Гевгелија
                   
1042 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW S1000RR M Pack

Se prodava BMW S1000RR M paket so Carbon bandazi pominati samo 4000km...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

22 мај 08:43Промовирано

Vlecna Slep Sluzba CITY AUTO Gevgelija

Vlecna Slep Sluzba CITY AUTO Gevgelija 👉 +389 78 849 382 👉 Лиценц...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

26 мај 23:09Промовирано

Mercedes Benz E270 CDI Elegance

Kolata e so vidlivi estetski zabeleski, drug problem nema, zaradi toa...


4.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 мај 22:47Промовирано

BRIDGESTONE Turanza, letni gumi 225/55R17

Se prodavaat 4-cetri odlicno socuvani letni gumi Bridgestone Turanza,...


80 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
100 €
Денес 09:32Seat Toledo

Seat Toledo 1.9tdi 81kw 110ps 2001g Registracija do 02.11.2023g Ka...


2.850 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 09:18Seat Leon Registriren

Seat Leon REGISTRIREN GE tabli 1.9tdi 81kw 110ps 2002godina Motor...


2.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 09:17OPEL CORSA D 1.3 CDTI EURO 5

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 75ks. 2012god. UVEZEN OD ITALIJA PLATENI SITE ...


5.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.600 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 09:13KIA CEED GT LINE 1.6 CRDI 116KS.FULL

KIA CEED GT LINE 1.6 CRDI 116KS. 171 000 KM. ORIGINALNI FULL OPREMA K...


4.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 09:12  НОВ ОГЛАС

SMART FORTWO 0.800 CDI DIZEL 2009 GOD. SERVISNA KNISKA

SMART FORTWO 0.800 CDI 2009 GOD. 2 KLUCA, NOVI GUMI, SERVISNA KNIS...


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 09:12Aprilia dorsoduro 750

Moze zamena korsa d 1.3 nad 2008


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Денес 08:42Kupuvam kompjuter ecu za corsa d

1


1 МКД
или предлог цена
Денес 07:31  НОВ ОГЛАС

audi A3 Audi A4

na delovi se sto vi treba motori 90 ks 110ks 116 ks 131 ks


111 €
или предлог цена
Вчера 20:41polo 1.4

na delovi polo 1.4 se sto vi treba


11 €
или предлог цена
Вчера 20:41Fiat punto 1.2 16v

na delovi fiat punto 2 1.2 16 v se sto vintreba


1 €
или предлог цена
Вчера 20:41Rezervna Guma 15, VW, Audi, Seat so 5 dupki

Revervna guma 115/70/R15 so 5 dupki. Odgovara na VW, Audi, Seat, Skod...


2.400 МКД
или предлог цена
Вчера 17:39Bandazi so gumi 14 so 5 dupki

2 Bandazi 14 so gumi 175/70/R14, Bandazite se pravi, gumite se na 70%...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 17:39Opel Astra 1.3 cdti 66kw Odlicna

Opel Astra 1.3 cdti 66kw vo Odlicna Sostojba ✅Klima Funkcionalna ✅P...


2.950 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
3.600 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 17:38Opel Signum 3.0 cdti

Opel Signum 3.0 cdti Problem Dihtung na Glava, Kolata ne kreva Tempe...


1.200 €
или предлог цена
- 37 % Попуст
1.900 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 17:38Hamaci

Vo ekstra sostojba 1500evr Za po malce ne zvonete 072 207 190


1.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 17:34Diskovi

Zadni i predni diskovi za mercedes W202 072 207 190


30.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:33Opel insignia 2.0 cdti 2009/2010

Prodavam socuvana servisirana insignia, odlicno raboti, ne trosi gram...


11 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.099 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 15:27Barum 215/50/17 letni

Se prodava 2 gumi Barum 215/50/17 dot 0912 vo dobra sostojba


20 €
или предлог цена
Вчера 13:48Seat Ateca 1.6 TDI 85 KW 2019

Odlichno vozilo, proizvodtstvo 2018, prva registracija 2019, registri...


17.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Citroen Jumper 2.2 Dizel

Се продава Citroen Jumper товарно возило Редовно сервисирано и во од...


12.900 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
14.500 €
Гевгелија

Комбиња

Вчера 13:00MAN TGX 18.440

MAN TGX 18.440 Euro 6 -MK Tablici -XXL kabina -2015 godina -70...


Вчера 13:00Kaciga MT Synchrony za Kros Downhill Off Road

Се продава нова кацига MТ Synchrony наменета за Kros Downhill Off Roa...


100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
105 €
Вчера 13:00Golf 5

Kolata e so 1.4 fsr motor pali vozi regestrirana so full oprema greac...


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:46Zalozna kukja Gevgelija pozajmica na pari so zalog vozilo

Zalozna kukja Gevgelija vrshi pozajmica na pari preku zalog na pred...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Останато

Вчера 09:44FORD ESCAPE 4X4 AVTOMATIK

Voziloto e vo perfektna sostojba Registrirano cela godina, novi gumi...


5.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 09:00SEAT IBIZA 1.4 TDI ODLICNA

Voziloto e vo odlicna sostojba. Registrirano do 12/2023. Novi gumi ...


3.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 09:00Opel Vectra C Karavan 1.9 cdti

ITNO ITNO ITNO ITNO Se prodava Opel Vectra c karavan 2004 god. 1...


2.600 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.800 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 08:34Passat B6 TDI 2.0 DSG

Се продава Passat B6 2.0TDI/16v- DSG 2007 година,регистриран до 02/20...


5.350 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 08:24Se prodava Golf 5 1.9 TDI neuvezuvan

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 2006 godina,neuvezuvan,vtor sopstvenik so r...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 07:46Audi A6 2.8 fsi BENZIN

Extra sostojba servisna kniska 2 para bandazi zimni letni Serv...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 07:39Prodavam HMC 250cc 2023 godina nov so 12 rabotni casa

Prodavam nov HMC 250cc 2023 godina nov kupen pred eden mesec so 12 ra...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

30 мај 23:12se prodava Daewoo nexsija

se prodava daewoo nexsija vo dobra sostojba vtor gazda nema gnilo no...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 мај 19:23Iveco 450 Euro 5

2008 godina, ADR oprema, 80% gumi, registriran Poveke info 076...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

30 мај 17:47Iveco STRALIS 440

2008 Servisiran 80% gumi Registriran


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

30 мај 17:45Felni bandazi za mercedes e 270cdi 210model

Prodavam bandazi so se gumi i strafovi za mercedes e 210model gumite ...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 мај 14:00piaggio x7

Se prodava piaggo x7 125 vo ispravna sostojba registriran cela godina...


1.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.650 €
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

30 мај 14:00Se prodava Hyundai Tucson 4x4 2000cc

Voziloto od dodatna oprema ima se. Klima ispravna Greaci na sedista...


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 мај 09:28Volvo Euro 5

440ka manuelen GE 028 VH 2007 ( kupen od Volvo Skopje ) 1.370.000 k...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

30 мај 08:50Schmitz Ladnaca

Schmitz ladnaci x3 so SMX SR motor


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

30 мај 08:50Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам