421 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ipad 2

Se prodava ipad 2 napraven mu e baypas softver 9.3.5 si raboti se nor...


1.400 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
1.800 МКД
Бутел / Скопје

Таблети

Денес 15:05Se prodava i3 HP

Se prodava laptop so i3 procesor 6 giga ram 320 HDD samo baterija nem...


6.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:05Hardisk 4TB

Продавам 12 некористени Wesern Digital 4TB WD40PURZ Sata 6Gb/s cenat...


5.000 МКД
или предлог цена
- 92 % Попуст
60.000 МКД
Денес 13:00PC & Monitor LG

Prodavam kompjuter komplet so tastatura bufer so 6 zvucnici maus i po...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
5.999 МКД
Бутел / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 10:30Prodavam kukiste

Prodavam prazno gejmersko kukiste Spire. Ima vo nego: 1x DVD - RW ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:50Hynix, Kingston 4GB DDR3 1600

Исправен рам Hynix, Kingston 4GB DDR3 1600 800 ден. парче или 8...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 17:22Рам мемории 2GB DDR2 800MHz

Исправни рам мемории PlexHD 2GB DDR2 800MHz


300 МКД
или предлог цена
Вчера 17:18Deepcool Gammaxx 400 V2 Red

Deepcool Gammaxx 400 V2 Red комлетен со сите додатоци, употребен една...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 17:13Graficka kartica 1660 OC 6GB GDDR5 15 mes. garancija eftino

Se prodavaat 2 graficki kartici 1660 OC 6GB GDDR5. Grafickite imaat g...


Вчера 09:34Gaming Slusalki

Gaming Slusalki so led osvetluvanje na niv doneseni od germanija, edn...


1.200 МКД
или предлог цена
22 сеп 23:33Kupuvam rasipani Play Station i dzoistici PS4 i PS3

Otkupuvam rasipani konzoli i dzoistici plakanje vednas po solidni ceni


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 21:08Graficka Gt440

ispravna AFOX GT440 , cena povolna


1.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 18:12Monitor

19 inch led monitor so vga i dvi input ,odlicna slika


2.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 18:12Prodavam Desktop Pc

Kompjuterot gi ima slednite delovi: CPU: Intel I3 7100 @3.90ghz GPU...


20.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
23.000 МКД
Бутел / Скопје

Десктоп компјутери

22 сеп 15:18PRODAVAM LAPTOP ACER ASPIRE 5733 MODEL PEW71

PRODAVAM SOCUVAN LAPTOP ACER ASPIRE 5733 MODEL PEW71 SO ADAPTER SE F...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 14:23TYPE C ORIGINALNI ADAPTERI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI

TYPE C ORIGINALNI ADAPTERI ZA SITE VIDOVI NA LAPTOPI .


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 13:19EKRANI ZA LAPTOPI---15.6ccfl,15.6led,15.6 slim led,14.0led

Ekrani za laptopi---15.6ccfl,15.6led,15.6 slim led,14.0led,14.1slim l...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 13:18LENOVO IDEAPAD 3 15IML05 NA DELOVI

LENOVO IDEAPAD 3 15 IML05 NA DELOVI,PLOCA SKORO NOVA,PLASTIKI,FLETOVI...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 13:18HP 250 G5 PLOCA I3 5005U CPU

HP 250 G5 PLOCA SO I3 5005 CPU VO ODLICNA SOSTOJBA.


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 13:18ORIGINALNI ADAPTERI POLNACI ZA SITE LAPTOPI

ORIGINALNI POLNACI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI,ACER,ASUS,TOSHIBA,LENOVO,DE...


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 13:18LENOVO IDEAPAD 110 15IBR NA DELOVI

DELOVI ZA LENOVO IDEAPAD 110 15IBR SE STO VI TREBA PLASTIKI,FLET KABE...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 13:18D.T.M COMPUTERS - SERVIS ZA LAPTOPI,MONITORI,KOMPJUTERI

Д.Т.М КОМПЈУТЕРИ врши поправка на сите брендови на лаптопи. Поправка ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 13:18Нови кулери за XFX RX 580/590 пар 2 ком.

Нови кулери за XFX RX 580/590 (95mm) Пар 2 ком. = 800 ден.


22 сеп 12:21Нови кулери за XFX RX 470/570 пар 2 ком.

Нови кулери за XFX RX 470/570 (85mm) Пар 2 ком. = 800 ден.


22 сеп 12:17LICENCIRANI KOMPJUTERI, LAPTOPI, SERVERI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

22 сеп 09:44ADAPTER-POLNAC HP,DEL TOSHIBA,LENOVO,ASUS,SAMSUNG ACER,SONY

ADAPTER-POLNAC HP,DEL,TOSHIBA,LENOVO,ASUS,SAMSUNG,ACER I DRUGI. CENI ...


1 €
или предлог цена
21 сеп 14:56RAZNI ADAPTERI - POLNACI ZA LAPTOPI

PRODAVAM RAZNI ADAPTERI - POLNACI ZA LAPTOPI I DRUGO, CENI EVTINI - P...


1 €
или предлог цена
21 сеп 14:55PCI SSD HP 256Gb

Pci HP SSD 256gb posledn 2 parcinja 50e od parce HP Z Turbo Drive 256...


50 €
или предлог цена
21 сеп 14:28MSI G41M-P26 (DDR3) + Intel Quad Q8400

Матична плоча: MSI G41M-P26 (DDR3) Процесор: Четворојадрен Intel Q84...


1.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 14:03MSI G41M-P26 (DDR3) Socket 775

Исправна матична плоча во целост MSI G41M-P26 (DDR3), вклучително и л...


1.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 14:00Intel Q8400 (4M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz FSB)

Исправен четворојадрен процесор Intel Q8400 (4M Cache, 2.66 GHz, 1333...


800 МКД
или предлог цена
21 сеп 13:37Нови кулери за Sapphire Nitro + RX590 RX580 RX570 RX480 RX47

Нови кулери за Sapphire Nitro RX590 RX580 RX570 RX480 RX470


21 сеп 13:34servis za kompjuteri

servisiranje na kompjuteri i laptopi prodazba i zamena na maticni pro...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 13:27Pentium Dualcore

Prodazba na pentium dualcore kompjuteri Pogodni za onlaine ucenje gl...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Десктоп компјутери

21 сеп 13:27BUSINESS CLASS LAPTOPI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


8.900 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

21 сеп 10:04Laptop

Toshiba satellite L30-10T mnogu socuvan


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

21 сеп 09:191155 soket ploca so procesor I5

so 4 gb memorija ,i5 2310


4.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 09:19Desktop I7

Odlicen desktop i7 2600 , sata3 1 TB hdd ,8gb, brendirani komponenti ...


12.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Десктоп компјутери

21 сеп 09:19Servis konfiguriranje odrzuvanje na mining rigovi

Servis na rigovi Se sto vi treba Montiranje na novi rigovi Cistenje ...


999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

20 сеп 23:40Монитор LCD Xerox 17 инчен DVI

Продавам квалитетен монитор марка Xerox 17 инчен со стаклен екран, со...


1.100 МКД
или предлог цена
20 сеп 21:40Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам