benz B200

Oprema: Klima Bord kom. El.stakla El.retrovizori Sistem za prol...


5.300 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

29 окт 17:17mercedes c220

mozi zamena za audi a3 so moja doplata


3.100 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

29 сеп 20:39KIA Magentis - Може и замена за помал автомобил

Се продава KIA MAGENTIS, 2003 година, бензин, 2000 кубици, со 185 000...


2.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

31 авг 17:49Prodavam opel frontera

Dzipot e vo odlicna sostojba ispravno e se na nego, zskoro novi gumi,...


1.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

05 авг 11:04Se prodava opel vektra

Se prodava opel vektra 1.7 dizel, registrirana do 27/12/2021 lice za ...


1.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 апр 10:34Passat 1.9 tdi ZAMENA

Se prodava i menuva passat Novi letni gumi Neregistriran 078 3...


699 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

09 апр 17:22VW Fox od Swiss

Kolata e uvezena od Swiss i e vo isklucitelno dobra sostojba. platen...


3.300 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

16 мар 12:09Renault laguna 2004

Renault laguna 2004 1.9 88kw reg klima dvozonska srvisirana smeneto r...


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 јан 17:44Renault laguna 2004

Renault laguna 2004 1.9 88kw reg klima dvozonska srvisirana smeneto r...


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 јан 17:40Se prodava ili menuva

Opel antara 2012 reg do 08 21 pom 75000 km .10500 evr.


10.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

17 окт 20:30Pasat b6

Se prodava passat b6 2006 g 77kw so navigacija ,kamera za rikvers, kl...


5.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

18 авг 12:23AUDI A4 2.0 170 KS 2008 S LINE

Vo odlicna sostojba servisirano komplet golem servis novi 4 zimski gu...


55 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

07 авг 23:46Se prodava BMW 530 3.0 DIZEL

Se prodava Bmw 530 d kolata e vo odlicna sostojba,so napraven komple...


6.300 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

05 мај 19:02Audi vo dobra sostojba

Prodavam Audi A4 vo dobra sostojba ima i zelen karton


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

16 мар 13:20Продавам Лада

Се продава Лада 112 во исправна состојба. Нови гуми. Бензин. Поминати...


600 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 јан 11:46Mercedes E 220 Avantgarde

Kolata e vo top sostojba 2003 god. Poveke infomacii na tel


5.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 окт 15:38Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам