185 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VANS patiki

Patikite se kako novi Si odgovaraat na br 42 077 606 650


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

Вчера 13:53Pirelli P Zero patiki

Pirelli P Zero patiki


1.300 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
1.600 МКД
Карпош / Скопје

Машки обувки

26 јан 03:43Nike AirMax Sequent 3

Novi AirMax s3 broj 44.5


80 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
99 €
Карпош / Скопје

Машки обувки

25 јан 22:34New Balance 680 v.6 US 12/EU 46.5

Novi patiki za trcanje. New Balance 680 v.6 US 12/EU 46.5 4000den ...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

25 јан 21:33Prodavam levis patiki

Prodavam novi levi's patiki br 43. Ne se noseni, kupen pogresen broj...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

24 јан 10:15Nike Air Max 97 ORGINAL ( promasen broj )

Patikite se cisto novi , noseni samo ednas. Se prodavaat poradi proma...


8.999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

23 јан 18:49JORDAN Reveal Gym Red - Original !!!

Se prodavaat original patiki JORDAN Reveal Gym Red , so golemina 44 (...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 18:07COLUMBIA TechLite Hiking shoes -Original !!!

Se prodavaat original COLUMBIA TechLite Hiking shoes, so golemina br....


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 18:07TIMBERLAND Killington Half Cab Trapper Tan

Se prodavaat original cevli TIMBERLAND Killington Half Cab Trapper Ta...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 18:06PAUL & BEAR Patiki - Original !!!

Se prodavaat original patiki PAUL & BEAR so golemina 45 Patikite se...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 18:06Brodarici BARGALA Fashion - Original !!!

Se prodavaat original cevli/ Brodarici BARGALA so golemina br 44. Cev...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 18:06ADIDAS VARIAL ST - Original !!!

Se prodavaat original patiki ADIDAS VARIAL ST so golemina br. 48(31 c...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 18:05PUMA Leader VT Fresh - Original !!!

Se prodavaat original patiki PUMA Leader VT Fresh" , so golemina br. ...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 18:05SAUCONY Guide Original !!!

Se prodavaat original patiki SAUCONY Guide, so golemina br. 40,5 (25,...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 18:05SKECHERS HILLCREST - Original !!!

Se prodavaat original patiki SKECHERS HILLCREST , so golemina 44 (28....


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 18:05SKECHERS Moreno-Zenter Original !!!

Se prodavaat original patiki SKECHERS Moreno-Zenter, so golemina br 4...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 18:05NIKE AIR MAX WAPOR WING - Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE AIR MAX WAPOR WING so golemina br ...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 18:04HOKA Patiki - Original !!!

Se prodavaat original patiki HOKA , so golemina BR 49 (32 cm). Patik...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 18:04ADIDAS VARIAL MID - Original !!!

************ P R O D A D E N I *************** Se prodavaat original...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 18:04KINETIX Kozni patiki - Original !!!

Se prodavaat original kozni patiki KINETIX ,so golemina broj 45 . Ko...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 18:04CHROME patiki - Original !!!

Se prodavaat original patiki CHROME, so golemina br 43 . Patikite se...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 18:03PUMA patiki - Original !!!

Se prodavaat original zimski patiki PUMA , so golemina BR 44 (28,5cm)...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 18:03SKECHERS patiki – Original !!!

Se prodavaat original patiki SKECHERS Lite Weight, so golemina br 43 ...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 18:03NIKE AIR HUARACHE LIGHT– Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE AIR HUARACHE LIGHT, so golemina br ...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 18:03TIMBERLAND - Original !!!

Se prodavaat original visoki cevli TIMBERLAND , so golemina br. 43 (2...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 18:03JORDAN EXTRA FLY - Original !!!

Se prodavaat original patiki JORDAN EXTRA FLY, so golemina 42.5 (27 c...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 18:02NIKE LEBRON SOLDIER 11 – Original !!!

Se prodavaat original brendirani patiki NIKE LEBRON SOLDIER 11 ,so g...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 18:02Jordan 1 Retro High Trophy Room Chicago

Se prodavaat Jordan 1 Retro High Trophy Room Chicago golemina 44/45 I...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

22 јан 12:00Thimberland ubnisex cizmi-koza

Thimberland kozni cizmi-unisex Cena vo prodavnica 14500 https://www...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

21 јан 09:45Чизми

Италијански чизми....носени буквално три пати...исчистен ѓонот и повт...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

19 јан 16:27Se prodavaat cizmi Salewa

Se prodavaat odlicni povekje sezonski cizmi Salewa odlicno socuvani i...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

19 јан 16:13Prodavam planinarski cevli

Prodavam planinarski cevli, br.43. Support sistem Greesport. Probno n...


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
Карпош / Скопје

Машки обувки

18 јан 08:03Se prodavaat cizmi Dr. Martens

Se prodavaat cizmi Dr. Martens, bordo, broj 39. Cizmite se Made in E...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

17 јан 18:43Cizmi za sneg

Kvalitetni, ubavi maski cizmi, pogodi za sneg. Nelizgacki, vodootporn...


350 МКД
или предлог цена
- 65 % Попуст
1.000 МКД
Карпош / Скопје

Машки обувки

16 јан 08:34Vans Maski Patiki 43 moze zamena

Продавам нови патики Vans Authentic VN000EE3BKA1. Цена 2200мкд. Понуд...


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

12 јан 11:03Konduri za skijanje

Nordika konduri za skijanje


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

11 јан 13:35NIKE FREE TRAINER 5.0 - FingerTrap

Se prodavaat original patiki NIKE FREE TRAINER 5.0 - FingerTrap, so g...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

04 јан 16:59CAMEL Active CASTLE - NOVI !!!

Se prodavaat original kozni konduri CAMEL Active CASTLE ,so golemina...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

04 јан 16:59NIKE AIR MAX IVO - Original !!!

*********** P R O D A D E N I ************* Se prodavaat original pa...


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

04 јан 16:58NIKE Air Max INFURIATE 2 Mid - Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE Air Max INFURIATE 2 Mid , so golemi...


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

04 јан 16:58Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам