1070 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OTKUPUVAM SEKAKOV VID HARMONIKI

• ОТКУПУВАМ ХАРМОНИКИ • - Независно во каква состојба, исправни, не...


555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

21 ное 21:19Промовирано

караоке

🎶 ПОНЕСЕТЕ ЈА ЗАБАВАТА КАДЕ И ДА ОДИТЕ 🎶 ВИ ГО ПРЕТСТАВУВАМЕ НАЈДО...


4.999 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
5.700 МКД
19 ное 12:13Промовирано

ПРОДАВАМ СИНТЕСАЈЗЕР ЈАМАХА

се продава детски синтисајзер YAMAHA скоро некористен, како нов. c...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:57KORG PA600

Prodavam KORGPA600 aranzer vo dobra sostojba so najnovi setovi i ritm...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
Вчера 11:44Akusticna gitara KARIOKA- Muzicka naklada

Prodavam izvonredno socuvana akusticna gitara Karioka, proizvedena vo...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 10:27Angliska akusticna gitara H/H

Prodavam odlicno socuvana, recisi nova akusticna gitara od anglisko p...


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 10:27Akusticna Gitara Muzicka naklada Zagreb

Prodavam odlicno socivana ,mnogu kvalitetna akusticna gitara od bivsa...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:26Procesor za gitara , glas , bass i klavijatura KOR ... NOV !

Procesor za gitara , glas , bass i klavijatura ! NOV ne koristen ! Il...


70 €
или предлог цена
Вчера 09:43Slusalki SONY ERICOSN AKG JBL

Za klarinet i saksafon Slusalki SONY ERICOSN AKG JBL samsung.


500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:01Muzicka oprema, studio, pojacalo instrumenti tapani razglas

Muzicka oprema, studio, pojacalo instrumenti tapani razglas za key wo...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

Вчера 08:59Harmonika Weltmeister Stella FABRICKA SOSTOJBA

Се продава хармоника: • Weltmeister Stella • 👌 Во потполно исправн...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

24 ное 20:11Harmonika Weltmeister Stella

Се продава хармоника: • Weltmeister Stella • 👌 Во беспрекорна сотојб...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

24 ное 20:11Звучни кутии RCF TEENS1

RCF TEENS1 Звучни кутии


5.000 МКД
или предлог цена
24 ное 15:48Marantz (slim serija) + Mission zvucnici

Marantz (slim) serija SR1040 reciver + CD SR1020 + zvucnici Mission ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

24 ное 15:22Korg digital metronom

Korg digitalen metronom, kako nov. Mozze da se prati i preku Brza pr...


4 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

24 ное 14:56Iznajmuvam Oprema Za Bendovi

Novi FBT HiMaxx 60 I Dynacord Powermate 3


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

23 ное 21:14iznajmuvam ozvucuvanje

Iznajmuvam Ozvucuvanje Powermate 3 & FBT HiMaxx 60


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Изнајмување

23 ное 21:12Pikapi za klarinet i saksafon ekstra ton so kabel

Pikapi za klarinet i saksafon ekstra ton komplet so kabel 1000 denar...


1.000 МКД
или предлог цена
23 ное 16:30Звучни кутии

Звучни кутии, два сателита и вуфер. Одлични за мали простории


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

23 ное 15:29Миксер MIX-8

Нов, во кутија некористен 8 канален аудио миксер


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

23 ное 15:29FENDER vintage bridge saddles 099-2051-000 Za Stratocaster

FENDER American vintage nickel bridge saddles 099-2051-000 Za Strato...


50 €
или предлог цена
23 ное 13:08Harmonika Hohner FABRICKA SOSTOJBA

Се продава хармоника: • Hohner • 👌 Хармониката е чисто нова! Се раб...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

23 ное 08:04Harmonika Weltmeister Stella 80 basa SOCUVANA

Се продава хармоника: • Weltmeister Stella • 👌 Во потполно исправн...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

23 ное 08:03KARAOKE PRODAVAM NOVO. 2×12 INCI

PRODAVAM KATAOKE NOVO 2×12 INCI PERFEKTNO ZA ZABAVA I ZURKI 0...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

23 ное 07:58Harley Benton Les Paul Left Hand

Elektricna gitara Harley Benton Les Paul za levoraki gitaristi. Gitar...


5.500 МКД
или предлог цена
22 ное 20:07Најдобрите италијански каишки за хармоника

✨️Премиум италијански каишки за хармоника ✨️ 🇮🇹 Произведени во нај...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

22 ное 19:08Alesis VI61 midi keyboard

'Alesis VI61' миди клавијатура, користена во домашно студио, целосно ...


170 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

22 ное 18:16Pijanino

Pijanino vo faza na restavracija .Odnovena mehanika I denferi.


350 €
или предлог цена
22 ное 11:41OTKUPUVAM SEKAKOV VID HARMONIKI

• ОТКУПУВАМ ХАРМОНИКИ • - Независно во каква состојба, исправни, не...


555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

21 ное 21:19Profesionalni ranci za harmonika!

Prodavam novi profesionalni ranci za harmoniki. -Rancite se izrabote...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

21 ное 17:40Harmonika Weltmeister Serino SOCUVANA

Се продава хармоника: • Weltmeister Serino • 👌Во потполно исправна с...


320 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

21 ное 17:39Loopstation BOSS RC-505

Се продава Loopstation BOSS RC-505, купен од Roland. Уредот е буквалн...


400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
420 €
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

21 ное 16:13Сет кондензаторски микрофони Behringer C-4

Одлично сочувани, како нови, комплет со кутија и држач за на микрофон...


40 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

21 ное 13:43Динамички микрофони Peavey PV i 100

Сочувани, малку користени, како нови, 2 комада, комплет 70 евра + 2 к...


70 €
или предлог цена
21 ное 13:43Behringer гитара + појачало + торба + кабел

Во 100% функционална состојба, гитарата штима солидно на над 95% од п...


140 €
или предлог цена
21 ное 13:43Кабли за озвучување 2 х 10м

2 х 10 метри кабли со Speakon конектори.


1.000 МКД
или предлог цена
21 ное 13:43Profesionalno ozvucuvanje

Profesionalno ozvocuvanje za sekakov vid nastani


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Изнајмување

21 ное 13:04Home Studio/Gitarska Oprema

Audient EVO 8 Monitori Yamaha HS7 white (par) Pojachalo Marshall ...


12.345.678 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

20 ное 23:58Каишки за хармоника Made in Italy 🇮🇹

Се продаваат каишки за хармоника со широчина од: -8cm и професионалн...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

20 ное 12:45Се за вашата хармоника на едно место ПО НАЈПОВОЛНО ЦЕНИ!

Се за вашата хармоника на едно место: Каишки за рамо : -професионални...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

20 ное 12:44ARIA japan Akusticna gitara

Prodavam odlicna gitara Aria japan.Godina na proizvidstvo 1971.Za zam...


11.000 МКД
или предлог цена
19 ное 19:08MIX-8 Нов аудио миксер погоден за DJ

Осум канален миксер, никогаш не користен!


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

19 ное 17:04Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам