Подкатегорија:
                   
50 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izgradba i dogradba na kukji

Izgradba na kuki.. Menuvanje na krov dogradbi.. Vrshime nadzor na gr...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:26Fasadi......

Izrabotka na fasadi so stiropor i kamena volna ekstra ceni..... So fi...


199.999 €
или предлог цена
Вчера 19:26Градење

contact phone : VEL 070546542


1 €
или предлог цена
Вчера 02:47IZOLACIJA,pokriv,terasa,temeli,podovi,zidovi,bazenti

hidroizolacija so bitumenski traki,izolacija so tecna guma so platno,...


7 €
или предлог цена
29 сеп 22:17GLETUVANJE, ABRIB, MOLERAJ I STIROPOL FASADI MIKI

Rabotime gletuvanje, vnatresen abrib, moleraj, fasadeks isto taka rab...


1 €
или предлог цена
29 сеп 17:42Parket, montaza struganje lakiranje

Parketarski uslugi montaza struganje lakiranje na site vidovi parket,...


1 МКД
или предлог цена
28 сеп 01:34Parket Laminat Vinyl

Bejme montimin, gerryerjen dhe riparimin e te gjitha llojeve te parke...


1 МКД
или предлог цена
28 сеп 01:34Lepime plocki

Lepime plocki profi


7 €
или предлог цена
26 сеп 22:19Prevoz na materijali.selidbi i slicno i iskop so bager

Prevoz na pesok Zemja i slicno Iskop so bager za Kanal Voda ...


1.111 €
или предлог цена
26 сеп 17:40ELEKTRICAR

- Иведба на нови инсталации,како и преправка на стари - Замена на сп...


5 €
или предлог цена
26 сеп 17:17Montaza na behaton plocki

Profesionalna izvedba na behaton plocki, parkovski i ulicni rabnici, ...


1 МКД
или предлог цена
25 сеп 19:56Vodovod/odvod/dovod/sanitarija

Извршуваме нова но и реновирање на стара водоводна и одводна инсталац...


25 сеп 10:49Rabota so mini bager

Rabota so mini bager Odime i vo dr gradovi Kopanje na kanali Ramnrnj...


20 МКД
или предлог цена
- 87 % Попуст
150 МКД
22 сеп 18:48Se za kovani ogradi

Izrabotka na sekakvi elementi i sari za kovani ogradi


По Договор
или предлог цена
21 сеп 07:24IZVEDBA NA GRADEZNI RABOTI MIKI

Izrabotka na skoro site gradezni raboti karabina, zidarija, malterisu...


1 €
или предлог цена
14 сеп 20:01IZRABOTKA SO KAMEN MIKI

Profesionalna izrabotka so kamen , izrabotka na ogradi, fasadi, fonta...


1 €
или предлог цена
30 авг 18:59Барам мајстори за фасада

Куќа на три ката од една страна лепенка треба да се малтерисува. Пово...


20 €
или предлог цена
20 авг 12:31Molero farbarski uslugi

Rabotime i nudime uslugi za vasi domovi i dekoraciji kako moleri gips...


По Договор
или предлог цена
15 авг 12:26IZRABOTKA SO GIPS KARTON!

Izrabotka so gips karton na : -Spusteni plafoni -Pregradni zidovi ...


1 €
или предлог цена
03 авг 18:16Вршиме секаков вид на гипсерски, молерски, фасадни услуги

Изработка на декоративни ѕидови,подови и фасади со врвен италијански ...


По Договор
или предлог цена
12 јун 10:48Izdrabotka, Krecenje , gips karton , abrib

Rabotime: - Gips karton - spusteni plafoni pregradni zidovi - Opsi...


2 €
или предлог цена
22 мај 22:07gips karton

Izrabotka na site vidovi gips karton


1 €
или предлог цена
16 мај 18:25Lepenje na plocki i kamen, najpovolno i najkvalitetno

Лепење секаков вид на ѕидни и подни плочки, лепење декоративен камен,...


1 €
или предлог цена
16 мај 18:25Izrabotka na fasadi

Izrabotka na fasadi fasada so vas ili nas materijal Izrabotka na min...


100 МКД
или предлог цена
22 апр 23:28Masinsko malterisuvanje

Masinsko malterisuvanje na sekakvi stanbeni I delovni prostori 🏦🏠ht...


3 €
или предлог цена
09 фев 10:03DEKORATIVEN KAMEN MIKI - PRODAZBA I MONTAZA

Prodazba na priroden dekorativen kamen po ekstra ceni a isto taka i v...


1 €
или предлог цена
01 фев 18:19IZRABOTKA NA DRVENI SKALI

Izrabotuvam drveni skali, rakohvati, drveni vretena za skali i drugo,...


1 €
или предлог цена
03 јан 14:03Изработка на Собни Врати

Изработувам собни врати по ваши димензии. Вратите се изработени од м...


1 €
или предлог цена
26 ное 09:38Изработка и монтажа на ПВЦ столарија

Изработувам и Монтирам ПВЦ столарија по најпристапни цени. Закажу...


1 МКД
или предлог цена
26 ное 09:38Vodovod/odvod/dovod/sanitarija/rusenje/

Rabotime Odvod ,dovod,sanitarija,ugradni kazancinja,rusenje,renovira...


5.000 МКД
или предлог цена
12 авг 18:29Montaza na laminat i mebel

Prodazba i montaza na laminat i tarket Montaza na mebel Izrabotka n...


1 €
или предлог цена
18 мај 18:33Vrsime sekakov iskop so bager

Vrsime sekakov iskop so mini bager I ramnenje na dvorovi iskop na ...


30 €
или предлог цена
22 апр 18:41spojke zabice stege za skele fasadno kajli strafovi i drugo

Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш... А-ТЕСТИРАНИ п...


220 МКД
или предлог цена
09 фев 10:18kajla zapka stega spojka zabici trkala tstraf i dr nov

Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш... 1. ПРОИЗВОД...


200 МКД
или предлог цена
04 фев 13:20Plockar plockari plocki keramika

Lepenje sekakov vid na plocki ubavo i kvalitetno garantirano


6 МКД
или предлог цена
10 окт 08:00Fasada fasaderi fasadi stiropol abrip

Izrabotka na fasadi so izolacija stiropor.so vas ili nas matrijal.rab...


14 МКД
или предлог цена
10 окт 07:59тштрафови жабици за скеле спојки кајли тркала

А - Тестирани производи Наше Лично Производство и Продажба и Достава...


25 МКД
или предлог цена
08 окт 14:52termo fasadi fasader abrip stiropol izolacija

grupa majstori,izrabotuvame termo fasadi so stiropor.so vas ili nas m...


1 €
или предлог цена
01 окт 20:20MOLERAJ, FASADI, GIPS, DEKORATIVNI TEHNIKI

Ostavame kvalitetna rabota po nas, brzo, cisto i efikasno... Cenite s...


25 МКД
или предлог цена
27 авг 12:04fasaderi fasada fasadi stiropol abrip

izrabotka na fasadi precizno i kvalitetno slikite se nasa izrabotka


5 МКД
или предлог цена
05 авг 16:29Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам