Аеродром
                   
73 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Formatiranje i Instaliranje na Windows

Вршиме професионално форматирање на вашиот уред, инсталирање и активи...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 09:50Gaming Stolici Scorpio - Red - Novi

Голем и удобен гејмерски стол со модерен и иновативен дизајн, изработ...


8.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
9.990 МКД
Аеродром / Скопје

Останато

31 јан 12:33Preinstalacija i servis na kompjuteri

Preinstalacija 300 deanri Windows , antivirus , office Cistenje od p...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

31 јан 07:15Продавам нова масичка, биро

Продавам нова масичка, биро. Димензии: - должина 60 см - ширина 28...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

31 јан 07:14Prodavam Dell Studio One 1909 so ekran na dopir

Prodavam Dell Studio One 1909 so ekran na dopir 19 inci. Celiot kompj...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

29 јан 14:12Нов некористен мини компјутер Beelink T4

Продавам одличен нов некористен мини компјутер Beelink T4 со инсталир...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

29 јан 11:36SERVIS ZA LAPTOP I KOMPJUTERI (NAJEFTIN I NAJDOBAR)

VI NUDIME BRZ,EFTIN I NAJDOBAR SERVIS NA VASITE KOMPJUTERI.POKRAJ SER...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

28 јан 09:12Интервенирам веднаш

Инсталација и преинсталација на Windows по цена од 500 ден.(Windows +...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

27 јан 10:25Servis za kompjuteri

Servis za kompjuteri vi nudi: - Preinstaliranje na Windows 10, 8, ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

26 јан 09:28Soni plejstejsen 3

Prodavam soni plejstejsen so igri i 2 dzuistici


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

21 јан 14:45SERVIS '' ФИКС ИТ '' ZA SITE VIDOVI NA KOMPJUTERI I LAPTOPI

- Odrzuvanje - Preinstalacija - Popravanje na laptopi - Popravanj...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

16 јан 19:00Servisiranje (popravka) na kompjuteri

Ako imate problem so vasiot kompjuter kontaktirajte me. Imam resenie...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

15 јан 15:10Prodavam za Lexmark kolor printeri:C746 i C748 toneri,тонери

Prodavam za Lexmark kolor printeri:C746 i C748 toneri cel set od 4 b...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

05 јан 14:57Formatiranje i Instaliranje na OS Windows na PC ili Laptop

Instalacija na operativen sistem: Windows XP Windows 7 Windows 8 ...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

03 јан 16:53Продавам печатач/скенер/копир/факс HP Officejet 7500A

Продавам мултифункционален уред печатач/скенер/копир/факс HP Officeje...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

03 јан 16:27Formatiranje-Instalacija na Windows i servis na PC

Форматирање или преинсталација на сите Windowsi на вашиот компјутер ...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

31 дек 14:59Lap top ASUS

Javete se za podetalni informacii 076777797


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

28 дек 17:24Mini Wireless Bluetooth v5.0 USB Dongle Laptop Adapter-Novi

Mini Wireless Bluetooth v5.0 USB Dongle Laptop Adapter Compatible ...


490 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

20 дек 11:50Bluetooth 3.5mm AUX Audio Home MP3 Car Receiver-Novi

Wireless Bluetooth 3.5mm AUX Audio Stereo Music Home MP3 Car Receiver...


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

20 дек 11:49Преинсталација,форматирање,инсталирање на програми и игри

Вршам преинсталирање на оперативни системи Windows ,инсталирање на си...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

02 дек 14:40Formatiranje, Instaliranje Na Windows (11, 10, 8, 7)

Formatiranje, Instaliranje na Windows


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

15 ное 14:52VERTEX 3D Printer single head (K8400)

Се продава 3Д принтер VERTEX (K8400) со една глава, и 10 ролни филаме...


33.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

09 ное 17:56Car MP3 Bluetooth Player T60 - Novi

T60 Car MP3 Bluetooth Player Multifunction Wireless Hands-Free FM tra...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

08 ное 12:32Formatiram desktop i laptop kompjuteri

Popravam laptopi i dekstop kompjuteri so windows po vasa zelba, kompl...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 ное 16:43Компјутерски Услуги

Секаков вид на компјутерски услуги - Сервис на компјутери - Инста...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

15 окт 21:12Mrezen kabel UTP CAT6

4 kutii po 305 metri 1 kutija 6500 za site 4 kutii druga cena pove...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

13 окт 15:22Prodavam monitori 17inci filips.deel

Prodavam monitori ispravni moze razmena na roba dajte ponuda Tel 075...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

08 окт 08:18Printer iglicen epson lx_300+

Prodavam printer epson lx_300+ mnogu ekonomicen 150den.godisno raboti...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

07 окт 06:08lenovo ideapad 3 za delovi maticna cpu i3 10th

laptopot se prodava na delovi sve do posleden staf


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

02 окт 10:35Samsonite Tasna za Laptop

Tasna za laptop Samsonite


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

01 сеп 22:59Bluetooth V2.0 USB Dongle - Novi

Mini Wireless Bluetooth V2.0 USB Dongle Laptop Adapter Nano www.pr...


200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

17 авг 11:35MS BANK M700 10000mAh Power Bank QUICK CHARGE

MS BANK M700 Power Bank 10000 mAh QUICK CHARGE 5V-2A 9V-2A 12V-1.5A m...


1.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

10 авг 10:32Bluetooth 3.5mm AUX Audio Home MP3 Car Receiver-Novi

Wireless Bluetooth 3.5mm AUX Audio Stereo Music Home MP3 Car Receiver...


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 авг 12:13T50 Car MP3 Bluetooth Player Multifunction Hands-Free-Novi

T50 Car MP3 Bluetooth Player Multifunction Wireless Hands-Free FM tra...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 авг 12:08Car MP3 FM Modulator VZ-302 - Novi

Car MP3 FM Modulator VZ-302 МП3 ФМ плеер за во автомобил репродук...


350 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 авг 12:03Kabelski modem Motorola

MOTOROLA modem za kabelski internet SURFBOARD SB5101E.


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

01 авг 12:19Naj eftino RAM memorii 2Gb DDR2 800MHz za desktop kompjuter

Prodavam RAM memorii za desktop kompjuter 2Gb DDR2 800MHz, za Intel i...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

22 мај 07:30Servis i prodazba na laptop i desktop kompjuteri

Servis i rezervni delovi za site modeli na lap top i desktop kompjute...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

02 мај 21:43OTKUPUVAME ISPRAVNI I NEISPRAVNI LAPTOP KOMPJUTERI

076 777 797


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 мар 21:19Dell 3521 ZA DELOVI flet,ekran,plastiki i sve ostanato

Komplet delovi za dell 3521 Imame sve sto vi e potrebno


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

05 фев 11:47Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам