706 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se iznajmuva atraktiven deloven prostor

Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija vednas do market Tus. O...


1 €
или предлог цена
02 ное 17:46Промовирано

Deloven prostor od 2×400m2 =800m2

Se izdava novoizgraden prostor prizemje 400m2 i 1sprat 480m2..2sprat ...


111 €
или предлог цена
Денес 09:41Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на градот (близу зграда промаја). Има пр...


22.000 €
или предлог цена
Денес 08:32Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:38Nivi od 26.133m2 vo Puzderci Probistipsko

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko Puzderci / Stamirovci, so imoten ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:34Podaruvam klesan kamen

Podaduvam klesan kamen poveke info na 071369802


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

Вчера 18:49Барам плац во населба Суитлак

Барам плац во населба Суитлак 078/243-097


1 €
или предлог цена
Вчера 16:38  НОВ ОГЛАС

Dukan na ul. Vanco Prke

Se izdava dukan na ul Vanco prke info na tel 070210454


1 €
или предлог цена
Вчера 13:33Nov Deloven Prostor - dukan vo centarot na gradot Stip

Se prodava/Iznajmuva Deloven Prostor/Dukan vo centarot na gradot Pri...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 13:09Продажба на станови, Штип Центар

Предпродажба на станови во центарот на Штип тел за контакт : 070 322...


950 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 13:00Se prodava kukja / plac za izgradba

Se prodava kukja na prekrasno mesto na ulica Kosovska broj 103, vnatr...


22.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se izdava objekt - hala 1600 m2

Se Izdava objekt - hala 1600 m2 bez stolbovi vnatre. Dimenzii 24.5m x...


1 €
или предлог цена
Штип

Магацини

Вчера 12:48SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


150.000 €
или предлог цена
Вчера 11:25ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

- СЕ ПРОДАВААТ 2 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО - 2 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН ЛИ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:58Kupuvam Garaza vo 8mi noemvri

Kupavam garaza vo 8mi noemvri - do toso arsov ……SAMO REALNI PONUDI...


4 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

Вчера 10:04Градскиот трговски центар

СЕ ПРОДАВА итно лице за контакт 070/841-11...


140.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 10:01Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


25.950 €
или предлог цена
Вчера 08:36ШУМА ДО БРАНА ЗЛЕТОВИЦА

ШУМА ДО БРАНА ЗЛЕТОВИЦА 33000 М2 ПОГЛЕД ВО ЕЗЕРО ТЕЛ. ЗА КНТАКТ: 078...


99 €
или предлог цена
Вчера 08:00Se prodava kuka

Se prodava semejna renovirana kuka so promenet krov, vodovodna I elek...


55.000 €
или предлог цена
Вчера 06:00Se prodava imanje 1 hektar so kukja

Se prodava imanje 1 hektar so kukja. Ima i bazen, zagraden prostor. B...


25.000 €
или предлог цена
- 65 % Попуст
72.000 €
07 дек 22:03Продавам нива во Алиова Сеница

Продавам нива (овоштарник) со различен тип на овошки. Нивата е состав...


По Договор
или предлог цена
07 дек 21:20Stan , baraka..

Se prodava stan baraka na Ul Sutjenska br 16 ,, Stara gradba , treb...


18.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 дек 17:52SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA ODLICNA LOKACIJA

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 160m2 SO MOZNOST ZA DOPOLNITELNI 160m2 I...


1 €
или предлог цена
07 дек 17:44SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAROT NA GRADOT

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 160m2 SO MOZNOST ZA DOPOLNITELNI 160 m2 ...


1 €
или предлог цена
07 дек 17:43Se PRODAVA STAN VO MLEKARA DO ANGELS KAFE

SE PRODAVA


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

07 дек 17:32Насад со лешници Nasad so leshnici

Се продава насад со лешници од сортата тонда џентиле дела ланѓе/трило...


1.800 €
или предлог цена
07 дек 14:18ЦЕНТАР ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Деловниот простор е карабина може да се уреди по вашите потреби Се и...


760 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

07 дек 13:59Се продава или се издава прекрасен локал во центар.

Објектот е 170 м2.во близина на Хотел Оаза.за повеќе информации јавет...


1 €
или предлог цена
07 дек 13:07Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
07 дек 12:43Издавам деловен простор

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 62 м2 во центарот...


400 €
или предлог цена
07 дек 12:15Издавам деловен простор

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 90 м2 во центарот...


500 €
или предлог цена
07 дек 12:14Industriski objekt

Objektot e na dva sprata od po 110m2. Se naoga na izlezot od Stip 30...


1 €
или предлог цена
Штип

Магацини

07 дек 11:05Se izdava deloven prostor vo Stip

Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemje v...


По Договор
или предлог цена
07 дек 10:53Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip

Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip vednas na glavniot ...


1 €
или предлог цена
07 дек 10:48Se izdava prostor za proslava na Nova Godina

Se izdava prostor za proslava (Nova Godina) obezbedeno e ozvucuvanje,...


1 €
или предлог цена
07 дек 08:15SE IZDAVA DUKAN NAD ANGELS CAFE

Se izdava dukan nad kafe bar Angels cafe pogoden za sekakvi nameni 4...


100 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

07 дек 07:25Prodavam sprat od kuka vo centarot na gradot

Se prodava goren sprat od kuka vo centarot na gradot (kaj doktor Z...


60.000 €
или предлог цена
06 дек 21:34Se prodava kukja vo naselba Duzlak

Se prodava kukja vo naselba Duzlak vo divite gradbi na 100m od plansk...


55.000 €
или предлог цена
06 дек 20:19PRODAVAM KUKA VO CENTAROT NA GRADOT

MOBILEN ZA KONTAKT 078 474 870 Snezana SE PRODAVA KUKA od 154 m2 ...


1 €
или предлог цена
06 дек 18:08Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


69.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

06 дек 14:49UREDEN KANCELARISKI PROSTOR

SE IZDAVA MODERNO UREDEN KANCELARISKI PROSTOR ZA SEKAKVA NAMENA. Z...


По Договор
или предлог цена
06 дек 14:17Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам