Ѓорче Петров
Подкатегорија:
                   
143 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИЗРАБОТКА НА ПАРКЕТ /IZRABOTKA NA PARKET

Mestam strugam i lakiram parket patos i laminatni podovi.Brzo eftin...


12 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

06 авг 13:25Промовирано

PROFESIONALEN MOLER

Profesionalen moler so 32 godisno rabotno iskustvo vrsi sekakov vid n...


30 МКД
или предлог цена
Вчера 18:42Moler

Profesionalen moler so 30 godisno rabotno iskustvo vrsi sekakov vid n...


30 МКД
или предлог цена
Вчера 18:41Elektricar

Vrsham sekakov vid na promena i dodavanje na galanterija,plafonski sv...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:55Izrabotka na kosulica / kosulici

Izrabotka na kosulica so pumpa i hilikopter masina ALMAK inzenerin...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Вчера 09:29Проектирање на идејни, основни проекти и елаборати

Dom proekt е архитектонско студио кое нуди услуги од областа на проек...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

Вчера 08:57MOLERSKI USLUGI

Moleraj gletuvanje ceni po dogovor


1 €
или предлог цена
09 авг 10:44Izrabotka na kosulici / kosulica

Izrabotka na kosulici so pumpa i hilikopter masina ALMAK inzenering ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

09 авг 09:31Masinsko malterisanje / malterisuvanje - masinski malter

Masinsko malterisanje na objekti kuki zgradi industriski povrsini ...


По Договор
или предлог цена
08 авг 09:31Izrabotka na sekakov vid na arhitektonski proekti

Izrabotuvame sekakov vid na arhitektonski proekti so kompletna dokume...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Архитектура

08 авг 09:16х и д р о и з о л а ц и ј а-внатрешни -надворешни

Професионална izvedba. е водонепропусен премаз кој гарантирано ја с...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

07 авг 13:35ИЗРАБОТКА НА ПАРКЕТ /IZRABOTKA NA PARKET

Mestam strugam i lakiram parket patos i laminatni podovi.Brzo eftin...


12 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

06 авг 13:25Pesok Tampon Iskop i Transport na zemjeni raboti

Prevoz na pesok ,tampon ,kamen Prodazba na pesok od site vrsti Pro...


По Договор
или предлог цена
06 авг 11:24vrsam kvalitetno i brzo rusenje so hilta eftino brzo

Rabotam so hilta(KRSACH)EVTINO,BRZOI KOPANJE ZEMJENI KANALI SO HILT...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

05 авг 09:47Elektricar Електричар

- Изведба на нова и поправка на постоечка електрична инсталациј...


По Договор
или предлог цена
04 авг 18:18Moler molero farbarski uslugi

Vrsime Molero-farbarski uslugi -Moleraj -Izrabotka na dekorativni ...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
80 €
04 авг 10:17Moler uslugi moleraj

Vrsime Molero-farbarski uslugi -Moleraj -Izrabotka na dekorativni ...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
80 €
04 авг 10:17Elektrichar na povik

Sekakvi vidovi na elektricna instalacija, odrzuvanje I popravka na is...


По Договор
или предлог цена
02 авг 22:19Izveduvajne na iskopi od site vrsti na iskop

Vrsime masinski iskop temeli podrumi ogradi kanali za voda elektrika...


По Договор
или предлог цена
01 авг 08:17ROLETAR BRADERS KOMPANI

VRSIME MONTAZA NA SEKAKOV VID NA ROLETNI, VARIOLAJT ROLETNI , ALUMIN...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

30 јул 21:26Vrshime site vidovi na molerajski uslugi

Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
28 јул 23:35Gips karton, gletuvanje, moleraj

Gips karton (pregradni zidovi, obloga na zidovi, spushteni plafoni, i...


По Договор
или предлог цена
28 јул 08:32MOLER-GIPSAR

Gips karton (pregradni zidovi, obloga na zidovi, spushteni plafoni,...


По Договор
или предлог цена
28 јул 08:32Vodovod vodovoddziski uslugi водовод

Сервис и секаков вид водоводџиски изведби Марко 078235060


500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

24 јул 23:23Vodoinstalater Haus Majstor

Dokolku imate problem ili ste odlucile da renovirate povelete . Vodov...


1 €
или предлог цена
20 јул 09:49Soncevi kolektori

Montaza i prodazba na soncevi kolektori od 150 do 300 litri so 7 god ...


5 €
или предлог цена
20 јул 09:49Busenje, krsenje, secenje na sekakov beton, rusenje zidovi

Sekakov vid uslugi okolu rusenje krsenje beton, sechenje so profesion...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

19 јул 20:24iskopi,kanalizacii,vododni mrezi,probivanje patishta

sekakov vid iskopi so poveke tipovi na bageri, opstina gjorche petrov


1 €
или предлог цена
19 јул 20:24Izrabotka na stiropor fasadi MS Fasadi

Izrabotka na stiropor fasadi dekor drvo nadvoresni art kolori travert...


13 €
или предлог цена
17 јул 17:17IZRABOTKA NA STIROPOR FASADI MS FASADI

IZRABOTKA NA STIROPOR FASADI PO VASA ZELBA CENITE SE DVIZAT OD 13 DO ...


13 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

17 јул 17:17Izrabotka na stiropor fasadi MS Fasadi

Izrabotka na stiropor fasadi so site debelini ba stiropor a moze i ka...


13 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

17 јул 17:17Izrabotka na stiropor fasadi MS Fasadi

Izrabotka na stiropor fasadi so site debelini ba stiropor a moze i ka...


20 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

17 јул 17:16ISKOP TAMPONIRANJE HUMUS

ISKOP,TAMPONIRANJE,HUMUS 1.VRSIME - RAZNI MASINSKI ISKOPI NA PODRUMI...


1 €
или предлог цена
11 јул 21:47БАРАМ ФИРМА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

Барам фирма - изведувач или група на мајстори за градба на куќа во Ст...


По Договор
или предлог цена
11 јул 09:36ELEKTRICAR NA POVIK

SITE VIDOVI NA ELEKTRICARSKI USLUGI GI IZVEDUVA ELEKTRO TEXNICAR INST...


20 €
или предлог цена
10 јул 19:07Izrabotka na fasada MS Fasada

Izrabotka na stiropor fasada so vrven kvalitet i 25godisno iskustvo r...


13 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

09 јул 07:53IZRABOTKA NA STIROPOR FASADI MS FASADI

Izrabotka na stiropor fasadi profesionalno so nase skele i nas mater...


13 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

09 јул 07:53KUKI-montazni drvo gradba -nastresnici drvodekor

izrabotka na kuki montazni ,vikendici nastresnici garazi letnikovci i...


По Договор
или предлог цена
03 јул 10:58moleri gipseri fasaderi

Освежете ги вашите ѕидови и чуствувајте се прекрасно во својот дом ил...


1 МКД
или предлог цена
30 јун 18:37KOMARNICI, ZEBRI, ROLO, VENECIJANER, PLASTICNI ROLETNI

- Izrabotka i montaza na sekakov vid roletni, komarnici, zebri i...


20 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

29 јун 09:16ZEBRI I MINI ZEBRI, ROLO I MINI ROLO ZAVESI

Zebri i mini zebri. Rolo i mini rolo zavesi. Izrabotka i montazja. ...


23 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

29 јун 09:01Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам