Македонски Брод
                   
26 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ITNOOO - Plac od 90m2 pokraj Treska!!!!

Prodavam plac 90m2 pokraj Treska s. Dolni Manastirec, Makedonski Brod...


18.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

Вчера 13:50SAMO ZA MERAKLII

Se prodava Plac od 3400m2 na rekata Treska vo s. Dolni Manastirec, iz...


1 МКД
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

Вчера 13:50PLAC DO RESTORAN BELICA IZLEGUVA NA SAMA REKA

Plac niva od 600m3 na top lokacija vo selo belica makedonaki brod vo ...


25 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

15 јун 09:40Плац и ниви

1. Плац на улица Цветан Димов од 469 м2 со платени комуналии и излегу...


10 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

04 јун 11:25Se prodava plac vo s.Blizansko do ezeroto

Itno prodavam plac vo selo Blizansko... placot e 497m2 so markica za ...


23 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

01 јун 11:25NIVA 800 KVADRATI BRODSKI LAG

Se prodava niva 800 kvadrati Brodski lag +389 78 203 991 +389 78 2...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

08 апр 14:44Се продава плац во викенд населба Близанско

Се продава плац 360 м2 со имотен лист и маркица за градба. Плацот е л...


12.600 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

04 апр 18:32Atraktivni parceli vo s. Gorna Belica, Porecje

Se prodavaat parceli na atraktivno mesto vo s. Gorna Belica, Porecje ...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

11 мар 18:37Plac vo Makedonski Brod / Плац во Македонски Брод

Се продава плац во Македонски Брод 432 метри квадратни. Комплет плате...


20 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

19 фев 17:05Се продаваат две парцели

Се продаваат две парцели (685+93=778м2) веднаш до регионалниот пат Ма...


7 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

03 фев 08:33Prodazba na niva na Belicka reka (Poreche)

Se prodava niva od 1600 m2 do sam glaven pat i pokraj reka. Nivata e ...


30 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

28 окт 20:08Prodavam plac na Kozjak so komunalii i odobrenie za gradba

Prodavam prekrasen plac na ezeroto Kozjak, so plateni komunalii za iz...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

20 окт 08:28Kozjak

Prodavam plac vo Kozjak na 150 m od ezeroto vo novata naselba kaj Bli...


4.500 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

26 авг 15:00Se prodava Niva

Niva od 1175 vo selo Slatina i niva pokraj rekata Treska vo atarot na...


6 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

19 јул 17:30atraktiven plac na kozjak

placot se naoga vo reonot na Blizansko so pogled na ezero, plateni ko...


1 МКД
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

08 јул 08:30plac na kozjak

se prodava plac na ezero kozjak vo s.Belica. placot se naoga pokraj ...


1 МКД
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

08 јул 08:30VIKEND KUKA EZERO KOZJAK ATRAKTIVNA LOKACIJA

SE PRODAVA PLAC VO OPSTINA MAKEDONSKI BROD VIKEND NASELBA DOLNA BELIC...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

09 јун 08:12НИВА 1000м2, с. Белица Македонски Брод

Се продава нива во с. Белица, до река Белица.


25.500 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

14 мар 18:19Плац во село Белица

Се продава плац на пат за село белица после Ресоран Чифлик во тивко и...


10 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

03 дек 16:36Plac vo Kozjak

Plac vo Kozjak so pogled na ezero, naselba Blizansko, so plateni komu...


4.500 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

02 дек 13:47Се продава плац во с.Белица,општина Македонски Брод

Се продава земјиште во с.Белица,општина Македонски Брод на место вика...


15 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

30 јул 14:03Plac

HITNO SE PRODAVA ZARADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO ATRAKTIVEN PLAC NA A...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

11 мај 21:03Zemljiste s kucom

10 minuta voznje od centra grada Mojkovca,odlicna lokacija ,prelijepo...


300.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

06 апр 10:54NIVA VO DVORCI KICEVO, DO TRESKA, KAJ IZVOROT VIKAN PITRAN

MESTO POGODNO ZA RIBNIK, VEDNAS DO TECENIE NA REKATA TRESKA I IZVOROT...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

15 фев 09:21FARMA

se prodava plac od 5000 kvadrati so ne izdradena celostna farma za st...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

16 дек 22:23Се продава плац на Козјак

Се продава плац на езеро Козјак во новата викенд населба,цена по дого...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

17 апр 19:57Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам