234 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Shitet Parcel pas EVNs, Se PRODAVA PLAC pozadi EVN, TETOVE

Shitet Parcel ne Tetove pas EVNs. Se prodava Parcela vo Tetovo pozad...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:52Shitet toke ne f. GAJRE / Se prodava zemjiste vo s. GAJRE

Shitet toke ne f.Gajre. Dy parcela (njera afer tjetres) me gjithsej 6...


21 €
или предлог цена
Денес 13:00Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
Вчера 10:32atraktiven plac na glaven pat,posle "PALMA MALL" do "FEKOM"

🆕🆕🆕 SUPER-ATRAKTIVNA pounda,samo vo agencija CHANAK🧐🧐🧐 Prodažb...


120 €
или предлог цена
05 јун 13:00SE PRODAVA PARCELA VO CENTAR NA SELO FALISHE

Se prodava parcela locirana na ubava mestopoložba vo strogiot centar ...


По Договор
или предлог цена
05 јун 09:27Shitet Parcela 800 m² lagja Van Vardarska Tetovë

Shitet Parcela 800m² në lagjen Van Vardarska Tetovë Parcela është e p...


1 €
или предлог цена
04 јун 19:48Плац во населба Дреноец - Тетово

Се продава плац во населба Дреноец Во близина на градскиот стадион во...


51.850 €
или предлог цена
04 јун 16:48Se prodava plac na pat za s.Brvenica vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na dve parceli na pat za Brvenica (...


80 €
или предлог цена
02 јун 17:35Се продава нива во Ратае/Жилче

Се продава нива со Ратае 1589м2 нивата се наоѓа до каналот на 700м од...


8 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
10 €
02 јун 10:07Se prodava plac vo Zhelino vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac so objekt vo Zhelino vo Tet...


55 €
или предлог цена
01 јун 18:37Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister

Se prodava Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister,onamu kade sto...


1 €
или предлог цена
31 мај 21:54Plac pozati Ata petrol

2.500 m2 Cmimi 120 eu m2. Cist imoten list Kont : 072 755 733


120 €
или предлог цена
31 мај 00:25Se prodava plac vo Gajre, Tetovo.

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Gajre vo Tetovo. ______...


15 €
или предлог цена
30 мај 15:31Extra plac na Tetovsko Kale

<<,Interesna ponuda vo agencija CHANAK>>> Prodažba na parcela na tet...


13 €
или предлог цена
30 мај 10:06Plac vo gradežen reon posle Teteks

Prodažba na parcela pokraj REGIONALEN PAT TETOVO-FALIŠE. Parcelata se...


1 €
или предлог цена
30 мај 10:02Plac vo selo falise glavni pat

Placot se noagja vo vlez na falise kaj evro kom Sirina 24 m Dalecina...


90 €
или предлог цена
28 мај 21:11Odlicno Mesto vo selo otunje na pat

Mestoto se naogja na samiot pat ima del I od levata I od desnata stra...


15 €
или предлог цена
28 мај 15:43se prodava niva pozadi avtocem

Za podetalni informacii javetese na 078359499


100 €
или предлог цена
28 мај 15:43Se prodava plac Tetovo - na pat za Falishe Falish

◈Se prodava pllac vongrad Tetovo, na patot za na Falishe, blizina na ...


110 €
или предлог цена
28 мај 10:32SE PRODAVA parcela TetovoVG vo blizina na Munevere

TOP ponuda vo CHANAK agencija 📢📢📢 Prodažba na parcela Tetovo - Vo...


230 €
или предлог цена
26 мај 16:07Plac nad Drenovec

...


30 €
или предлог цена
24 мај 09:06Pllac - vo industriska zona - 2544m/2

Na regionalniot pat Tetovo - Skopje vo blizina na odpadite pred Misim...


65 €
или предлог цена
22 мај 16:30Se prodava plac vo Brvenica, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Brvenica vo Tetovo. ___...


50 €
или предлог цена
17 мај 17:39Лозје - Плац во населба Дреноец

Се продава Лозје - Плац Во населба Дреноец - Тетово, веднаш над градс...


14.850 €
или предлог цена
14 мај 18:23Se prodava plac Von Vardarska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac Van Vardarska vo Tetovo. _...


299 €
или предлог цена
13 мај 11:30Se prodava plac vongrad, vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vongrad, na pat za Falishe ...


220 €
или предлог цена
12 мај 18:56Se prodava plac vo selo Saracino

Se prodava plac so kompletna dokumentacija za komunalii ZA POVEKE INF...


1 €
или предлог цена
11 мај 18:57Се продава плац со куќа во станбена

Се продава плац 638 м2, со куќа 150 м2 во станбена. Плацот излегува ...


190.000 €
или предлог цена
11 мај 17:30Se prodava plac na glavniot pat od Gajre vo Tetovo.

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na glavniot pat od Gajre vo...


39 €
или предлог цена
11 мај 14:34Se prodava plac vo blizina na res. 'Arra'

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na res. 'ARRA' v...


220 €
или предлог цена
10 мај 19:20Zemjiste za kuka ili vikendica vo Drenovec Tetovo

Prodavam zemjiste vo Drenovec nad stadionot vo Tetovo, pogodno za vik...


27.000 €
или предлог цена
10 мај 09:49Parcele ne Falishte, Tetove

* Shitet Parcel ne Falisht, Tetove. * Se Prodava Parcela vo Faliste...


33 €
или предлог цена
08 мај 15:18Parcel afer Emka Rezidence

* Shitet Parcel afer Emka Rezidence, Tetove. * Se Prodava Parcela b...


По Договор
или предлог цена
08 мај 15:18Niva vo Faliste

* Shitet Parcel ne Falisht, Tetove. Parcela gjender 500m nga rruga kr...


По Договор
или предлог цена
08 мај 15:18Niva vo blizina na palma mall tetovo

Nivata se naogja pozadi avtocem i sitkom i e so povrsina od 5400kvadr...


85 €
или предлог цена
06 мај 16:21Plac vo selo otunje tetovsko

Placot se naogja na samiot pat


15 €
или предлог цена
06 мај 16:21Se prodava placot

Se prodava placot na patot Kon Palma Moll Tetovo Shitet placi ne Rr...


11 МКД
или предлог цена
06 мај 11:48Se prodava plac na pat za s.Brvenica vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na pat za s.Brvenica vo Tet...


170 €
или предлог цена
02 мај 20:06Se prodava plac vo blizina na Kasarna vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na Kasarna vo Te...


242 €
или предлог цена
02 мај 16:01TWINS house- Se PRODAVA PLAC od 4279m2 vo m.KLJUKOVO

Se PRODAVA plac od 4279m2 vo mesto KLJUKOVO. Do placot ima sproved...


По Договор
или предлог цена
30 апр 15:49Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам