Ѓорче Петров
                   
390 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИЗРАБОТКА НА ПАРКЕТ /IZRABOTKA NA PARKET

Mestam strugam i lakiram parket patos i laminatni podovi.Brzo eftin...


12 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

06 авг 13:25Промовирано

PROFESIONALEN MOLER

Profesionalen moler so 32 godisno rabotno iskustvo vrsi sekakov vid n...


30 МКД
или предлог цена
Вчера 18:42Moler

Profesionalen moler so 30 godisno rabotno iskustvo vrsi sekakov vid n...


30 МКД
или предлог цена
Вчера 18:41Elektricar

Vrsham sekakov vid na promena i dodavanje na galanterija,plafonski sv...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:55МУЗИКА - ОРКЕСТАР ЗА СЕКАКВА ПРИГОДА

МУЗИКА - ОРКЕСТАР ЗА СЕКАКВА ПРИГОДА НА РАЗГЛАС ИЛИ АКУС...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Се за Свадба / Музичари и оркестри

Вчера 16:44Нудам превоз Скопје-Дојран со сопствено возило (Нисан Јуке)

Нудам превоз Скопје-Дојран со сопствено возило ( Нисан Јуке ) секој в...


450 МКД
или предлог цена
Вчера 16:30  НОВ ОГЛАС

Изработка на WEB STRANI / КАТАЛОЗИ / ДИПЛОМСКИ ТРУДОВИ и др.

Изработка на: - Професионални WEB-strani (Изработка на веб страни по...


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Интернет услуги / Веб дизајн

Вчера 13:00parno greenje servis,odrzuvanje i izvedba na sekoj vid

IZVEDBA SERVIS I ODRZUVANJE NA VASETO GREENEJEE!!! voedno vrsime pop...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:17PARNO GREENJE Brzo EvtiNo i KvaLitetno!!!

montaza i servis na parnoto i podnoto greenje,vo sekoj moment i sekoe...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:17Izrabotka na kosulica / kosulici

Izrabotka na kosulica so pumpa i hilikopter masina ALMAK inzenerin...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Вчера 09:29Проектирање на идејни, основни проекти и елаборати

Dom proekt е архитектонско студио кое нуди услуги од областа на проек...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

Вчера 08:57Samsung Eco Bubble

Сервисер на бела техника продава сочувана машина за перење со гаранци...


100 €
или предлог цена
09 авг 22:28Snimanje i fotografiranje na svecenosti i nastani

Снимање и фотографирање на свадби, крштевки, родендени, изработка на ...


2.500 МКД
или предлог цена
09 авг 16:06Dezinsekcija Deratizacija-Дезинсекција Дератизација

Najefikasen Servis vo gradot so 20 godisno iskustvo DEZINSEKCIJA I DE...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

09 авг 13:02Prevoz na patnici

Vrsham prevoz na patnici vo i nadvor od Makedonija vo site destinacii...


По Договор
или предлог цена
09 авг 10:56CISTENJE NA BOJLERI

Cistenje i servis na bojleri od bigor cena po dogovor. 078 847 136


100 €
или предлог цена
09 авг 10:44MOLERSKI USLUGI

Moleraj gletuvanje ceni po dogovor


1 €
или предлог цена
09 авг 10:44Izrabotka na kosulici / kosulica

Izrabotka na kosulici so pumpa i hilikopter masina ALMAK inzenering ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

09 авг 09:31Kompletna dijagnostika na Citroen, Peugeot, DS, Opel

Resavanje softverski problemk, dijagnostika na greski, menuvanje soft...


2.999 МКД
или предлог цена
08 авг 17:05masinsko hemisko cistenje SHINE IN

Vrsime hemisko cistenje na site vidovi avtomobili i tapaciran mebel. ...


1 €
или предлог цена
08 авг 16:37Позајмица со залог на злато,техника,автомобили

Заложна куќа Волтер е вистински пријател кога парите се во прашање са...


1 МКД
или предлог цена
08 авг 14:54Selidba i Transport

Imate potreba od prevoz? Siguren i bezbeden transport na vasiot mebe...


По Договор
или предлог цена
08 авг 14:00Selidba Transport Prevoz

Imate potreba od prevoz? Siguren i bezbeden transport na vasiot mebe...


По Договор
или предлог цена
08 авг 14:00МУЗИКА - ОРКЕСТАР ЗА СЕКАКВА ПРИГОДА

МУЗИКА - ОРКЕСТАР ЗА СЕКАКВА ПРИГОДА НА РАЗГЛАС ИЛИ АКУСТИЧНО. ШИРОК ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Музика и Забава / Оркестри

08 авг 11:03Masinsko malterisanje / malterisuvanje - masinski malter

Masinsko malterisanje na objekti kuki zgradi industriski povrsini ...


По Договор
или предлог цена
08 авг 09:31Izrabotka na sekakov vid na arhitektonski proekti

Izrabotuvame sekakov vid na arhitektonski proekti so kompletna dokume...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

08 авг 09:16х и д р о и з о л а ц и ј а-внатрешни -надворешни

Професионална izvedba. е водонепропусен премаз кој гарантирано ја с...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

07 авг 13:35KAMERA 5 metri ( endoscope) kanalizacija cevki Dupki odvodi

.Endoskop HD kamera, se priklucuva na Android telefon ili na Laptop, ...


По Договор
или предлог цена
07 авг 10:17SERVIS NA MASINI ZA SIENJE

Prodazba otkup servis


По Договор
или предлог цена
06 авг 19:11ИЗРАБОТКА НА ПАРКЕТ /IZRABOTKA NA PARKET

Mestam strugam i lakiram parket patos i laminatni podovi.Brzo eftin...


12 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

06 авг 13:25Pesok Tampon Iskop i Transport na zemjeni raboti

Prevoz na pesok ,tampon ,kamen Prodazba na pesok od site vrsti Pro...


По Договор
или предлог цена
06 авг 11:24Dezinsekcija Bolvi Deratizacija

Najefikasno i najevtino vo gradot....Servis so nad 20 godini iskustvo...


20 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

05 авг 16:08Baloni za dekoracija na zabavi i svadbi

Prodavam set baloni po izbor za dekoracija na nastan, svadba i drugi ...


По Договор
или предлог цена
05 авг 14:02Prevoz vo Skopje I niz Makedonija

Prevoz so kombe,dolzina 320,sirina 180,visina 180. 070 383 248


800 МКД
или предлог цена
05 авг 12:34vrsam kvalitetno i brzo rusenje so hilta eftino brzo

Rabotam so hilta(KRSACH)EVTINO,BRZOI KOPANJE ZEMJENI KANALI SO HILT...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

05 авг 09:47KOMPJUTERSKA DIJAGNOSTIKA

Vrsime dijagnostika na poveke tipovi na vozila. Golf Opel Fiat Ford P...


1 €
или предлог цена
05 авг 09:05Popravka elektronika na bosch bosh bos pumpa Opel Ford BMW

Vrsime popravka na elektronika na bosh pumpi za Opel , Ford , BMW , A...


1 €
или предлог цена
04 авг 19:28Elektricar Електричар

- Изведба на нова и поправка на постоечка електрична инсталациј...


По Договор
или предлог цена
04 авг 18:18Moler molero farbarski uslugi

Vrsime Molero-farbarski uslugi -Moleraj -Izrabotka na dekorativni ...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
80 €
04 авг 10:17Moler uslugi moleraj

Vrsime Molero-farbarski uslugi -Moleraj -Izrabotka na dekorativni ...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
80 €
04 авг 10:17Hemisko cistenje na tapaciran mebel

Vrsime dlabinsko hemisko cistenje na tapaciran mebel: Komplet garn...


2.500 МКД
или предлог цена
04 авг 09:11Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам