Подкатегорија:
                   
789 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


999 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.290 €
Денес 13:00Промовирано

Ruter Xiaomi-Wifi-Ruter 4c

Ruter Xiaomi-Wifi-Ruter 4c Kupen od https://mi-store.mk/mi-router-4...


849 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
990 МКД
Денес 17:35ST LED Monitor 22"

LED Monitor 22 inch Odlicna Sostojba.


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:07Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


999 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.290 €
Денес 13:00Продавам Apple Magic Trackpad

ПродавамApple Magic Trackpad купен од iStyle. Премалце користен. Праќ...


7.800 МКД
или предлог цена
Денес 11:47Graficka Asus rx560

rx560 4GB OC ( overclock verzija ) Grafickata e odlicno socuvana kor...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:39RAM MEMORIJA RAM MEMORII DDR4 16GB 3200MHZ

SE PRODAVA RAM MEMORII DDR4 16GB 3200MHZ Povise informacii na Viber...


200 €
или предлог цена
Денес 10:57RAM MEMORIJA RAM MEMORII РАМ МЕМОРИЈА РАМ МЕМОРИИ

Ddr4 3200MHZ 16gb Za povise info kontaktiraj me na viber 079 343 455


2.900 €
или предлог цена
Денес 10:12Ram memorija ram memorii DDR4 16GB 3200MHZ

Se prodava ram memorii ddr4 3200mhz Povise informacii na Viber 079 34...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 23:07RAM MEMORIJA RAM MEMORII DDR4 16GB 3200MHZ

Se prodava ram memorii ddr4 3200mhz Povise informacii na Viber 079 34...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 23:06RAM MEMORIJA RAM MEMORII РАМ МЕМОРИЈА РАМ МЕМОРИИ

Ddr4 3200MHZ 16gb Za povise info kontaktiraj me na viber 079 343 455


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:06Sapphire RX580 8GB Nitro Plus

Se prodavat 7 graficki Sapphire RX580 8GB Nitro Plus, vo mnogu dobra ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 19:07PRODAVAM NOVI USB HUB RAZMNOZUVACI 4 PORT !!!

Prodavam novi nekoristeni kvalitetni usb hub razmnozuvaci INTEL 4 po...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 18:4823" ViewSonic - VP2365-LED - ROTATE DESKTOP MONITOR

Продавам одлично сочуван и користен во канцеларија ViewSonic десктоп ...


140 €
или предлог цена
Вчера 13:14Матична Плоча - Sapphire PC-AM2RS790G

Продавам матична плоча Sapphire PC-AM2RS790G Цена 6000 за повеќе инф...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 13:13Матична плоча - AS Rock K7S8XE

Ова е сеуште одлична матична плоча ASROCK K7S8XE Цена: 4000денари. ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:13Звучници - Logitech Stereo Speakers Z110

Одлични звучници за десктоп, лаптоп и слично. - Домашна употреба - ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:13Графичка - ATI Sapphire Radeon HD4870

Се продава графика ATI Sapphire Radeon HD4870 - Silent Efficiency H...


4.700 МКД
или предлог цена
Вчера 13:12Intel Core i5-2500K 3.30GHz

Intel Core i5-2500K 3.30GHz Class: Desktop Socket: LGA1155 Cloc...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 13:12Mushkin DDR3, 8 GB, 1600MHz, CL9 (999005)

Mushkin DDR3, 8 Gb, 1600 MHz, Cl9 model 9990055 2x4gb = 8Gb Cen...


2.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.300 МКД
Вчера 13:11Riser Rejzeri Rizeri rajzer

6 riseri site 1500denari 078202820


300 МКД
или предлог цена
Вчера 07:378TB Seagate IronWolf Nas

Хард дискот е со голем квалитет 8тб 7200RPM CACH 256MB Max Sustai...


7.500 МКД
или предлог цена
03 фев 12:46Hard DIsk 4TB Western Digital WD Red NAS

DIskot e vo odlichna sostojba 4TB bez nikakov bad sektor ili problem ...


4.000 МКД
или предлог цена
03 фев 12:46ASUS безжичен 300Мbs рутер

Рутер Asus модел RT-N12+, oдличен за домашна употреба,малку користен,...


600 МКД
или предлог цена
03 фев 12:13Se pordavaat 3 graficki karti

Isto nudam i 2 napojuvanja na sledniot link i ram 2x 4GBDDR3 NA 1600...


По Договор
или предлог цена
03 фев 07:53DELUX HANTOL

DELUX 600W HANTOL 500W i ram 2x 4GBDDR3 NA 1600Mhz http://www.r...


По Договор
или предлог цена
03 фев 07:53ddr3 ram memorija Kingston 2x4GB

Kingstone KVR16N11S8K2/8 2X4GB DDR3 NA 1600Mhz. Isto nudam i 2 napo...


1.500 МКД
или предлог цена
03 фев 07:53SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 580 4GB GDDR5

SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 580 4GB GDDR5 https://www.sapphiretech.c...


7.000 МКД
или предлог цена
02 фев 15:44AMD ryzen 5 3600X

AMD ryzen 5 3600X


7.000 МКД
или предлог цена
02 фев 15:31Cooler Master Mystique 631s

Cooler Master Mystique 631s (NEW)


8.000 МКД
или предлог цена
02 фев 11:57Hdd 3,5" sata WD blue 500gb

HDD 500GB SATA Western Digital blue 3,5" Ispravni izvadeni od Lenovo ...


500 МКД
или предлог цена
02 фев 09:54Wraith stealth cooler

Official Genuine AMD Branded Product Supports Motherboard Socket: ...


1.300 МКД
или предлог цена
01 фев 11:29ASUS RT-AC66R 802.11ac Dual-Band Wireless

Sosema ispraven ruter ASUS RT-AC66R 802.11ac Dual-Band Wireless Bran...


30 €
или предлог цена
01 фев 10:48Napojuvanje PSU , 1200W BE Quiet! Straight Power 11 80+ Plat

Novo ne otpakuvano napojuvanje 1200W BE Quiet! Straight Power 11 80...


12.500 МКД
или предлог цена
01 фев 09:30Geforce Rtx 3080 gigabyte vision 10gb

Prodavam graficka kupena od anhoch


611 €
или предлог цена
01 фев 08:36Apple 60W MagSafe 1 Power Adapter

Продавам користен Apple 60W MagSafe 1 полнач, во одлична состојба.


2.900 МКД
или предлог цена
31 јан 21:03ZOTAC GeForce RTX 3060 12GB

ZOTAC GeForce RTX 3060 Twin Edge OC 12GB GDDR6 192-bit Koristena za ...


220 €
или предлог цена
31 јан 10:14MSI Z68A-GD65 (G3) (MS-7681) 4.0

Продавам матична плоча модел: MSI Z68A-GD65 (MS-7681) (G3) 4.0 CPU...


5.300 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.600 МКД
31 јан 00:08SAMSUNG LCD 17" monitor staklo socuvan komplet so kabli

prodavam odlicno socuvan monitor samsung lcd 17" so odlixna slika ......


1.600 МКД
или предлог цена
30 јан 19:42Se prodava Monitor Benq GL2450 24 inc

Se prodava Monitor Benq GL2450 24 inc , Stylish Monitor with Eye-car...


4.500 МКД
или предлог цена
30 јан 17:27Graficka karta MSI GeForce GT730 low profile

Prodavam Graficka karta MSI GeForce GT730 low profile malce koristena


3.000 МКД
или предлог цена
30 јан 10:48Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам