Кисела Вода
                   
148 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava DOWNHILL Kona Stinky Deluxe

Tocakot e odlicen za povekje info na brojot


600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 10:59Se prodava DOWNHILL Commencal supreme

Tocakot e odlicen za povekje info na brojot


600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 10:59Velosiped CONWAY odlicen

Se prodava velosiped conway made in germany aluminium 6061 gumi cont...


280 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
310 €
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:33Velosiped luciano garnelli

Velosipedot poseduva slx shimano fabricka oprema vo odlicna sostojba ...


360 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
380 €
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:33TOCAK / VELOSIPED

Tocak


3.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 МКД
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 12:55ВЕЛОСППЕД / ТОЧАК

ПРОДАВАМ ТОЧАК ТЕЛ.БРОЈ 070380093


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 08:18TOCAK

PRODAVAM TOCAK TEL.BROJ O70380093


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 08:17Detski Velosiped

Se prodava extra italjanski detski velosiped 070 380 093 Risto


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 08:17Maski velosiped, tocak

Se prodava maski velosiped ORIENT . Velosipedot e vo ispravna sosto...


2.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

30 мај 16:14Maski velosiped, tocak

Se prodava maski velosiped CONNECT. Amortizeri na predno trkalo i ...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

30 мај 16:14Prodavam velosiped

Prodavam velosiped marka mondia švajcarska.Točak e vo besprekorna sos...


9.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

30 мај 16:01Prodavam Al velosiped

Prodavam velosiped TrekKing velosiped so aluminiumski ram vo predno t...


8.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

30 мај 16:01Popravka na ebike I baterija I velosipedi

Problem so kontroleri display I oslabena baterija konstatacija I zaed...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

30 мај 07:08Polar Mirage SPORT 29”

se prodava velosiped Polar Mirage Sport 29ki gumi XL ram dobro s...


17.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

29 мај 20:40Prodavam HEAD Granger 2 HardTrail MTB

Продавам Head Granger II. Многу малку возен, со Kenda гуми и Shimano ...


430 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

29 мај 19:53Se prodava tocakot, malku koristen

Malku koristen, zenski tocak, jas vozam drug pogolem.


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

29 мај 10:52E Bike KTM Amparo 7 elektricen velosiped

Odlicna sostojba Ispravna baterija Doaga so polnac i klucevi Ost...


750 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
950 €
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

29 мај 08:56Trek superfly 9.8

Se prodava trek superfly 9.8, carbon, opremata se gleda na slikite, v...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

28 мај 12:55Elektricen velosiped EXTRA CENA!

Velosipedot e tukushto obnoven so Nov kontroler I display I repariran...


450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

28 мај 10:11Се продава велосипед BULLS

Се продава велосипед BULLS Големина 58" Тркала 28" Шимано опрема (...


375 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
450 €
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

28 мај 10:00VELOSIPEDI NOVI

Novi modeli na velosipedi Shimano oprema/21 brzina/preden amortizer/...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

27 мај 23:19Road Bike Full Carbon perfekt -Velosiped Tocak

Prodavam Road bike Full Carbon vo izvonredna sostojba 2x10 Advanced ...


700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
730 €
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

27 мај 20:21Velosipedi,,26ka,maski i zenski(edna sezonavozeni

Poradi toa sto ni omalnaa se prodavaat... ..SAMO...ZENSKIOT E OSTANA...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

27 мај 17:53Prodavam 2 velosipedi, tocaci

Prodavam maski i zenski velosiped - tocak, zenski - violetov od hr...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

25 мај 18:13POLAR detski tochak

Tochakot e zachuvan kako nov,bez ni edna maana.


5.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

25 мај 17:26SHOGUN

SE PRODAVA MASKI TOCAK NE MNOGU KORISTEN TOCAKOT E NE ICI...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

24 мај 13:08Odlicno socuvan velosiped

Prodavam detski velosiped PLASMA BOOSTER 24". Velosipedot e kako nov,...


8.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

23 мај 17:18Se prodavaat velosipedite ( maski zenski detski )

Maski tocak 24'' =3.000 Zenski tocak 24'' =3.000 Detski zenski MAX Di...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

22 мај 20:33SCOTT

Prodavam SCOTT sub cross 30 M velicina deore oprema 3x9 ili menuvam...


530 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

22 мај 10:36Детски велосипеди

Детски Велосипеди 2 ком Убаво сочувани,возени 1 сезона. 2000 ден ед...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

21 мај 21:34Продавам велосипед GIANT 26'

Продавам велосипед Giant 26' shimano менувачи ,цена по договор Ивица...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

21 мај 19:47Canyon Endurace AL

Продавам тркачки велосипед Canyon Endurace AL 7.0 Disc. Зачуван и мож...


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

21 мај 19:07Велосипед Lial

Се продава брзинец точак комплетно исправен


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

21 мај 15:35Велосипед Kresta 28

Се продава велосипед солидно зачуван со корпа.


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

21 мај 15:31Велосипед Stonebridge 26

Половен велосипед комплетно исправен.


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

21 мај 14:09Prodavam Velosiped Tocak MTB Haibike SL29 2017

Prodavam MTB Haibike SL29 2017 god. Model 3x10 brzini Golemina L...


460 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

20 мај 20:41MS ENERGY eBike i10 elektricen velosiped tocak

Се продава како нов елктричен велосипед MS ENERGY eBike i10 со помина...


63.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

15 мај 13:50BERGAMONT REVOX 6 Full Deore MTB

prodavam velosiped Bergamont Revox 6 2019 so full deore oprema so clu...


499 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

14 мај 20:27Cube Stereo Pro 140 E-Bike Bosch CX Deore XT

Cube Stereo Hybrid Pro 2018, velosipedot gi ima svoite fabricki delov...


1.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

14 мај 20:27Polanchi za ebike I trotineti 36v 2ampera

Polnacot e Nov 36volti 2ampera


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

14 мај 10:21Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам