Подкатегорија:
                   
48 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Profesionalni Velosipedi

2 Profesionalni Staticni velosipedi vo extra sostojba, Sedeci i Lezec...


16 сеп 10:13Cybex ARC Trener 750AT

Vo Odlicna sostojba !!!


16 сеп 10:13Nivi Modeli na Profesionalni Bench

Novi Modeli na Profesionalni Bench klupi 1.Ramen Bench press: Life...


16 сеп 10:13Techno Gym XT PRO

Steper Techno Gym XT Pro so BESPREkORNA Sostojba


500 €
или предлог цена
16 сеп 10:13KOMBINIRANA MASININA ZA NOZE 2 VO 1

Profesionalna kombo. fitness mashina za noze 2 vo 1 1.Preden Śuter ...


16 сеп 10:13Продавам TopLife справа за вежбање

Справата е малку користена, зачувана, без никакво оштетување.


14 сеп 00:33Sprava za vezbi

Sprava za vezbi na stomacni grbni kicma I dr.


30 авг 13:55Se prodava profesionalna fitnes oprema

Se prodava profesionalna fitnes oprema


27 авг 14:25Se prodavaat profesionalni spravi

Се Продава професионална опрема за теретани


27 авг 14:25Presa za noze i IMPULSE IT95 ABDUCTOR / ADDUCTOR

Presa za noze IMPULSE i IT95 ABDUCTOR / ADDUCTOR


27 авг 14:25Prodazba na profesionalni kardio masini

Prodazba na profesionalni kardio masini telefon za kontakt 075-307-690


27 авг 14:25Se prodavaat profesionalni masini za fitnes centri

Se prodavaat profesionalni masini za fitnes centri


27 авг 14:25Се продава сталаг за шипки

se prodava tegovi ednoracni do 60kg dvata 120kg


27 авг 14:25ФИТНЕС СПРАВИ

Се продава половна фитнес опрема


27 авг 14:25Kontrolna rampa za fitnes centri i za objekti

Kontrolna rampa za fitnes centri i za objekti


27 авг 14:24Se prodava profesionalna oprema

Se prodava profesionalna oprema Cybex 625;Cybex 625 R;Cybex 626A ARC ...


27 авг 14:24StairMaster 4600 CL

Se prodava StairMaster 4600 CL


27 авг 14:24Prodazba na profesionalni kardio masini

Prodazba na profesionalni kardio masini


27 авг 14:24se prodavaat bucici novi

se prodava novi gumirani tegovi pio


27 авг 14:24Se prodavaat profesionalni spravi life fitness integrity

Se prodavaat profesionalni spravi life fitness integrity,cybeh


27 авг 14:24Нова клупа (справа) за стомачни мускули

Нова, некористена (не вежба сама)


4.000 МКД
или предлог цена
26 авг 08:33PROFESIONALNI KARDIO MASINI

Profesionalni kardio masini, NovI Modeli, Nameneti za Fitnes Centri k...


16 авг 14:55Profesionalni Fitness Mašini

Profesionalni Fitnes Mašini od Svetski poznati brendovi, nameneti za ...


16 авг 14:55Cable crossover machine cross kabli

Spravata e vo odlicna sostojba cena po dogovor


27 јул 17:40Climber

Sprava za zategnuvanje na muskuli i slabeenje


6.000 МКД
или предлог цена
25 јун 10:57KОМБИНИРАНА МАШИНА ЗА НОЗЕ

Се продава комбинирана машина за нозе абдуктор - аддуктор од Германск...


11 јун 19:50Nike

Nike patiki br 38 Patikite se novi.....


1.800 €
или предлог цена
05 јун 14:33Asics

Asics patiki br41 so gel odlicni za sportski aktivnosti...... Sostoj...


1.800 МКД
или предлог цена
05 јун 14:30Lenti za trcanje, orbitrek, steperi i masini za teretana

Se prodava 4x orbitrek spravi Ergo Fit 1200cross 1x abduktor Gym 80 ...


01 јун 08:53Profesionalni orbitrek elipticni cross trainer EXTRA CENA

4x Ergo fit ERGO 1200 cross kors trainerite se vo odlicna sostojba m...


01 јун 08:52Se prodava maxi clamber

Se prodava maxi clamber za vezbanje


26 апр 16:17Ploci za late masina

Ploci za late masina 63.5co dolgi 12cm siroki 2 cm debeli Tezi...


04 мар 12:40Kosa klupa

kosa klupa za vezbanje gradi


27 јан 10:58Nike Dri-Fit Women фитнес облека

Облеката е во одлична кондиција, користена неколку пати. Големина : S


1.000 МКД
или предлог цена
07 јан 14:58Se prodava triceps sprava

Spravata e vo perfektna sostojba koristena 1 godina


07 јун 17:05Изработка на фитнес планови и исхрана со следење на процесот

Се изработуваат планови за ослабување/здебелување со целосно следење ...


По Договор
или предлог цена
31 мар 09:56Pojas za slabeenje - sweat belt

Појасот за слабеење е производ кој е наменет за мажи и за жени, кој г...


569 МКД
или предлог цена
19 сеп 13:02EMS hips trainer za zacvrstuvanje

💥EMS Hip trainer - зацврстете го вашиот задник ! ✅EMS Hip trainer...


599 МКД
или предлог цена
15 авг 04:21Revoflex Xtreme

Заменете ја теретаната со вашиот дом. Revoflex Xtreme нуди повеќе од ...


499 МКД
или предлог цена
29 јул 14:58Pojas za slabeenje

✅Дизајниран да ја зголемува температурата на телото кога е во контакт...


169 МКД
или предлог цена
21 јул 14:43Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам