Подкатегорија:
                   
212 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Монитор LCD Xerox 17 инчен DVI

Продавам квалитетен монитор марка Xerox 17 инчен со стаклен екран, со...


1.100 МКД
или предлог цена
Вчера 22:38servis za kompjuteri

servisiranje na kompjuteri i laptopi prodazba i zamena na maticni pro...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:34Servis / Popravka na Gragicki Karticki GTX1080Ti ,RTX3080...

Vrsam sekakov servis i popravka na site vidovi Graficki Karti so min...


По Договор
или предлог цена
01 окт 21:00Monitor

19 inch led monitor so vga i dvi input ,odlicna slika


2.000 МКД
или предлог цена
01 окт 14:081155 soket ploca so procesor I5

so 4 gb memorija ,i5 2400


4.500 МКД
или предлог цена
01 окт 14:01Hardisk 4TB

Продавам 12 некористени Wesern Digital 4TB WD40PURZ Sata 6Gb/s cenat...


5.000 МКД
или предлог цена
- 92 % Попуст
60.000 МКД
01 окт 13:00Intel Q8400 (4M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz FSB)

Исправен четворојадрен процесор Intel Q8400 (4M Cache, 2.66 GHz, 1333...


800 МКД
или предлог цена
01 окт 10:22Zotac Gaming Geforce RTX 3050 Twin Edge OC, 8GB GDDR6

Zotac Gaming Geforce RTX 3050 Twin Edge OC, 8GB GDDR6, купена пред 1 ...


15.000 МКД
или предлог цена
01 окт 10:07Hynix, Kingston 4GB DDR3 1600

Исправен рам Hynix, Kingston 4GB DDR3 1600 800 ден. парче или 8...


800 МКД
или предлог цена
01 окт 10:07Рам мемории 2GB DDR2 800MHz

Исправни рам мемории PlexHD 2GB DDR2 800MHz


300 МКД
или предлог цена
01 окт 10:07Deepcool Gammaxx 400 V2 Red

Deepcool Gammaxx 400 V2 Red комлетен со сите додатоци, употребен една...


1.200 МКД
или предлог цена
01 окт 10:07AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz Black Edition

Исправен четворојадрен процесор AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz Black Ed...


900 МКД
или предлог цена
01 окт 10:07Нови кулери за Sapphire Nitro + RX590 RX580 RX570 RX480 RX47

Нови кулери за Sapphire Nitro RX590 RX580 RX570 RX480 RX470


01 окт 10:07Нови кулери за XFX RX 470/570 пар 2 ком.

Нови кулери за XFX RX 470/570 (85mm) Пар 2 ком. = 800 ден.


01 окт 10:06HD 1080P Display Port DP to DVI Adapter

Нов активен адаптер DP to DVI


01 окт 10:06GTX 1660 Super Asus Phoenix

Grafickata e koristena za gaming I strimanje kupena maj 2020 doagja s...


13.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 20:45JEYI iHyper 4 x M.2 SSDNVME RAID CARD

- JEYI iHyper M.2 X16 TO 4X NVME PCIE3.0 GEN3 X16 TO 4*NVME RAID CARD


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
27 сеп 15:04Univezalen Adapter 12V / 5A

*** Za informacii posle 14:00 casot na telefon ili Viber !!! *** Kva...


400 МКД
или предлог цена
27 сеп 15:03Printeri

Se prodavaat dva printeri Canon IR 1510 i HP LaserJet M1522nf vo ispr...


100 €
или предлог цена
27 сеп 14:32SDRAM 512 MB, за Пентиум 3

Продавам SDRAM 512 MB марка Transcend. Потполно исправна.


450 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 МКД
27 сеп 00:41MSI G41M-P26 + 8GB DDR3 1333MHz + Intel E8400 3.0 GHz

Исправно комбо: Матична плоча: MSI G41M-P26 Рам: 8GB DDR3 1333 MH...


2.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 12:26Memorii za laptop SODIMM 4gb 8gb ddr3

Prodavam ddr3 memorii za laptop 4gb i 8gb PC3 i PC3L. 1333/1600mhz ...


1 МКД
или предлог цена
26 сеп 06:32CPU Core 2 Duo E6850 3,0/4M/1333 06 LGA 775

Продавам процесор Intel core 2 duo E6850 на 3,0 GHz 4 M кеш, 1333 MHz...


500 МКД
или предлог цена
24 сеп 21:57Prodavam kukiste

Prodavam prazno gejmersko kukiste Spire. Ima vo nego: 1x DVD - RW ...


1.500 МКД
или предлог цена
23 сеп 19:50Graficka kartica 1660 OC 6GB GDDR5 15 mes. garancija eftino

Se prodavaat 2 graficki kartici 1660 OC 6GB GDDR5. Grafickite imaat g...


23 сеп 09:34Graficka Gt440

ispravna AFOX GT440 , cena povolna


1.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 18:12Нови кулери за XFX RX 580/590 пар 2 ком.

Нови кулери за XFX RX 580/590 (95mm) Пар 2 ком. = 800 ден.


22 сеп 12:21PCI SSD HP 256Gb

Pci HP SSD 256gb posledn 2 parcinja 50e od parce HP Z Turbo Drive 256...


50 €
или предлог цена
21 сеп 14:28MSI G41M-P26 (DDR3) + Intel Quad Q8400

Матична плоча: MSI G41M-P26 (DDR3) Процесор: Четворојадрен Intel Q84...


1.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 14:03MSI G41M-P26 (DDR3) Socket 775

Исправна матична плоча во целост MSI G41M-P26 (DDR3), вклучително и л...


1.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 14:00Стерео звучници за комјутер, лаптоп

Продавам половни, исправни, стерео звучници за десктоп, лаптоп. Еднит...


300 МКД
или предлог цена
20 сеп 21:29Sapphire Dual-X R9 270

Kartata e vo odlicna sostojba koristena vo domasni uslovi ne e kopana...


4.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 17:30Bezicna tastatura LOGITECH K400 PLUS, TOUCH

Tastaturata e nova nekoristena. Cena 2000 den.


20 сеп 11:05RACK SERVERI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


9.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 09:27Графичка / Graficka 9500 GT 1 GB GDDR3

Се продава користена графичка карта n9500gt-md1g Со VGA, DVI, HDMI и...


1.250 МКД
или предлог цена
12 сеп 12:55Tenda Wireless AC Dual Band Range Extender 750Mbps A15 Wall

Се продава Tenda Wireless AC Dual Band Range Се продава Extender 750M...


1.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 12:55gf 210 1024 mb

Се продава користена графичка карта gf 210 1024 mb ddr3 64b Графичк...


1.850 МКД
или предлог цена
12 сеп 09:06IDE HDD Seagate 160 Gb 3,5

Продавам IDE ( ATA 100 ) HDD, Seagate 160 Gb, модел ST3160215ACE, со ...


500 МКД
или предлог цена
11 сеп 00:42Nvidia FX 5500 128 MB AGP

Продавам графичка AGP, NVidia FX 5500 со 128 Mb меморија. Графичката ...


10 сеп 19:06Seagate Enterprise 300GB 15.000RPM SAS

Prodavam 17 parcinja SAS hard diskovi za server kupeni od London :...


1.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 14:55Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам