Подкатегорија:
                   
317 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

klima mobilna TOYOTOMI made in Japan.mod TAD-20E

klima mobilna TOYOTOMI made in Japan.mod TAD-20E.socuvana .OD SWISS


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
Денес 06:47VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O koristena edna sezona

--VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O. --KAKO NOVA. --KORISTENA ED...


21.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:52Servis na klima

Sevis, montaza, demontaza, dopuna so freon, odrzuvanje i hemisko cist...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:32Се продава термо печка магнохром краљево

Се пордава термо печка во супер состојба Магнохром краљево 3.5kw Бара...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:16Печка ЦЕР

Продавам печка во исправна состојба. Повеќе инфо на 070952317 Војче.


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:35Rezervni delovi za Klima uredi

-polovna nadvoresna edinica(VIVAX-inverter)12000btu-3,5kw -dalecinsko...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 07:19KLIMATIZACIJA:Montaza,Demontaza i Servis

Izrabotuvame montaza i demontaza na site vidovi klimi: •servis na sit...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:19Prodavam pecka na peleti, bojler, pumpi

Prodavam pecka na peleti skoro Nova vo odlicna sostojba, Bojler od 30...


1 МКД
или предлог цена
15 авг 23:05prodavam grealka zepter

prodavam zepter grealka-kamin.skoro nova pustena ednas dvapati mnogu ...


200 €
или предлог цена
15 авг 23:03T A Pečka 4,5 KW

Termo akumulaciona pečka Magnohrom Kraljevo,4,5KW.Potpolno ispravna,n...


2.000 МКД
или предлог цена
15 авг 15:53KOTEL,PECKA NA PELETI

Se prodava pecka na peleti, ECO COMFORT 35. Koristena 2 sezoni.Isprav...


1.500 €
или предлог цена
15 авг 07:12Klima podvizna,prenosna,mobilna Toshiba

Prodavam mobilna klima Toshiba.


9.000 МКД
или предлог цена
14 авг 09:35Termo pecka 3kW

Prodavam ispravna termo pecka 3kW komplet so postolje so trkalca, so ...


40 €
или предлог цена
14 авг 07:53Klima Ured Samsung

Se prodava polovna klima ured vo odlicna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
13 авг 17:15kotel za par o greenje

kotel za parno greenje 25 kw marka tam standler na drva i kumur


350 €
или предлог цена
13 авг 14:12Se prodava radiator

Se prodava radiator zacuvan 2400w vredi da se vidi


1 МКД
или предлог цена
12 авг 21:25VIVAX KLIMA URED INVERTER -20 ВИВАКС КЛИМА УРЕД ИНВЕРТЕР 3.5

Vivax ACP-12CH35AERI R32 dokazan i proveren model ( na zaliha i dr...


1 €
или предлог цена
12 авг 20:46Pecka na peleti/Печка на пелети ECOSPAR 8KW

Продавам печка на пелето ecospar 8 киловати, сочувана. Користена 3 се...


300 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
20.000 €
12 авг 19:54Radijatori Algreta R 600 I R 500

Radijatori Algreta R 600 I R 500 * Polovni ispravni izvadeni od stan...


4 €
или предлог цена
12 авг 13:38Prodazba,Montaza,Servis na Klimatizeri.

Н електрик и Фриго Дооел Скопје е компанија која се занимава со прода...


1 МКД
или предлог цена
12 авг 13:01Prodazba na klima uredi i montaza.

Продажба и монтажа на клима уреди од следниве брендови! -CHIGO -LG ...


1 €
или предлог цена
12 авг 13:01Servis na klima ured

Комплетен Сервис за вашите клима уреди : - Поправка на сите видови...


10 МКД
или предлог цена
12 авг 07:50Prodavam polovna termo pecka 4,5 kw malku koristena

Prodavam polovna termo pecka 4,5 kw odlicno socuvana i malku koristen...


3.500 МКД
или предлог цена
11 авг 18:47Se prodava radijator so tri rebra

Se prodava radijator so tri rebra, izvaden od banja visina 70 sm


1.200 МКД
или предлог цена
10 авг 16:29Se prodavam upotrebliva termo pecka Cer6kw

Povolno prodavam termo pecka 6KW za samo 4000 den upotrebliva isprav...


3.000 МКД
или предлог цена
10 авг 12:54KJUMCI F80 NOVI

Kjumci 1m-3komada,rozetna,dve kolena 45’ i dva drzaci. Site novi,inox...


1 МКД
или предлог цена
10 авг 10:12Панел за греење на струја / Greenje na struja

Панел за греење на струја. Марка Термор (Thermor), француски производ...


99 €
или предлог цена
10 авг 00:52termo pecka cer

se prodava termo pecka cer 4 kw so postolje


3.000 МКД
или предлог цена
09 авг 21:29termo pecka cer

termo pecka 6kw cer vo ispravna sostojba so postolje na trkalca


4.500 МКД
или предлог цена
09 авг 21:29NOVI KLIMI KLIMA GREE STANDARDNI I INVERTER MODELI

GREE NOVI KLIMI KLIMA UREDI SPLIT SISTEM STANDARDNI ON/OF I INVERTER....


1 €
или предлог цена
06 авг 08:58Клима

Продавам клима сплит сисѕем,Ролс 3.5к.в. исправна лади и грее 076 28...


5.000 МКД
или предлог цена
05 авг 07:57GREALKI RADIJATOR 2700W....

Se prodava dve grealki radijatorski so maslo Midea 2100W so ventilato...


1.800 МКД
или предлог цена
04 авг 19:38Se prodava nov vgradliv kamin

Se prodava nov vgradliv kamin so dimenzii 50 x 50 x 40 so 17 cm otvor...


27.200 МКД
или предлог цена
04 авг 15:58Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


500 МКД
или предлог цена
04 авг 12:13prodavam zepter grealka-kamin skoro nova

prodavam zepter grealka-kamin.skoro nova pustena ednas dvapati mnogu ...


200 €
или предлог цена
03 авг 23:56Kamin na peleti ECO SPAR AURIGA 25kw

Se prodava kamin na peleti Eco Spar Auriga 25kw. Kaminot e koristen ...


850 €
или предлог цена
03 авг 16:48Домашно парно

Продавам домашно приватно парно греење,словенско котле со сите пропра...


15.000 МКД
или предлог цена
03 авг 08:29Kotel za parno na nafta

Prodavam komplet kotel za parno na nafta


500 €
или предлог цена
30 јул 17:40Клима сервис,поправка,клими,хемиско,монтажа,фреон,клима уред

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


600 МКД
или предлог цена
29 јул 16:46Elektricni kotli za parno greenje - EKOTERM M.M.

Ekoterm M.M. нуди производство, монтажа и одржување на електрични кот...


По Договор
или предлог цена
29 јул 09:18Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам