3134 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:20Промовирано

Kukja na top lokacija

Se prodava kukja vo Ohrid, centralno gradsko podracje na 5 min pesh d...


178.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 мај 18:56Промовирано

Нови Апартмани и Студиа во Центарот на Охрид!!!

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!! AGH Elite Apartments & ...


790 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
990 МКД
Охрид

Соби

30 мај 09:14Промовирано

Apartman vo Ohrid

Se izdava apartman vo Ohrid na ul. ASNOM na 5 min do kejot na ezeroto...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:24Apartman vo Valona so prekrasen pogled kon moreto

Iznajmuvam apartman na prva linija koj nudi vozdiski od prekrasniot ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:18Se izdava stan strog centar do ezero

Se izdava stan strog centar do ezero celosno opremen i so obezbeden b...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:01Se Izdava Nov Apartman so Besplaten Parking

Apartamanot e so povrsina od 90 m2 I kapacitet za smestuvanje na dve ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:01Prodavam stan vo Ohrid 45m2 na prizemje so dvor

Prodavam stan vo Ohrid 45 m2(36+9m2 dvor) Dvorot e vo imotniot list ...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:53Се издаваат апартмани во центарот на Охрид

Локација : строг центар ( Кате 1 - позади основен суд Охрид ; Кате 2 ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:51Se izdava stan vo Ohrid - benzinska Makpetrol

Se izdava stan vo Ohrid so idealna lokacija kaj Makpetrol benzinska n...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:33Se izdava apartment centar ohrid zakazete za leto 2023

Se izdava apartment centar ohrid zakazete za leto 2023 Kapacitet 4 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:18Stan vo gradbs

Se prodava stan vo pocetna gradba vo Bejbunar. Stanot e sever-jug, ...


1.090 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:54Ohrid sobi evitino udobno rezervirajte

*** П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во б...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:51Se izdava apartman vo strogiot centar i pristanishte

Apartman vo Ohrid slobo od 4 Juni Cena za Jun...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:42Apartmani Lile Pestani i Bungalowi

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:42ENHELEJA - Plac nas.Sv stefan

Placot e vo Blizina na H.Belvedere, ima pristapen pat, i pogled na ez...


59.000 €
или предлог цена
Денес 09:42Мало викенд станче Андон Дуков

Станот е лоциран во камп-населба Андон Дуков,во близина на Болницата ...


29.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:42PLAC VELESTOVO

Placot e lociranvo Velestovo vednash do restorant Bravo, i Crkvata sv...


72.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
73.000 €
Денес 09:41Стан во строг центар

Станот е лоциран веднаш до Комерцијална Банка, и полигонот за мали сп...


180.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:41Куќа наспроти фабриката Костал

Куќата е лоцирана во шумата наспроти фабриката Костал на граница изме...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:41Куќа на ул. БУДВА

Куќата е лоцирана на мирна и тивка локација... Градена е рам конструк...


86.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:41Одлична Куќа на Марко Цепенков

Куќата е на мирна локација,се продава опремена како на сликите, има 2...


114.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:41APARTMANI VO CENTAR NA OHRID

Se izdavaat apartmani Opremeni so Tv Kabloska Wifi Parking pros...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:27Apartman gogo

Se izdava apartman za 4 osobi vo sprat od kuka Opremen so Tv Kablo...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:27Студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:20Нови студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:20Апартман Плодин

Се издава стан во строгиот центар на Охрид, на главната улица во Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:16Apartmani Kolevski

Devet kompletno opremeni apartmani, i 2 studia, sekoj so opremena kuj...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:15Se izdava stan za turisti vo centar na Bogomilska

Se izdava opremen stan vo Ohrid vo povrsina od 50 m2 vednas pozadi sk...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:05Se izdava stan za turisti kaj Komercijalna Banka

Se izdava stan vo Ohrid vo povrsina od 40 m2 vednas do Komercijalna b...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:05Se prodava stan 1 min do setaliste

Se prodava stan vo Ohrid vo blizina na Top Marketot na setaliste 50 m...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:04Se prodava zemjiste 22000m2

Se prodava zemjiste na patot Ohrid- Struga blisku do Aerodrom so vku...


30 €
или предлог цена
Денес 09:04Se prodava namesten stan naselba Sv Stefan

Se prodava ubavo stance vo Naselba Sv Stefan do Hotel Belvedere. Sta...


67.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:04Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:59Se iznajmuva nov stan vo centar LUX opremen

>>>stanot NE e sloboden vo period 23.07 - 11.08<<< Se izdava dvoso...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:41Се продава Стан

Се продава наместен стан од 90м2 и подрум од 10м2 на 4 спрат. Станот ...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:35Се продава Стан 60м2 и 40м2

Се продаваат два нови станови со квадратура од 60м2 наспроти Охридск...


1.550 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:35Се продава куќа во Чекоштина

Се продава плац од 800м2 во месноста Чекоштина. На плацот моменталн...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 08:35Се продава плац во Видобишта

Се продава плац на улица "Андреја Јованоски" во Видобишта. Плацот е ...


60.000 €
или предлог цена
Денес 08:35Stanovi vo gradba na top lokaciji vo ohrid biljanini.

Stanovi vo gradba na top lokaciji vo ohrid biljanini. 38m2 45m2 5...


51.750 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:33Se izdava nov Apartman vo Ohrid na den.

Se izdava nov Apartman vo Ohrid 5min od ezereto. Minimum 2 veceri...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:33Se izdava Studio Apartman vo ohrid 50m od ezeroto, ohridati

Se izdava Studio Apartman vo ohrid 50m od ezeroto, ohridati. Minim...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:32Se izdava raskosni Apartman so dve spalni vo ohrid.

Se izdava raskosni Apartman so dve spalni vo ohrid. Minimum dve vece...


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:32Страна 1 од 79

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам