Аеродром
                   
81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Formatiranje i Instaliranje na Windows

Вршиме професионално форматирање на вашиот уред, инсталирање и активи...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 12:42LAN Splitter Adapter 1 to 2 Dual Female Port

Prodavam novi LAN spliter adapter 2 vo 1 Network Rj45 Cable Port Net...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 09:37Rfid Nfc Card Copier Reader Writer Duplicator

Идеално е за оние што сакаат да направат копија од сопствената картич...


2.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 00:05Нов некористен мини компјутер Beelink T4

Продавам одличен нов некористен мини компјутер Beelink T4 со инсталир...


5.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 18:32Инсталација, преинсталација на Windows

Инсталација, преинсталација на Windows. Инсталација на Office пакет. ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 15:45Servis za kompjuteri

Servis za kompjuteri vi nudi: - Preinstaliranje na Windows 11,10, ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 09:54Интервенирам веднаш

Инсталација и преинсталација на Windows XP, Win 7, Win 8, Win 10 i Wi...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 06:48Mrezen kabel UTP CAT6

Posledna kutija 305metri 7500 denari poveke detali za kabelot imate n...


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 мај 17:33Antminer D3

Koristen od sredinata na dekemvri '17 do krajot na mart '18. Vo komp...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 мај 11:17SERVIS '' ФИКС ИТ '' ZA SITE VIDOVI NA KOMPJUTERI I LAPTOPI

- Odrzuvanje - Preinstalacija - Popravanje na laptopi - Popravanj...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

28 мај 22:49Gigabit Switch so Optika PLANET GS-4210-24T2S

24-port 10/100/1000BASE-T Gigabit RJ45 copper 2 100/1000BASE-X mini-...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

28 мај 22:13Продавам нова масичка, биро

Продавам нова масичка, биро. Димензии: - должина 60 см - ширина 28...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

28 мај 14:33Formatiranje-Instalacija na Windows i servis na PC

Форматирање или преинсталација на сите Windowsi на вашиот компјутер ...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

28 мај 13:18SERVIS ZA LAPTOP I KOMPJUTERI (NAJEFTIN I NAJDOBAR)

VI NUDIME BRZ,EFTIN I NAJDOBAR SERVIS NA VASITE KOMPJUTERI.POKRAJ SER...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

28 мај 12:55Commodore flopy disc drive 1541 II

Originalna sostojba. Ne e cepkan. Doagja so adapter u kabel. Cena ...


69 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

16 мај 22:42Prodavam Apple Thunderbolt to Thunderbolt Cable

Kako sto glasi naslovot prodavam nov ne koristen Apple Thunderbolt to...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

12 мај 18:35Servis , delovi i prodazba na lap top

076777797 Delovi za site modeli na lap top i desktop kompjuteri po n...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

06 мај 08:48Raspberry Pi 4 model B 8GB

Se prodava najmaliot svetski kompjuter, Raspberry Pi, kupen od Skopje...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 мај 14:39Ryzen 5 3400G

Extra procesor


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

27 апр 17:24VERTEX 3D Printer single head (K8400)

Се продава 3Д принтер VERTEX (K8400) со една глава, и 10 ролни филаме...


30.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

25 апр 14:22Gaming Stolici Scorpio - Red - Novi

Голем и удобен гејмерски стол со модерен и иновативен дизајн, изработ...


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

25 апр 13:13Ryzen 7 2700x

Extra procesor


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

18 апр 18:35Bluetooth 3.5mm AUX Audio Home MP3 Car Receiver-Novi

Wireless Bluetooth 3.5mm AUX Audio Stereo Music Home MP3 Car Receiver...


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

05 апр 13:50OtterBox Series Case for iPad Air 3rd Gen & iPad Pro

OtterBox Defender Series Case for iPad Air 3rd Gen & iPad Pro 10.5 (B...


35 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

01 апр 10:18Преинсталација,форматирање,инсталирање на програми и игри

Вршам преинсталирање на оперативни системи Windows ,инсталирање на си...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

31 мар 20:47STM Dux Shell Case for 10.5-inch iPad Air and iPad Pro

STM Dux Shell Case for 10.5-inch iPad Air and iPad Pro Compatibili...


35 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

29 мар 23:45T50 Car MP3 Bluetooth Player Multifunction Hands-Free-Novi

T50 Car MP3 Bluetooth Player Multifunction Wireless Hands-Free FM tra...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

28 фев 11:32Lap top Asus 5000 den

Lap top asus vo extra sostojba !


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

26 фев 17:48Wifi repeater zasiluvac na Wifi

Specifications: – Wireless Standards – IEEE 802.11b/g/n – Interface –...


870 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

05 фев 19:59Prodavam za Lexmark kolor printeri:C746 i C748 toneri,тонери

Prodavam za Lexmark kolor printeri:C746 i C748 toneri cel set od 4 b...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

05 јан 14:57Formatiranje i Instaliranje na OS Windows na PC ili Laptop

Instalacija na operativen sistem: Windows XP Windows 7 Windows 8 ...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

03 јан 16:53Lap top ASUS

Javete se za podetalni informacii 076777797


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

28 дек 17:24Mini Wireless Bluetooth v5.0 USB Dongle Laptop Adapter-Novi

Mini Wireless Bluetooth v5.0 USB Dongle Laptop Adapter Compatible ...


490 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

20 дек 11:50Bluetooth 3.5mm AUX Audio Home MP3 Car Receiver-Novi

Wireless Bluetooth 3.5mm AUX Audio Stereo Music Home MP3 Car Receiver...


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

20 дек 11:49Formatiranje, Instaliranje Na Windows (11, 10, 8, 7)

Formatiranje, Instaliranje na Windows


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

15 ное 14:52Car MP3 Bluetooth Player T60 - Novi

T60 Car MP3 Bluetooth Player Multifunction Wireless Hands-Free FM tra...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

08 ное 12:32Formatiram desktop i laptop kompjuteri

Popravam laptopi i dekstop kompjuteri so windows po vasa zelba, kompl...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 ное 16:43Компјутерски Услуги

Секаков вид на компјутерски услуги - Сервис на компјутери - Инста...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

15 окт 21:12Prodavam monitori 17inci filips.deel

Prodavam monitori ispravni moze razmena na roba dajte ponuda Tel 075...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

08 окт 08:18Printer iglicen epson lx_300+

Prodavam printer epson lx_300+ mnogu ekonomicen 150den.godisno raboti...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

07 окт 06:08Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам