Гази Баба
                   
332 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NIVA STAJKOVCI

Mesto Jurija Zemjodelsko\ gradezno Prodavam niva s.Stajkovci, Mesto ...


26 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 23:04Plac vo Kadino

Prodavam plac vo kadino vo gradezen reon sproti Grand cena 25 evra m2...


25 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:48Plac vo Bunardjik

Prodavam plac,niva vo Bunardjik,vednas do industriskata zona,okolcena...


15 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:11Niva Brnjarci

СЕ ПРОДАВА НИВА МЕЃУ СТАЈКОВЦИ И БРЊАРЦИ НА МЕСТО ВИКАНО КРИВА КРУША,...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:46Se prodava niva vo S Vince 4630

Se prodava niva vo S Vince


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:24Placevi

Se prodavaat placevi vo Blace-Katlanovo 755m2(odlicen za vikendica) i...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00prodavam plac vo Cento -Kamnik

Се продава плац во Камник -Сингелиќ се состои од два плаца бр.1581 30...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:42Plac-Niva 1800m2 s.Idrizovo

Se prodava niva na atraktivna lokacija. Nivata se naoga na glavniot ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 07:38СЕ ПРОДАВААТ НИВИ ВО с.ВИНИЧЕ ,СКОПСКО

СЕ ПРОДАВААТ НИВИ ВО с.ВИНИЧЕ, СКОПСКО, КП 65 - 51...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 20:17Plac vo ilinden

Se prodava plac vo ilinden od 1890m2 so celosna dokumentacija,do sam ...


60.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 14:25Itno se prodava plac 3030m2 vo Bulacani

Prodavam plac od 3030 m2 vo selo Bulacani na glavna ulica Karakter ...


45.450 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 10:45Itno se prodava plac 1010m2 vo Bulacani

Prodavam plac od 1010m2 vo selo Bulacani na glavna ulica Karakter na...


13.130 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 10:45Itno se prodava plac 1216m2 vo Bulacani

Prodavam plac 1216 m2 so stara kuka vo Bulacani na glavna ulica, stru...


15.808 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 10:45СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С.ИДРИЗОВО

Се продава нива во село идризово на одлицна локација, има 2 сопствени...


25 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 09:18NIVA ZA PLACEVI 5000m2 CENTO

PRODAVAM NIVA ZA PLACEVI VO NASELBA CENTO 5000m2 VO BLIZINA NA S-MARK...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 08:18Atraktiven plac od 3.054m2 vo Madzari karsi KVANTASKI PAZAR

Индустриски плац во Маџари- карши кванташки пазар Информации споре...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

17 авг 20:47Se prodava plac vo usje

Placot ima i dozvola za gradenje kukja Broj za kontakt: 078864442


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

17 авг 11:31Плац на езеро Козјак

Продавам плац на езеро Козјак во Здуње. Плацот е 300м2 со градежна до...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

17 авг 08:12Gorno lisice plac niva

Gorno lisice do samiot pat pred mostot nad markova reka placot e so c...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 20:51Plac Jurumleri

Se prodava plac vo naselba Goce Delcev cena 29 evra kvadrat ...


29 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 18:26PLAC ZA SOLARNI PANELI 2050m.

Se prodava plac pogoden za proizvodstvo na struja,za postavuvanje na ...


18 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 15:12Се продава плац во Ченто / Se prodava plac vo Cento

Се продаваат два споени плаца од по 535м2 (заедно 1070) во еден од на...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 12:51Нива / овоштарник со лешници - Niva / ovostarnik

Се продава нива/овоштарник со 160 дрвца - лешник (нутела) на површина...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

15 авг 23:21Se prodava plac vo Indzikovo

Se prodava plac vo indzikovo od501 m2


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

15 авг 19:09Plac Jurumleri 12000m2

Se prodava plac vo s.jurumleri 12000m2. Kontakt tel. 072 257 441 - ...


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

15 авг 17:14Plac vo s.Bujkovci

Se prodava plac od 587 m2 so k.p.144 vo selo Bujkovci..sproti crkvat...


15 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

15 авг 13:35Kupuvam nivicka vo s.Stajkovci

Baram da kupam niva vo s.Stajkovci od 200-300 kvadrata so plodna pocv...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

15 авг 00:19PRODAVAM PLAC VO SKOPSKS CRNA GORA

prodavam plac 900 kvadrata do reka na dobro mesto ima voda struja do ...


20 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 21:51Plac vo Trubarevo

Plac vo Trubarevo 1581 m2 Vo ulicata ima tabla so natpis Boki diza...


45 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 12:08Niva vo jurumleri odlicna lokacija do avtopat

Se prodava niva od 3950m2 koja se naogja na 50-100m od nadvoznikot ka...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 10:58PLAC KAJ KVANTASKI

Se prodava plac kaj Kvantaski na atraktivna lokacija vo blizina na Me...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 07:32PLAC KAJ KVANTASKI

Se prodava plac kaj Kvantaski vo gradezen reon od 8000 m2 vo neposred...


60 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 07:32PLAC VO INDUSTRISKA ZONA IDRIZOVO

Se prodava plac na odlicna lokacija vo industriska zona Idrizovo vo p...


55.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 07:31Atraktiven plac od 2000m2 + 2000m2 vo Trubarevo.

Se prodavaat dva atraktivni placevi vo gradezen region vo Trubarevo s...


40 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

12 авг 08:55Indzikovo

Se Prodava Plac Vo Indzikovo Od 1900m2.Placot E So Cist Imoten List


60 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
70 €
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

12 авг 00:53PLAC VO HIPODROM KAJ KOJNICKI KLUB

- Големина на плац – 6.000м2 - Површина на градежна парцела – 4.877м...


85 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 22:40АТРАКТИВНА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ВО БЛИЗИНА НА EAST GATE MALL

ШИФРА- 499 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава атрактивно град...


2.200.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 12:56plac vo Bardovci

Se prodava plac vo Bardovci 070 946 543


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 13:12Prodavam plac Vinice 850m2 -20 evra m2

Prodavam plac na pocetok na selo Vinice 850m2 na sama ulica .So imote...


20 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

10 авг 11:59SE PRODAVA NIVA SO KUKJA VO JURUMLERI 50M DO AVTOPAT

SE PRODAVA PLAC NIVA SO KUKJA VO JURUMLERI NA 50 Metri DO AVTOPAT GRA...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 19:46Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам