49 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Викендица со поглед на Ох. езеро 1500 м.н.висина

За Нова година се издава 400 еур за три дена , за повеќе дена има др...


10 €
или предлог цена
Денес 19:41ВИКЕНДИЦА ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ЕЗЕРО

Се издава цела викендица во Љубаништа пред автокампот, на само 100-15...


40 €
или предлог цена
Денес 08:17АПАРТМАНИ ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се издава викендица со 2(два) поединечни двособни апартмани од по 40м...


1 €
или предлог цена
Денес 07:39Се издава викенд куќа

Се издава викенд куќа БАЈАМ АПАРТМЕНТ, со пет апартмански соби: една ...


2 МКД
или предлог цена
Вчера 17:04APARTMAN TRPEJCA

apartman se naogja na samata plaza vo mirnata vikend naselba NADOl ...


1 €
или предлог цена
05 јун 12:06Izdavam vila vo Lagadin za juli i avgust

Se izdava vila vo Lagadin za vo juli i avgust mesec samo za familii.1...


100 €
или предлог цена
01 јун 14:26Vikendica vo ohrid

Se prodava vikendica vo leskoec Ohrid, na 4km od centarot na Ohrid N...


30.000 €
или предлог цена
30 мај 17:55Чојс-Викенд кука во населбата чекоштина!!

Викенд куќа од 40 m2 и двор од 2250m2 ,во населба Чекоштина со прекр...


35 €
или предлог цена
30 мај 10:15SE IZDAVA VIKENDICA VO S.LJUBANISTA

SE IZDAVA VIKENDICA VO SELO LJUBANISTA ZA LETEN PERIOD SO POGLED NA E...


По Договор
или предлог цена
28 мај 13:53Atraktiven plac so Vikendica vo nas.Cekostina

Atraktiven plac so vikendica legalizirana so prekrasen pogled na sam ...


1 €
или предлог цена
25 мај 17:30Izdavam kamp prikolka vo Ohrid - Gradiste

Se izdava kamp prikolka vo gradiste vo noviot del na kampot , vo nepo...


По Договор
или предлог цена
24 мај 21:49ИМПЕРИЈА – Викендичка

Шифра Д 101/2 Се продава викенд куќа со вкупна површина 65м² со ка...


43.900 €
или предлог цена
16 мај 21:33Cityview apartment ohrid

***Апартмани Cityview Охрид*** ***ПРОМОТИВНО*** 🥰✨🎀Пре...


30 €
или предлог цена
04 мај 19:55Викенд ќука и плац во с. Љубаниште

Се продава викенд куќа на 2 ката во центарот на с. Љубаниште, погодна...


1 €
или предлог цена
25 апр 11:54Се изнајмува Вила во Охрид

Се изнајмува вила во населба Чекоштина во близина на хотел Сончева по...


По Договор
или предлог цена
18 апр 10:34Се изнајмува Вила во Охрид

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта....


По Договор
или предлог цена
18 апр 10:34Kupuvam, kuka, vila vikendica

Kupuvam kuka ili vikendica, okolu ohridso ezero, so normalna cena vo ...


20.000 €
или предлог цена
17 апр 08:06Се продава викенд куќа во Пештани

Се продава индвидидуална куќа во Пештани, со висина од Приземје, Кат...


70.000 €
или предлог цена
08 апр 13:00ИМПЕРИЈА – Продажба на викендица

Д 95/6 Се продава куќа-викендица (нова градба) со вкупна површина 92...


82.000 €
или предлог цена
05 апр 21:34ИМПЕРИЈА – Викендица 74м²

Шифра Д 95/23 Се продава викендица со површина 74м² на приземје.Повр...


35.000 €
или предлог цена
13 мар 21:33Studio za Turisti

Se izdava studio za turisti 2/3 osobi


По Договор
или предлог цена
30 дек 21:14Apartmani vo Ljubanista

Се издаваат апартмани во Љубаништа на убава и мирна локација, на само...


1 €
или предлог цена
19 авг 17:53Bungalov od drvo se iznqjmuva na vecer!

Bungalov so edna soba i kupatilo ,so kujna i dvor so furna i skara.K...


1 МКД
или предлог цена
16 авг 16:48VIKENDICA VO LJUBANISTA ZA VELIGDENSKITE I MAJSKITE PRAZNICI

SE IZDAVA VIKENDICA ZA VELIGDENSKITE I MAJSKITE PRAZNICI.ZATOPLUVANJE...


1 €
или предлог цена
11 авг 13:38Ljubanista Apartmani - LAST MINUTE PONUDA

*** СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА *** Сместување со попуст во Љубаништа! Пону...


35 €
или предлог цена
11 авг 10:28СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА ВИКЕНДИЦА ВО ОПЕНИЦА, Охрид

Се продава или издава викендица во с.Опеница, Охридско на 10 км од це...


По Договор
или предлог цена
05 авг 10:24Se izdava bungalov Ohrid

Bungalov so sopstveno kupatilo dnevna kujna kapacitet 5 lica na 20 m ...


1 МКД
или предлог цена
05 авг 08:46Se izdava kamp bungalovOhrid

Na 20m od plaza i blisku do carsijata 075498450


По Договор
или предлог цена
02 авг 17:27Prodavam kuka vo Ljubanista Sveti Naum

Prodavam objekt kuka vo najubaviot del na Ohridskoto krajbrez...


65.000 €
или предлог цена
23 јул 23:32Idavam sobi vo Ohrid

Почитувани, Се издаваат апартмани во населба Рача во близина на Куба...


1 €
или предлог цена
19 јул 17:31Апартмани во Љубаништа

Се издаваат апартмани во Љубаништа на убава и мирна локација, веднаш ...


1 €
или предлог цена
11 јул 14:25Се издава викендичка во Љубаништа

Се издава викендичка во Љубаништа. Викендичката се состои од два засе...


1.700 МКД
или предлог цена
26 јун 10:04Ljubanista

Се издаваат соби со сопствено купатило , тераса и заедничка куња. Се...


1 €
или предлог цена
21 јун 15:23Се издава викендичка

Се издава викендичка до автокамп Елешец на самата плажа Атлантик. Две...


1 €
или предлог цена
30 мај 09:41Sobi vo ljubanista

Se izdavaat sobi so sopstveni kupatila , terasa i zaednicka kujna so ...


1 €
или предлог цена
26 мај 19:53Ohrid centar do postata

Се наоѓа во центарот на Охрид, само 40 метри од езерото, плоштадот и ...


35 €
или предлог цена
27 апр 17:02Prikolki vo Gradiste

Se izdavaat prikolki vo Gradiste,Cena 1500 mkd od den. Kontakt 0782...


1.500 МКД
или предлог цена
13 апр 15:31*SAJCESKI* Vikendicka so plac vo Raca

Se prodava vikendicka vo naselba Raca, na dva sprata, opremena vo etn...


По Договор
или предлог цена
22 окт 23:58Апартмани Деметра

Апартманите се наоѓаат во непосредна близина на центарот на Охрид. Р...


По Договор
или предлог цена
01 сеп 22:16Izdavam sobi Ohrid

Se izdava sobi za podolg vremenski period za Studenti familjarni lica...


1.111 €
или предлог цена
13 авг 11:35Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам