192 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Huawei P30 128GB

Huawei P30 128GB kupen i donesen od Holandija. So polnac i orginalnat...


210 €
или предлог цена
Вчера 16:50  НОВ ОГЛАС

Samsung galaxy

Samsung galaxy 4s 2019god


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:34Iphone XS

Tell e perfekten nema nikakva zabelseka 256 GB ROSEGOLD


300 €
или предлог цена
Вчера 14:15Honor X8 so 6gb ram i 128gb memorija

Honor X8 so 6gb ram i 128gb memorija full pack super socuvan koristen...


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:21  НОВ ОГЛАС

samsung a03s

prodavam samsung a03s malce koristen bez niedna grepka .so orginal pa...


6.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.200 МКД
Вчера 10:42Nokia,Samsung,Siemens,Emporia

Site telefoni se ispravni.Nekoi od starite nokii se bez baterii no is...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:25iphone 13 pro

se prodava iphone 13 pro vo prefektna sostojba kako nov uste e pod ga...


920 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
950 €
Вчера 09:11Motorola g9+

Komplet so kutija


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
09 авг 17:58Samsung core2

Zvucnikot za slusanje ne raboti drugo sve ispravno


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
09 авг 17:58Xiomi a2

Ispraven doagja so maska


2.500 МКД
или предлог цена
09 авг 17:57Wikoy62

Ispraven baterija top 2500 fiksno


2.500 МКД
или предлог цена
09 авг 17:57Redmi note9s

Bombona bez grepka so zaztita na ekran maska pod garancija odi komple...


8.000 €
или предлог цена
09 авг 17:57Honor 50 5G

Kako nov, koristen 1 nedela, sledi vo kompletno pakuvanje i garancija...


300 €
или предлог цена
09 авг 15:46Xiaomi 11T 5G

Kako nov, sledi so polnac.


300 €
или предлог цена
09 авг 15:43SAMSUNG Galaxy A52s 5G (NOV)

NOV Raboti na site mrezi Sleduva so polnac


250 €
или предлог цена
09 авг 14:39Apple iPhone XS 64gb

iPhonot e staklo nikogas ne otvoren orginalen sleduva so orginal poln...


300 €
или предлог цена
09 авг 13:34Samsung Galaxy S9+ so 6gb ram puknato kapace

Samsung Galaxy S9+ so 6gb ram i 64gb memorija so puknato zadno kapa...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
09 авг 12:18SAMSUNG A13 NOV

Samsung Nov vo kutija


По Договор
или предлог цена
09 авг 08:57Xiaomi Mi band 4

Orginalno pakuvanje kupena vo Neptun. Baterija drzi od 20-30 dena zav...


1.400 МКД
или предлог цена
09 авг 08:46Xiaomi Note 8 Pro

Se prodava smartfonot odlicno socuvan bez tragi na koristenje ima fin...


9.500 МКД
или предлог цена
08 авг 12:21Nokia Sony Alkatel Lg Samsung

Od site ima po tri parcinja,site se ispravni… Moze zamena za nekoj p...


15 €
или предлог цена
08 авг 11:18Se prodava samsung s20

Telefonot e bez grebnatini koristen e od zenska osoba koristen e edna...


19.000 МКД
или предлог цена
07 авг 19:01Apple iPhone 12 256gb super sostojba

Apple iPhone 12 256gb super sostojba dobro socuvan kompletno isprave...


540 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
550 €
06 авг 21:48Samsung Active 2

Se prodava smartwatch Samsung Active 2, Full Pack, malce koristen… M...


8.500 МКД
или предлог цена
06 авг 11:57SAMSUNG Galaxy A32.. 6GB RAM

kompletno pakuvanje 6 ram... 128 memorija raboti na site mrezi


180 €
или предлог цена
06 авг 11:39Huawei Nova 5T

Kako nov, sledi so polnac.


160 €
или предлог цена
04 авг 15:09Samsung s8

Се продава Samsung s8 во перфектна состојба без грепка како нов


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
03 авг 14:26One Plus 8T kako nov 12gb ram

One plus 8T ot shvajcarija kako nov bed ni edna grepka nigde 12 gb ra...


320 €
или предлог цена
03 авг 11:39iPhone XR 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


260 €
или предлог цена
03 авг 11:05iPhone 12 Pro 256GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo kompletno pakuvanje.


750 €
или предлог цена
03 авг 11:05Honor 50 Lite

Kako nov, sledi vo kompletno pakuvanje.


150 €
или предлог цена
03 авг 11:04Honor 50 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci od A1 operator.


350 €
или предлог цена
03 авг 11:03Huawei P20 Pro

Vo odlicna sostojba, sledi vo kompletno pakuvanje.


150 €
или предлог цена
03 авг 11:01Huawei P30

Vo odlicna sostojba, sledi vo kompletno pakuvanje.


180 €
или предлог цена
03 авг 11:01Huawei P40 5G 8/128

Podobrata verzija so 8GB RAM, kako nov, sledi so polnac.


300 €
или предлог цена
03 авг 11:01Samsung Galaxy A53 5G, nov

Koristen samo 2 dena, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 23 me...


300 €
или предлог цена
03 авг 11:00Samsung Galaxy A71

Kako nov, sledi vo kompletno pakuvanje i garancija 5 meseci.


180 €
или предлог цена
03 авг 11:00Samsung Galaxy A72

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 8 meseci od Telek...


280 €
или предлог цена
03 авг 11:00Samsung Galaxy S10 Plus

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


300 €
или предлог цена
03 авг 11:00Samsung Galaxy S20 FE

Kako nov, sledi vo kompletno pakuvanje i garancija 10 meseci od Green...


300 €
или предлог цена
03 авг 11:00Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам