97 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nivi od 26.133m2 vo Puzderci Probistipsko

Se prodavaat 2 nivi vo Probistipsko Puzderci / Stamirovci, so imoten ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:34Барам плац во населба Суитлак

Барам плац во населба Суитлак 078/243-097


1 €
или предлог цена
Вчера 16:38  НОВ ОГЛАС

ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

- СЕ ПРОДАВААТ 2 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО - 2 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН ЛИ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:58ШУМА ДО БРАНА ЗЛЕТОВИЦА

ШУМА ДО БРАНА ЗЛЕТОВИЦА 33000 М2 ПОГЛЕД ВО ЕЗЕРО ТЕЛ. ЗА КНТАКТ: 078...


99 €
или предлог цена
Вчера 08:00Продавам нива во Алиова Сеница

Продавам нива (овоштарник) со различен тип на овошки. Нивата е состав...


По Договор
или предлог цена
07 дек 21:20Насад со лешници Nasad so leshnici

Се продава насад со лешници од сортата тонда џентиле дела ланѓе/трило...


1.800 €
или предлог цена
07 дек 14:18Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во М.В. рибник, КО Штип 6, со површина 1...


5 €
или предлог цена
06 дек 11:35Niva za plac na Balkanska

Prodavam niva na Balkanska, pogodna za gradba na kukja i slicno,mozna...


5 €
или предлог цена
06 дек 11:35ATRAKTIVNO GRADEZNO ZEMJISTE VO STIP

Se prodava gradezna urbanizirana parcela od 2036 m2 so markica za gra...


По Договор
или предлог цена
06 дек 10:05Градежен плац

Се продава плац во општина Штип со целосна документација до пред град...


22.000 €
или предлог цена
05 дек 22:03Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga na 12 km preku rekata i e 4 dekara za povise info na ...


1 €
или предлог цена
04 дек 17:50Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga preku rekata i e 21 dekara za povise informacii na te...


1 €
или предлог цена
04 дек 17:50Нива - на влез во с. Чардаклија

Веднаш до фармата на влезот во селото. 075270395


6 €
или предлог цена
04 дек 15:05gradezna parcela

parcelata e so lokaciski uslovi i markica za gradba ima priklucok na...


1 МКД
или предлог цена
04 дек 10:39Stara Kuka i plac do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


26.000 €
или предлог цена
04 дек 09:29EVTINO, plodna niva vo naselba Babi, Stip

ЕВТИНО,Плодно земјиште во населба Баби-Штип, место викано Езеро (пора...


1 €
или предлог цена
01 дек 09:33Plac vo gradezen reon Pluzdino

Se prodava gradezno zemjishte so povrshina od 3828m2 vo mesnost Pluzd...


22.000 €
или предлог цена
30 ное 22:07ITNO Nivi so gradezno zemjiste

se prodavaat 2 nivi so gradezno zemjiste 3400 m2 vo Prebeg, na 200m ...


1 €
или предлог цена
30 ное 21:42Nivi so gradezno zemjiste

se prodavaat 2 nivi so gradezno zemjiste 3400 m2 vo Prebeg, na 200m ...


1 €
или предлог цена
30 ное 21:42Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste koe se granici so ...


25 €
или предлог цена
30 ное 10:21Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste koe se granici so ...


25 €
или предлог цена
30 ное 10:19Prodavam sopstveno zemjiste

Se prodava zemjiste vo gradezen reon ( se granici so placot na novata...


20 €
или предлог цена
30 ное 10:19Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Prebeg karsi na...


13 €
или предлог цена
30 ное 10:18Нива со лозје во с.Црвулево, 2191м2

Продавам нива со лозје во с.Црвулево. Лозјето е старо 7 години. Лока...


4.000 €
или предлог цена
29 ное 14:45Нива со лозје во с.Црвулево, 2389 м2

Се продава нива со лозје.
 Локација: с. Црвулево, Општина Карбинци...


5.000 €
или предлог цена
29 ное 14:45Продавам нива во с.Црвулево, 1737м2

Податоци за нивата: Локација: с. Црвулево, Општина Карбинци, Штип М...


4.000 €
или предлог цена
29 ное 14:45Се продава лозје во Врсаково

Се продаваат заедно лозје 8 декари и нива (поранешен овоштарник) 6 де...


1 €
или предлог цена
25 ное 02:03Се продаваат ниви и лозје во село Врсаково

Се продаваат ниви во село Врсаково со вкупна површина од 25 декари од...


77 €
или предлог цена
25 ное 02:03Se izdava zemjodelsko zemjiste

Se izdava zemjodelsko zemjiste vo stipsko na vkupna povrsina od >9ha ...


По Договор
или предлог цена
23 ное 00:09ЗЕЈМИШТЕ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

фотоволтаични фотоволтаични фотоволтаични Се продава плац во Штип,...


8 €
или предлог цена
16 ное 14:50NIVA POGODNA ZA VIKENDICA

NIVA POGODNA ZA VIKENDICA NA 8MI KILOMETAR. 1242M2


6 €
или предлог цена
15 ное 11:21Gradezno neizgradeno zemjiste vo nas.Novo Selo-Shtip

Se prodava gradezno neizgradeno zemjishte so povrshina od 4000m2 vo n...


42.000 €
или предлог цена
15 ное 06:47Imot vo Cardaklija

Se prodava idealna cetvrtina od imot.


10 €
или предлог цена
09 ное 17:19Plac od 3,2 dekari vo urbanisticka zona

Se prodava parcela broj 2247 od 3,2 dekari vo urbanisticka zona vo bl...


4 €
или предлог цена
09 ное 17:19Се продава земјиште на Кумлак 6 декара

Се продава земјлодеско земјиште на КП бр. 3899 и КП бр.3900, КО Штип-...


1 €
или предлог цена
07 ное 16:09ИТНО ИТНО Се продава плац во Штип

Се продава плац во Штип, Катастарска општина: Чардаклија, КП 2220/2, ...


8 €
или предлог цена
06 ное 21:51Градежно земјиште во Дузлак

Продавам градежно земјиште во Дузлак цца. 1,6 хетар.


1 €
или предлог цена
31 окт 19:25Plac za deloven objekt

Placot se naogja na samiot vlez na nas. Babi I cca 3000 m2. I Ima ma...


1 €
или предлог цена
31 окт 19:25Продавам плац во Плуждин

Продавам плац во Плуждино. Плацот е одма до асфалтиран нов пат. За до...


10 €
или предлог цена
31 окт 19:25Gradezno Zemjiste Industriska zona Prebeg

Se prodava Neizgradeno Zemjiste Vo Industriska Zona Prebeg Nasproti H...


79 €
или предлог цена
13 окт 11:45Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам