389 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava plac vo Gorica - Ohrid

Се продава градежно земјиште на атрактивна локација во Горица, Охрид....


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Се продава лозје во Охрид

Се продава лозје во Охрид Охрид 4 во близина на Хотелот БЕЛВЕДЕРЕ 120...


100 €
или предлог цена
Денес 11:34Се продаваат две парцели

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste na vlez ohrid (raspake )star...


80 €
или предлог цена
Денес 11:34Se prodava niva vo Ohrid

Se prodava niva vo Ohrid vo mesto vikano Trno na 100 m od fabrikata z...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:22PLACEVI VELESTOVO

Plac velestovo Voda struja cist imoten list so zapisan objekt od 10...


110.000 €
или предлог цена
Денес 09:46Се продава нива во Горно Лакочереј

Се продава нива во Горно Лакочереј во месноста четири ореви на самио...


10 €
или предлог цена
Денес 08:03Се продава нива во Лакочереј

Се продава нива во Лакочереј во месноста гавала на самиот пат со имот...


10 €
или предлог цена
Денес 08:03Se prodava odlicen plac

Gorica so pogled na ezero i grad na 5 min od centar. Na samo 100m od ...


1 €
или предлог цена
Денес 06:59Се продава плац

Се продава плац погоден за градба на добра локација на 1.5 км од цент...


40 €
или предлог цена
Денес 05:47Се продава плац

Се продава плац од 300 квадрати ,со приклучок на вода,маркица за град...


60 €
или предлог цена
Денес 03:00ИМПЕРИЈА – Плац 1250м²

Шифра E 76/27 Се продава плац со вкупна површина 1250м²,до плацот ...


100 €
или предлог цена
Вчера 21:04  НОВ ОГЛАС

Se prodava niva

Se prodava niva so povrsina od 2916 m2. Nivata se naogja vo mesto vi...


15 €
или предлог цена
Вчера 20:54АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО ЉУБАНИШТА

Се продава атрактивен плац од 4,000 м2 на Охридско езеро, на самиот б...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:54Se prodavaat poveke atraktivni placevi

Se prodavaat povekje atraktivni placevi vo Gorica i eden plac od 947m...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:53ЧОЈС-Plac Velestovo (pod restorant Bravo)

Se prodava ili zamenuva plac vo Velestovo (odma pod restoranot Bravo)...


40 €
или предлог цена
Вчера 19:27  НОВ ОГЛАС

Plac 400 m2 so plateni komunalii za kukja

Се продава плац од 400 м2 на одлична локација со платени комуналии за...


70.000 €
или предлог цена
Вчера 18:47niva vo s. Orovnik

Se prodava niva vo s.Orovnik vo povrsina od 2390 m2 na patotOhrid - S...


30 €
или предлог цена
Вчера 18:11Prodavam Plac vo Pestani

Prodavam plac na atraktivna lokacija vo Pestani pogoden za izgradba n...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:42Се продава плац за куќа во Лескоец

Се продава плац за куќа во Лескоец, на 500 метра од центарот. До п...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:28EVTIN URBANIZIRAN PLAC

Placot e 270m2 i se naogja vo Vidobista, so markica od maksimum 4 ka...


12.150 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
14.500 €
Вчера 15:27Plac vo naselba Raca

Se prodava plac vo naselba Raca, so markica za gradba. Samo Viber 072...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:46Gradezno Zemjiste

Se prodavaa916m2 gradezno zemjiste vo dvorot na poranesnata kasarna-G...


70 €
или предлог цена
Вчера 12:53Plac se izdava

Se izdava plac na atraktivna lokacija Podmolje sproti hotel Ambasador...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:15Prodavam placevi vo Velgosti Ohrid

Катастарска парцела 2416 747 метри квадратни Велгошти 40.000 евра...


30.000 €
или предлог цена
Вчера 08:39Се продава плац

Се продава плац во месноста Горица кај ресторанот Парк. Плацот има ДУ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 05:52Izdavam ili Prodavam vo Prilep

Izdavam ili Prodavam niva vo Prilep lokacija Selce na...


1 €
или предлог цена
30 јан 22:111700kv niva GORN,LAKOCHEREJ 7KM OD CENT,OHRID

se prodava vo mesto 4 orei... MOZE I ZAMENA ZA POMAL PLAC ,SO IMOTEN...


15.000 €
или предлог цена
30 јан 19:26KP622 Velestovo Ohrid

Se prodava KP 622 Velestovo Ohrid Do sam pat , vednas do crkva Sv T...


По Договор
или предлог цена
30 јан 16:28Плац/Овоштарник

Се продава плац-овоштарник со над 33 корења черешни на супер место во...


55.000 €
или предлог цена
30 јан 15:39ENHELEJA - Plac nas.Sv stefan

Placot e vo Blizina na H.Belvedere, ima pristapen pat, i pogled na ez...


59.000 €
или предлог цена
30 јан 13:14Eneleja # Lokacija vo Elesec

Se prodava urbaniziran plac, so odobrenie za gradba i plateni komunal...


139.000 €
или предлог цена
30 јан 13:13PLAC VELESTOVO

Placot e lociranvo Velestovo vednash do restorant Bravo, i Crkvata sv...


73.000 €
или предлог цена
30 јан 12:39PLAC SO MARKICA

Se prodava gradezna parcela vo centralniot del na Ohrid vo naselba Vo...


150 €
или предлог цена
30 јан 11:38Prodavam

Prodavam mesto so najdobar pogled, se naoga vo naselba Konjsko pomegu...


50 €
или предлог цена
30 јан 11:27Се продава парцела во Горно Коњско

Катастарско одделение: Охрид Катастарска општина: Коњско Број н...


По Договор
или предлог цена
30 јан 11:03Niva TRNOVO 200m posle fabrikata EKOSPAR

Се продава земјиште од 1767м2 на околу 200м до фабриката Екоспар и по...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
31.800 €
29 јан 21:53SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE DO VOENATA KASARNA VO OHRID

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste vednas do voenata kasarna vo...


60.000 €
или предлог цена
29 јан 20:21Se prodava niva vo ohridsko

Se prodava niva vo mesto vikano Gavala vo Gorno Lakocerej so KP 1001/...


1 МКД
или предлог цена
29 јан 18:15Се продава плац, градежно земјиште, во село Љубаниште

Plac vo selo Ljubanista, GRADEZNO zemjiste. Placot se naoga na patot ...


25.000 €
или предлог цена
29 јан 17:42VO BLIZINA NA OHRID PLAC/NIVA

SE PRODAVAAT DVA PLACA, 4.359 m22,25 km od Ohrid,30 min.voznja.Do pat...


1 €
или предлог цена
29 јан 08:28Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам