Гази Баба
                           
1589 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава стан во Маџари 75 m2

Се продава реновиран стан во Маџари 75 m2 и подрум 4 m2 карши автопаз...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

05 авг 17:45Промовирано

се изнајмува опремен стан во Хиподром

Станот се наоѓа на мирна локација и е идеален за фамилијарни луѓе. Ст...


8.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

09 авг 10:12Промовирано

Keramidnica, EKSTRA Lokacija Magacin+Kancelarii

Se izdava magacinski prostor od cc.1000m2, kancelariski prostor 125+2...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 13:00Промовирано

Stan vo Nova Kolonija / Стан во Нова Колонија

Продавам стан во Нова Колонија од 45м2 празен со нов тоалет со туш, н...


27.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
28.000 €
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 20:37Se prodava plac vo Indzikovo

Se prodava plac vo indzikovo od501 m2


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 19:09СЕ ИЗДАВА ЛУКС АПАРТМАН ВО ЏЕВАХИР

Се издава луксузно опремен апартман во Комплекс Џевахир со прекрасен ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 18:22Prodavam stan vo Hipodrom 60 m2

Prodavam stan vo Hipodrom so povrsina od 59.75 m2, prilicno golema kr...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 17:48Limena garaza

Се продава лимена гаража која може да се види во нас.Железара кај нов...


14.999 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Гаражи

Денес 17:46Plac Jurumleri 12000m2

Se prodava plac vo s.jurumleri 12000m2. Kontakt tel. 072 257 441 - ...


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:14Plac vo ilinden

Se prodava plac vo ilinden od 1890m2 so celosna dokumentacija,do sam ...


60.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:58Plac vo Bunardjik

Prodavam plac,niva vo Bunardjik,vednas do industriskata zona,okolcena...


15 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:26Дуплекс Стан за Проджбаили Замена

Се продава стан во автокоманда дуплекс. Станот е брзо реновиран: -Пр...


91.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
94.000 €
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 16:21VIKENDICA VO VIKEND NASELBA VO VINICE

OPREMENI DVE KUKI PO 80 KVADRATI ZAGRADENO SO KOVANA OGRADA 1100 KVA...


90.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Викенд куќи

Денес 16:10Se izdava deloven prostor !

Se izdava/Prodava magacinski prostorii, hangar, pogodna fabrika, pog...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:04СЕ ИЗНАЈМУВААТ ДВА СТАНА ДО ИСТ ГЕЈТ-МОЛ

СЕ ИЗНАЈМУВААТ ДВА НОВИ СТАНА НЕВСЕЛЕНИ И НЕНАМЕСТЕН ОД 36М2 И 61М2 В...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 15:51Se prodava trosoben stan vo Madzari

Prodavam trosoben stan vo Madzari, stanot ima 2 spalni, siroka dnevn...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 14:26Plac vo s.Bujkovci

Se prodava plac od 587 m2 so k.p.144 vo selo Bujkovci..sproti crkvat...


15 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:35Keramidnica, EKSTRA Lokacija Magacin+Kancelarii

Se izdava magacinski prostor od cc.1000m2, kancelariski prostor 125+2...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 13:00Се продава плац во Ченто / Se prodava plac vo Cento

Се продаваат два споени плаца од по 535м2 (заедно 1070) во еден од на...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:52СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО БЛИЗИНА НА ИСТ ГЕЈТ-80М2

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН И ПАРКИНГ МЕСТО ПОД ЗГРАДА ВО БЛИЗИНА НА ИСТ Г...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 12:44СЕ ПРОДАВААТ СТАНОВИ ВО ГРАДБА -45,47М2

СЕ ПРОДАВААТ СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО ОПШТИНА ГАЗИ БАБА СО КВАДРАТУРИ : ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 12:44СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-550М2

се изнајмува деловен простор и паркиг места во автокоманда од 544м2 к...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 12:44СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО БЛИЗИНА НА РЕМЕДИКА-102М2

СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН И 2- ПАРКИНГ МЕСТА ВО БЛИЗИНА НА...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 12:443-SOBEN STAN VO AVTOKOMANDA

33469-AVTOKOMANDA-kulite kaj benzinskata pumpa na Makpetrol, 82 m2, 3...


81.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 12:24Izdavam Dvosoben Stan 45m2 vo Zelezara

Odlicna lokacija do Remedika! Komplet namesten! Dnevna! Spalna! K...


170 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 11:50SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO AVTOKOMANDA

IMPULS AGENCIJA prodava renoviran trosoben stan vo Avtokomanda pozadi...


68.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 11:47  НОВ ОГЛАС

ОПРЕМЕН ДУПЛЕКС СТАН ВО АВТОКОМАНДА - 64м2 + 70м2

Продажба на комплетно опремен стан на мирна локација во Автокоманда -...


950 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 11:27Ш.7164 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО МАЏАРИ

Ш.7164 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО МАЏАРИ ОД 63М2 НА ПРИЗЕМЈЕ, 1 СПАЛНА, 1 ВЦ,...


800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 11:09Magacini i hali Madzari

nidime za iznajmuvanje delovni objekti za skladiranje so administrati...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

Денес 10:42Prodavam dvosoben stan 50m2 Avtokomanda

Prodavam dvosoben stan so edna spalna soba,kujna i dnevna soba i 2 ba...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
50.000 €
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 10:24IZDAVAM MAGACIN 125m2 KAJ EAST GATE-SAEM

IZDAVAM MAGACIN 125m2 SIRINA 6,5m x DOLZINA 20m x VISINA 4m


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 09:47Stanovi vo gradba 41m2; 47m2; 71m2 sproti FON univerzitetot

Stanovite se vo zavrsna faza so imoten list ke bidat vsellivi za 1 me...


1.150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 09:36Promotivno novi stanovi Cento 850em2

Agencija prodava gotovi stanovi vednas vselivi so imoten list Cento n...


850 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 09:05Se prodavaat stanovi Cento sproti Sarlota

Agencija prodava gotovi stanovi vednas vseliv so imoten listi vo C...


900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 09:05NIVA ZA PLACEVI 5000m2 CENTO

PRODAVAM NIVA ZA PLACEVI VO NASELBA CENTO 5000m2 VO BLIZINA NA S-MARK...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:03Канцеларии+изложбен простор во кругот на МЗТ фабриката

Деловен простор по високи станарди на ПРВА КАПИЈА спроти КИА и ЕЛЕКТР...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 09:01SE IZDAVA NOV DUKJAN DELOVEN PROSTOR VO REONSKI AERODROM

Dukjanot se naogja pozadi ramstor vo Reonski Centar Aerodrom Novo Lis...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дуќани

Денес 09:01продавам- куќа

продавам куќа 257м2 .градена 2016 год. со дворно место 400 м2, во бл...


142.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
150.000 €
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:46Prodazba na novi stanovi vo nas. Cento sproti Sharlota

Prodazba na novi stanovi na juzna i istocna strana od 56m2 do 74m2.


850 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 08:01LUX DELOVEN PROSTOR 128m2 CENTO

Iznajmuvam lux deloven prostor vo Cento na glavna ulica : 128m2 oke...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 08:00Plac-Niva 1800m2 s.Idrizovo

Se prodava niva na atraktivna lokacija. Nivata se naoga na glavniot ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:27Stan vo Aerodrom renoviran

Se prodava stan vo Aerodrom na sama glavna ul 23 Oktomvri, bivsa Vlad...


75.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
76.000 €
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 00:59Kupuvam nivicka vo s.Stajkovci

Baram da kupam niva vo s.Stajkovci od 200-300 kvadrata so plodna pocv...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:19  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам